Tabulková čokoláda

Tabulková čokoláda z vybraných a vzácných odrůd kakaových bobů, ze slavných plantáží, mnohé kousky ověnčené medailemi z mezinárodních soutěží... Bean-to-bar tabulková čokoláda pro pravověrné gurmány.

Tabulkové čokolády si můžete roztřídit podle odrůdy, země původu kakaových bobů, příchutě, dietních preferencí... jak je komu libo. Přejeme Vám dobrou chuť! ;)

Řazení produktů

40 položek celkem

Výpis produktů

francois pralus degustacni sada cesta kolem sveta cokobanka cz
Oceněná
Čokoládová cesta kolem světa Francois Pralus 1/2 kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
888,39 Kč bez DPH
995 Kč
Měrná cena: 199 Kč / 100 g

Čokoládová cesta kolem světa. Degustační sada jedno-oblastních (single-origin) čokolád...

FPDS03
francois pralus cokolada madagascar 100 cokobanka cz 768
Oceněná
Čokoláda Francois Pralus Madagaskar Criollo 100%
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

100% čokoláda připravená z kakaových bobů vzácné aromatické odrůdy Criollo pěstovaných...

FPTC09
BNTC101 Geant des Brumes
Novinka
294,64 Kč bez DPH
330 Kč
Měrná cena: 330 Kč / 100 g

Géant des Brumes je výjimečná 75% hořká čokoláda připravená z kakaových bobů...

BNTC101
michel cluizel cokolada mangaro noir 71 cokobanka 768
Oceněná
Čokoláda Michel Cluizel Plantation Mangaro 71%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Tato 71% plantážní čokoláda je pravděpodobně nejexotičtější z plantážních čokolád...

MCTC-12136
Bonnat cokolada Cote Ivoire 75 cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Côte d'Ivoire 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Forastero pěstovaných na Pobřeží...

BNTC07
bonnat-cokolada-madagaskar-cokobanka-cz
Čokoláda Bonnat Madagascar 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na Madagaskaru....

BNTC03
MKTC14 mlecna 45 vanilka kokos
Oceněná
Mléčná čokoláda Menakao Madagaskar 45% s kokosovým mlékem a vanilkou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Vanilka a kokosové mléko dodává této vysokoprocentní mléčné čokoládě vznešenou a...

MKTC13
menakao cokolada brusinky cokobanka cz 768
Oceněná
Čokoláda Menakao hořká 63% s pomerančem a brusinkami
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

63% hořká čokoláda dochucená pomerančem a brusinkami. Sladké a trpké chutě dávají...

MKTC11
MKTC16 menakao cokolada 100 kakaonibs
Čokoláda Menakao Madagaskar 100% s kousky kakaových bobů
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Smělá a poutavá 100% hořká čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario...

MKTC16
MKTC02N 1000
Čokoláda Menakao Madagaskar 80%
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Robustní čokoláda syté chuti, co s vámi zatřese! 80% tmavá čokoláda připravená z...

MKTC02N
menakao-cokolada-madagaskar-72.cokobanka.cz
Oceněná
Čokoláda Menakao Madagaskar 72%
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Na začátku osvěží hravým chuťovým tónem hroznového vína, který se brzy rozvine v plnou...

MKTC01N
Mléčná čokoláda Francois Pralus Mélissa Criollo 45%
Oceněná
Mléčná čokoláda Francois Pralus Mélissa Criollo 45%
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčná čokoláda, připravená z kakaových bobů vysoce aromatické,...

FPTC18
MKTC08N 1000
Čokoláda Menakao 63% s chilli
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

63% tmavá čokoláda dochucená „bird's eye“ chilli papričkou. Její pálivost rozechvěje...

MKTC08N
michel cluizel mangaro lait 50 cokobanka cz 768
Oceněná
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Vysokoprocentní – 50% – mléčná plantážní čokoláda z Madagaskaru. Jemňoučká, krémová,...

MCTC-12141
francois pralus cokolada madagascar 75 cokobanka cz orig 768
Čokoláda Francois Pralus Madagaskar Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
209,82 Kč bez DPH
235 Kč
Měrná cena: 235 Kč / 100 g

75% plantážní čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPTC08
menakao-cokolada-45.cokobanka.cz
Oceněná
Mléčná čokoláda Menakao Madagaskar 45%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Vysokoprocentní mléčná čokoláda s nádechem vanilky a máslovými tóny, připomínající chuť...

