Oceněné čokolády - čokolády s medailí, Strana 3

Řazení produktů

144 položek celkem

Výpis produktů

Cacaosuyo cokolada cusco chunco 80 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% miničokoláda pochází z nejvíce ceněných kakaových bobů Peru, známých jako...

CSMC03
Cacaosuyo cokolada 70lakuna cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% miničokoláda z bohaté amazonské džungle v Peru. Tahle temně sladká pochoutka je...

CSMC05
Cacaosuyo cokolada piuranibs cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% trea-to-bar (od stromu k tabulce) miničokoláda z bílých kakaových bobů regionu...

CSMC07
cacaosuyo tmava cokolada peru piura nibs 70 cokobanka cz 1024
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

70% trea-to-bar čokoláda z bílých kakaových bobů regionu Piura kombinuje krémovou...

CSTC05
cacaosuyo cokolada piura70 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% trea-to-bar (od stromu k tabulce) miničokoláda byla vytvořena z bílého kakaa z...

CSMC06
Cacaosuyo cokolada 70lakuna art1 cokobanka cz 768
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

70% čokoláda z bohaté amazonské džungle v Peru. Tahle temně sladká pochoutka je plná...

CSMC09
cacaosuyo cokolada cusco cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

80% čokoláda, která chutná sladce! Čokoláda pocházející z vybraných kakaových bobů z...

CSMC04
Cacaosuyo cokolada mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje 40% mléčnou čokoládu s dalším pokladem starých...

CSMC02
Cacaosuyo cokolada70 mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje 40% mléčnou čokoládu s dalším pokladem starých...

CSTC01
cacaosuyo cokolada milch25g art1 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

50% mléčná miničokoláda z oblasti Piura v Peru vám přináší lahodně mléčnou, přesto...

CSMC01
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Oceněná
Čokoláda Akesson 75% s růžovým pepřem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na vlastní...

AKTC04
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Oceněná
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar 100%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
PC190493 scaled 1 600x450
Oceněná
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat apotequil cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Apotequil 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

Tato 75% čokoláda je připravena z kakaových bobů odrůdy Porcelana – nejvzácnější a...

BNTC22
bonnat cokolada el castilero cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat El Castillero 75%
Momentálně nedostupné
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z přírodní rezervace Indio Maíz v...

BNTC44
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda 100%
Momentálně nedostupné
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
chocolate tree tmava cokolada colombia arhuaco 70 cokobanka cz 1024
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 237,50 Kč / 100 g

Arhuakové jsou domorodý kmen z pohoří Sierra Nevada v severní Kolumbii. Tamější krajina...

CTR-1125
chocolate tree cokolada peru piura 70 cokobanka cz 768
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 237,50 Kč / 100 g

V peruánském regionu Piura se nachází vesnice Chililique. V ní je komunita vedená...

CTR-1170
menakao-cokolada-ruzovy-pepr.cokobanka.cz
Oceněná
Čokoláda Menakao 63% combava a růžový pepř
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Svěží, ovocné tóny, typické pro kakaové boby z Madagaskaru jsou podtrženy combavou –...

MKTC05N
menakao-cokolada-morska-sul.cokobanka.cz
Oceněná
Čokoláda Menakao 63% s mořskou solí a kousky kakaových bobů
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Pražené kousky kakaových bobů (tzv. nibsy) dodávají hluboké chuti čokolády křupavý...

MKTC07N
michel cluizel tmava cokolada mendiant se susenym ovocem 72 cokobanka 768
Oceněná
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

Tmavá 72% čokoláda s ořechy, sultánkami a kandovanou pomerančovou kůrou. Najdete na ní...

MCTC-12335
standout chocolate tmava cokolada sambirano madagascar cokobanka cz 1024
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 430 Kč / 100 g

Tmavá čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v údolí Sambirano na Madagaskaru na...

STA-1060
SP BN DM 7 bonnat sada dark milk 7 cokobanka cz
Oceněná
1 598,21 Kč bez DPH
1 790 Kč
Měrná cena: 255,71 Kč / 100 g

Sedm tmavých 75% čokolád ušlechtilého původu od francouzského čokolatiéra Stéphana...

SP-BN-RO-7
francois pralus degustacni sada intro cokobanka cz
Degustační sada Francois Pralus Intro 10
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 500 Kč / 100 g

Degustační sada na seznámení se single origin čokoládami Francois Pralus. Obsahuje 10...

CBDSFP01
dubajska madagaskar 800x800
Oceněná
315,18 Kč bez DPH
353 Kč
Měrná cena: 320,91 Kč / 100 g

Dubajská čokoláda od JANKA? ... no, ano ... ale tahle je hodně jiná - od JANKA Wozniaka...

BESDUBAI001
mia cokolada ghana intense cokobanka cz 768
Akce Expirace Oceněná
185 Kč –32 %
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
Měrná cena: 147,06 Kč / 100 g

85% čokoláda vás zláká hedvábně jemnou strukturou, tóny exotického ovoce v robustní a...

MI02
FPMC09 MINI 1000
Oceněná
Miničokoládka Francois Pralus Madagaskar Criollo 100%
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
13,39 Kč bez DPH
15 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 g

100% miničokoládka připravená z kakaových bobů vzácné aromatické odrůdy Criollo...

