Tabulková čokoláda, Strana 3

Řazení produktů

157 položek celkem

Výpis produktů

michel cluizel cokolada kayambe noir 72 cokobanka 768
Oceněná
147,32 Kč bez DPH
165 Kč
Měrná cena: 235,71 Kč / 100 g

Jemná čokoláda s vyváženou kulatou chutí vyniká plným kakaovým aroma s nádechem...

MCTC-12272
michel cluizel tmava cokolada s malinami a brusinkami 72 cokobanka 768
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

Objevte chuť nové tmavé 72% čokolády, která je v kombinaci s červeným ovocem mírně...

MCTC-12332
cluizel tmava cokolada praline intense noir 72 oceneni cokobanka cz 768
Oceněná
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Intenzivní 72% tmavá čokoláda potěší všechny milovníky čokolády nezapomenutelnou...

MCTC-12359
michel cluizel cokolada vila gracinda noir 73 cokobanka 768
Oceněná
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

73% plantážní čokoláda „Vila Gracinda“ z ostrova Svatého Tomáše. V hlaďounké čokoládě...

MCTC-12170
fruition mlecna cokolada spring salted dark milk 56 cokobanka cz 1015
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 375 Kč / 100 g

Vysokoprocentní mléčná čokoláda je na pomezí mléčné a tmavé, sladké a slané. Okořeněná...

FRU-1065
michel cluizel mlecna noisettes cokobanka cz 768
Oceněná
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Vysokoprocentní – 48% – mléčná čokoláda z oblasti San Martín v Peru s najemno...

MCTC-12390
michel cluizel cokolada s krupavym praline lait 45 cokobanka 768
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Lahodná vysokoprocentní – 45% – mléčná čokoláda s krémem praliné, křupavými palačinkami...

MCTC-12386
quantu mlecna cokolada creme de la creme cokobanka cz 1024
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 430 Kč / 100 g

Tato mléčná čokoláda se na první pohled může zdát obyčejná, nenechte se však zmást, je...

QAN-1020
bonnat amandes bonnat cuba cokobanka-cz
Mléčná čokoláda s mandlemi Bonnat 55% Amandes
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Vysokoprocentní – 55% – mléčná čokoláda s jemně namletými mandlemi.

BNTC34
steiner kovarik pulkilova bila cokolada front cokobanka cz 768
444,64 Kč bez DPH
498 Kč
Měrná cena: 99,60 Kč / 100 g

Poctivá půlkilová bílá čokoláda z dílny Steiner & Kovarik je vyráběná z těch nejlepších...

SKCD-VEL05
steiner kovarik pulkilova mlecna cokolada front cokobanka cz 768
444,64 Kč bez DPH
498 Kč
Měrná cena: 99,60 Kč / 100 g

Tato půlkilová prémiová mléčná čokoláda Vás nadchne svojí vůni a neskutečnou chutí a...

SKCD-VEL06
quantu tmava cokolada erable et sel s javorovym sirupem a soli front cokobanka cz 1000
209,82 Kč bez DPH
235 Kč
Měrná cena: 470 Kč / 100 g

60% tmavá čokoláda z kakaových bobů odrůdy Chuncho s kanadským javorovým sirupem a solí...

QAN-1110
original 60 768x1024 (1)
Akce Expirace
245 Kč –28 %
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano Valley má...

FJK-800
fjak norwegian gin 60%, cokobanka
Akce Expirace
245 Kč –28 %
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Limitovaná edice hořké 60% čokolády Fjak s ginem z palírny Feddie Ocean...

FJK-864
Qantu Morropon Peru 70%
Akce Expirace
215 Kč –27 %
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných kakaových bobů, z plantáže Morropón v Peru, ...

QAN 1134
fjak sjokolade 50 mlecna cokolada licorice root and sea salt bio 60 g
Akce Expirace
245 Kč –28 %
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato 50% mléčná čokoláda v sobě skrývá typickou severskou kombinaci – slanou lékořici....

FJK-810
Qantu Bagua 70% 50 g
Akce Expirace
215 Kč –27 %
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných kakaových bobů, z plantáže Bagua v Peru, s tóny...

QAN 1131
12199e410bed4c68a7ec88bac390be8b
Akce Expirace
215 Kč –27 %
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných kakaových bobů z Peru, poblíž majestátních hor v...

QAN 1133
Qantu Chuncho chocolate 70%
Akce Expirace
215 Kč –27 %
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných kakaových bobů, z plantáže Ayacucho v Peru, oceněná...

QAN 1132
fjak bila cokolada pavlova party se susenym ovocem a meringue 60 g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Limitovaná edice bílé čokolády z norské čokoládovny Fjak s červeným sušeným...