MKTC06N
MKTC13 menakao cokolada 45% arabica sůl
Oceněná
Mléčná čokoláda Menakao Madagaskar 45% s kávou a mořskou solí
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (3 ks)
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčná čokoláda smetanově kávové, originální chuti. Je...

MKTC14
FPTC11 1000
Čokoláda Francois Pralus Svatý Tomáš 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaa variety Forastero pěstovaného na ostrově Svatého...

FPTC11
cokolada francois pralus ghana 75 cokobanka cz
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů variety Forastero pěstovaného v Ghaně. Tato...

FPTC06
FPTC12 1000
Čokoláda Francois Pralus Tanzánie 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Forastero pěstovaných v Tanzánii. Aroma...

FPTC12
Fjak origin 75 TANZANIA
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Tmavá 75 % single origin čokoláda s tóny bobulového ovoce a kávy. Tato čokoláda je...

FJK-869
fjak sjokolade 70 horka cokolada tanzanie women s lot bio 60 g
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 491,67 Kč / 100 g

Tmavá 70% single origin čokoláda s tóny třešní a kávy. Tato čokoláda je vyrobena...

FJK-801
fced8c5a df92 4bc3 8493 ff25371ebdd2
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

François Pralus dává přednost čokoládám s jedním původem před směsmi, ale La Salsa je...

FPTC68
michel cluizel cokolada vila gracinda noir 73 cokobanka 768
Oceněná
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

73% plantážní čokoláda „Vila Gracinda“ z ostrova Svatého Tomáše. V hlaďounké čokoládě...

MCTC-12170
original 60 768x1024 (1)
Akce Expirace
245 Kč –28 %
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano Valley má...

FJK-800
fjak sjokolade 34 bila cokolada lingonberry s brusinkami bio 60 g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Bílá 34% čokoláda Fjak spárovaná s kyselou nordickou horskou brusinkou.

FJK-867
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Oceněná
Čokoláda Akesson 75% s růžovým pepřem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na vlastní...

AKTC04
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar 100%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
PC190493 scaled 1 600x450
Oceněná
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat cokolada madagaskar criollo 75 front cokobanka cz 1024
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

Vyzkoušejte 75% single origin čokoládu z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na...

BNTC60
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda 100%
Momentálně nedostupné
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
michel cuizel tmava cokolada 75 la javanaise cokobanka cz 1024
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

Tato 75% čokoláda má vskutku unikátní chuťový profil. Tóny červeného ovoce se mísí s...

FPTC27
menakao-cokolada-ruzovy-pepr.cokobanka.cz
Oceněná
Čokoláda Menakao 63% combava a růžový pepř
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Svěží, ovocné tóny, typické pro kakaové boby z Madagaskaru jsou podtrženy combavou –...

MKTC05N
MKTC15 menakao cokolada 63 kesu morska sul
Čokoláda Menakao 63% s kešu a mořskou solí
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

63% tmavá čokoláda ochucená kešu ořechy a mořskou solí. V jediném kousnutí uspokojí...

MKTC15
menakao-cokolada-morska-sul.cokobanka.cz
Oceněná
Čokoláda Menakao 63% s mořskou solí a kousky kakaových bobů
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Pražené kousky kakaových bobů (tzv. nibsy) dodávají hluboké chuti čokolády křupavý...

MKTC07N
francois pralus obri cokolada 100 cokobanka cz
Výhodné balení Oceněná
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Madagascar Criollo 100%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
3 526,79 Kč bez DPH
3 950 Kč
Měrná cena: 131,67 Kč / 100 g

100% čokoláda připravená z kakaových bobů vzácné aromatické odrůdy Criollo pěstovaných...

FPKU09KG3
francois pralus obri cokolada 75 rozbalena cokobanka cz 839
Výhodné balení
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Madagascar Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
3 526,79 Kč bez DPH
3 950 Kč
Měrná cena: 131,67 Kč / 100 g

75% plantážní čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPKU08KG3
francois pralus obri mlecna cokolada melissa cokobanka cz
Výhodné balení Oceněná
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Mélissa Madagaskar Criollo 45%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
3 526,79 Kč bez DPH
3 950 Kč
Měrná cena: 131,67 Kč / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů vysoce aromatické...

FPKU18KG3
bonnat tmava cokolada 75 douceur de noel front cokobanka cz 560
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

Tato tabulka 75% tmavé čokolády je vyrobena z nejvzácnějších kakaových bobů na světě:...

BNTCVAN-NO

Ovládací prvky výpisu

40 položek celkem