FPMC09-MINI
SP FP MC09 MINI 10KS pralus sada minicokolady 10ks 50g
Oceněná
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
Měrná cena: 278 Kč / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů vzácné aromatické...

SP-FP-MC09-MINI-10KS
SP FP MC09 MINI 100KS pralus sada minicokoladky 100% 100ks 500 g (1)
Výhodné balení Oceněná
1 116,07 Kč bez DPH
1 250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů vzácné aromatické...

SP-FP-MC09-MINI-100KS
SP FP MC09 MINI 40KS pralus sada minicokoladky 100% 40ks 200 g (1)
Výhodné balení Oceněná
Miničokoládky Francois Pralus Madagaskar Criollo 100% 40 ks 200 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
441,07 Kč bez DPH
494 Kč
Měrná cena: 247 Kč / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů vzácné aromatické...

SP-FP-MC09-MINI-40KS
melissa 1 kg
Výhodné balení Oceněná
1 651,79 Kč bez DPH
1 850 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčné miničokoládky připravené z vysoce aromatických kakaových...

FPMC18KG1
francois pralus minicokoladky melissa 40ks 200g 1024 cokobanka cz
Výhodné balení Oceněná
441,07 Kč bez DPH
494 Kč
Měrná cena: 247 Kč / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčné miničokoládky připravené z vysoce aromatických kakaových...

SP-FPMC18-MINI-40KS
akesson cokolada brazil mlecna cokobanka cz
Oceněná
Mléčná čokoláda Akesson Brazílie 55%
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Smetanově jemná vysokoprocentní – 55% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů...

AKTC10
fjak sjokolade 45 mlecna cokolada brown cheese s hnedym kozim syrem bio 60 g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

45% mléčná čokoláda z kakaových bobů z Haiti je ochucená kozím Brunostem ("brunost" =...

FJK-807
chocolate tree mlecna cokolada maranon peru cokobanka cz 768
Mléčná čokoláda Chocolate Tree Marañón 60%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 237,50 Kč / 100 g

Vysokoprocentní mléčná čokoláda vyrobená z kakaových bodů vzácné peruánské odrůdy...

CTR-1145
chocolate tree mlecna cokolada peru cokobanka cz 768
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 237,50 Kč / 100 g

Mléčná čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v peruánském regionu Piura ve vesnici...

CTR-1160
francois pralus minicokoladky melissa 10ks cokobanka cz 1024
Oceněná
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
Měrná cena: 278 Kč / 100 g

Cenově výhodná sada miničokoládek Mélissa Criollo od Francois Praluse. Mélissa je...

SP-FPMC18-MINI-10KS
pralus melissa100ks500g
Výhodné balení Oceněná
1 026,79 Kč bez DPH
1 150 Kč
Měrná cena: 230 Kč / 100 g

Cenově výhodná sada miničokoládek Mélissa Criollo od Francois Praluse. Mélissa je...

SP-FPMC18-MINI-100KS
francois pralus obri cokolada 100 cokobanka cz
Výhodné balení Oceněná
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Madagascar Criollo 100%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
3 526,79 Kč bez DPH
3 950 Kč
Měrná cena: 131,67 Kč / 100 g

100% čokoláda připravená z kakaových bobů vzácné aromatické odrůdy Criollo pěstovaných...

FPKU09KG3
francois pralus obri mlecna cokolada melissa cokobanka cz
Výhodné balení Oceněná
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Mélissa Madagaskar Criollo 45%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
3 526,79 Kč bez DPH
3 950 Kč
Měrná cena: 131,67 Kč / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů vysoce aromatické...

FPKU18KG3
francois pralus obri pralinka cubissime cokobanka cz 600
Oceněná
Obří pralinka Francois Pralus Cubissime
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 651,79 Kč bez DPH
1 850 Kč
Měrná cena: 411,11 Kč / 100 g

Je to největší pralinka ve známém vesmíru :-) Obsahuje delikátní náplň praliné, což je...

FPPR01
02 pekelna pralinka francois pralus infernale lait
Oceněná
Pekelná pralinka Francois Pralus Infernale Lait
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
441,07 Kč bez DPH
494 Kč
Měrná cena: 308,75 Kč / 100 g

Pralinka roku 2009 podle vyjádření poroty na Academy of Chocolate v Londýně....

FPTC19
698 aluna detska
Oceněná
150 Kč bez DPH
168 Kč
Měrná cena: 240 Kč / 100 g

Dětská Aluna je zdravější alternativou mlsání. Je to rukodělná bio bean-to-bar čokoláda...

SKTCA15
steinerkovarik aluna 55 kokosmleko cokobanka cz 768
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

55% bean-to-bar veganská čokoláda přináší vůni Karibiku s tóny karamelu, másla, kokosu,...

SKTCA09
steinerkovarik sada cokolad aluna cokobanka cz 768
Oceněná
1 426,79 Kč bez DPH
1 598 Kč
Měrná cena: 380,48 Kč / 100 g

Luxusní dárek v podobě exkluzivní kazety přináší 6 bean-to-bar čokolád. Díky jejich...

SKDS01

Ovládací prvky výpisu

144 položek celkem