FJK-868
fjak sjokolade 34 bila cokolada lingonberry s brusinkami bio 60 g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Bílá 34% čokoláda Fjak spárovaná s kyselou nordickou horskou brusinkou.

FJK-867
fjak carrot cake 60g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Limitovaná edice bílé 35% čokolády Fjak s mrkví a kořením je lahodně krémová s...

FJK-863
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Oceněná
Čokoláda Akesson 75% s růžovým pepřem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na vlastní...

AKTC04
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Oceněná
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar 100%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
PC190493 scaled 1 600x450
Oceněná
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat apotequil cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Apotequil 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

Tato 75% čokoláda je připravena z kakaových bobů odrůdy Porcelana – nejvzácnější a...

BNTC22
bonnat cokolada el castilero cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat El Castillero 75%
Momentálně nedostupné
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z přírodní rezervace Indio Maíz v...

BNTC44
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
bonnat cokolada madagaskar criollo 75 front cokobanka cz 1024
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

Vyzkoušejte 75% single origin čokoládu z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na...

BNTC60
bonnat-cokolada-trinite-cokobanka-cz
Čokoláda Bonnat Trinite 75%
Momentálně nedostupné
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario pěstovaných na Trinidadu....

BNTC02
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda 100%
Momentálně nedostupné
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
FPTC01 1000
Čokoláda Francois Pralus Brazílie 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda z kakaových bobů odrůdy Forastero z Brazílie. Při ochutnávání nás nejdříve...

FPTC01
francois pralus cokolada indonesie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Indonésie Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných v Indonésii. Bohatá...

FPTC07
francois pralus cokolada colombie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Kolumbie 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaa variety Trinitario pěstovaného v Kolumbii. Chuťově...

FPTC02
michel cuizel tmava cokolada 75 la javanaise cokobanka cz 1024
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

Tato 75% čokoláda má vskutku unikátní chuťový profil. Tóny červeného ovoce se mísí s...

FPTC27
menakao-cokolada-ruzovy-pepr.cokobanka.cz
Oceněná
Čokoláda Menakao 63% combava a růžový pepř
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Svěží, ovocné tóny, typické pro kakaové boby z Madagaskaru jsou podtrženy combavou –...

MKTC05N
MKTC15 menakao cokolada 63 kesu morska sul
Čokoláda Menakao 63% s kešu a mořskou solí
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

63% tmavá čokoláda ochucená kešu ořechy a mořskou solí. V jediném kousnutí uspokojí...

MKTC15
menakao-cokolada-morska-sul.cokobanka.cz
Oceněná
Čokoláda Menakao 63% s mořskou solí a kousky kakaových bobů
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Pražené kousky kakaových bobů (tzv. nibsy) dodávají hluboké chuti čokolády křupavý...

MKTC07N
michel cluizel tmava cokolada mendiant se susenym ovocem 72 cokobanka 768
Oceněná
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

Tmavá 72% čokoláda s ořechy, sultánkami a kandovanou pomerančovou kůrou. Najdete na ní...

MCTC-12335
Dárková degustační sada Bonnat Exotické chutě 500 g
+ Dárek zdarma
1 116,07 Kč bez DPH
1 250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Pět exotických chutí (4 hořké 65 % čokolády s ovocem nebo pistáciemi a jedna ušlechtilá...

BNTCDARSADA2
Dárková degustační sada Les Grands Crus Historiques 500 g
Oceněná + Dárek zdarma
888,39 Kč bez DPH
995 Kč
Měrná cena: 199 Kč / 100 g

Pět hořkých čokolád "Grands Crus Historiques", vybrané Stéphanem Bonnatem, jsou tabulky...

BNTCDARSADA4
SP BN DM 7 bonnat sada dark milk 7 cokobanka cz
Oceněná
1 598,21 Kč bez DPH
1 790 Kč
Měrná cena: 255,71 Kč / 100 g

Sedm tmavých 75% čokolád ušlechtilého původu od francouzského čokolatiéra Stéphana...

SP-BN-RO-7
Bonnat Kuna Balam
Novinka
294,64 Kč bez DPH
330 Kč
Měrná cena: 330 Kč / 100 g

Kuna Balam je výjimečná 75% hořká čokoláda připravená z kakaových bobů pocházejících z...

BNTC100
pistáciová
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Pistáciová, ale stále čokoládová - to je nová hořká čokoláda "Chocolat noir et...

BNTC109
fondant cafe
Novinka
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

Fondant au Cafe je prvotřídní hořká čokoláda s výraznou chutí černé kávy, která...

BNTC104
bonnat bonboniera
Novinka
2 946,43 Kč bez DPH
3 300 Kč
Měrná cena: 660 Kč / 100 g

Luxusní výběr miničokoládiček a pralinek - to nejlepší z manufaktury Bonnat. V balení...

BNTB01

Ovládací prvky výpisu

157 položek celkem