Řazení produktů

256 položek celkem

Výpis produktů

f101
260,71 Kč bez DPH
292 Kč
Měrná cena: 265,45 Kč / 100 g

Hořká čokoláda s prémiovými pistáciemi, pekanovými ořechy, sušenými brusinkami a...

F101
michel cluizel cokolada sardinka tmava 2kg cokobanka cz 1024
Výhodné balení
3 029,46 Kč bez DPH
3 393 Kč
Měrná cena: 169,65 Kč / 100 g

Dobrá čokoláda nemusí být pouze vážnou záležitostí. Hořká čokoládová sardinka působí...

MCN-19370
francois pralus minicokolada ekvador cokobanka cz 500
1 741,07 Kč bez DPH
1 950 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

75% miničokoládka připravená z kakaových bobů odrůdy Nacional (jinak též známé pod...

FPMC05KG1
francois pralus 1kg minicokolada kolumbie cokobanka cz 1024
1 741,07 Kč bez DPH
1 950 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda, ve které se střídají kouřové tóny tabáku se sladkými tóny...

FPMC02KG1
Napolitains Bio 1
1 741,07 Kč bez DPH
1 950 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

75% plantážní čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPMC08KG1
Párovací hořká čokoláda k Rulandskému modrému a dalším červeným vínům chocoMe
260,71 Kč bez DPH
292 Kč
Měrná cena: 265,45 Kč / 100 g

Milovníci výjimečných čokolád si rádi jejich chutě vychutnávají stejně, jako milovníci...

B103
Párovací hořká čokoláda ke Cabernetu Sauvignon a dalším červeným vínům chocoMe
260,71 Kč bez DPH
292 Kč
Měrná cena: 265,45 Kč / 100 g

Milovníci výjimečných čokolád si rádi jejich chutě vychutnávají stejně, jako milovníci...

B108
willie s cacao 100 horka cokolada pure gold sur del lago 40 g
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

100% čistá hořká čokoláda z kakaa z oblasti Sur del Lago na jihu venezuelského jezera...

WIL 15
steinerkovarik aluna ryze cokobanka cz 768
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

55% bean-to-bar čokoláda z řady Aluna je nezvykle dochucena rýží. Ta ji zjemňuje...

SKTCA06
steinerkovarik aluna hericium cokobanka cz 768
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

V tmavé 60% čokoládě s funkčním doplňkem - dřevitou houbou Hericiem ucítíte jemné tóny...

SKTCA08
steinerkovarik aluna CBD cokobanka cz 768
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

Hořká 77% bean-to-bar čokoláda z řady Aluna vymazlená konopným olejem, kapkou japonské...

SKTCA07
steinerkovarik aluna 44 kokosmleko cokobanka cz 768
Oceněná
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

Do stínu kokosových palem vás zanese kolibřík s touto 44% bean-to-bar veganskou...

SKTCA10
steinerkovarik aluna 66 mandle cokobanka cz 768
Oceněná
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

Unikátní bean-to-bar čokoláda je plná smetanově jemné chuti, kterou nedodává mléko ale...

SKTCA04
steinerkovarik aluna 84 guatemala cokobanka cz 768
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

88% bean-to-bar čokoláda slazená kokosovým cukrem vám přinese plnou chuť kakaových bobů...

SKTCA02
lila cokolada kokos cokobanka cz 768
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Kokos a tmavá čokoláda, zjemněná kakaovým máslem a slazená kokosovým cukrem, to ladí!...

LITCT02
lila cokolada indie cokobanka cz 768
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Kakaové boby pro tuto tabulku uzrály na jihu Indie ve státě Kerala, který je známý jako...

LITCT03
quantu tmava cokolada erable et sel s javorovym sirupem a soli front cokobanka cz 1000
209,82 Kč bez DPH
235 Kč
Měrná cena: 470 Kč / 100 g

60% tmavá čokoláda z kakaových bobů odrůdy Chuncho s kanadským javorovým sirupem a solí...

QAN-1110
original 60 768x1024 (1)
Akce Expirace
245 Kč –28 %
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano Valley má...

FJK-800
Krak chocolade Madagaskar MAVA Ottange 2022, 70%
Akce Expirace
195 Kč –25 %
129,46 Kč bez DPH
145 Kč
Měrná cena: 181,25 Kč / 100 g

Intenzivní čokoláda Krak z kakaa z plantáží MAVA Ottange na Madagaskaru oceněná...

KRA 1071
fjak norwegian gin 60%, cokobanka
Akce Expirace
245 Kč –28 %
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Limitovaná edice hořké 60% čokolády Fjak s ginem z palírny Feddie Ocean...

FJK-864
Qantu Morropon Peru 70%
Akce Expirace
215 Kč –27 %
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných kakaových bobů, z plantáže Morropón v Peru, ...

QAN 1134
Qantu Bagua 70% 50 g
Akce Expirace
215 Kč –27 %
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných kakaových bobů, z plantáže Bagua v Peru, s tóny...

QAN 1131
12199e410bed4c68a7ec88bac390be8b
Akce Expirace
215 Kč –27 %
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných kakaových bobů z Peru, poblíž majestátních hor v...

QAN 1133
Qantu Chuncho chocolate 70%
Akce Expirace
215 Kč –27 %
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných kakaových bobů, z plantáže Ayacucho v Peru, oceněná...

QAN 1132
krak chocolate cokolada belize peini plantation front cokobanka cz 768
Akce Expirace
195 Kč –25 %
129,46 Kč bez DPH
145 Kč
Měrná cena: 181,25 Kč / 100 g

Intenzivní čokoláda Krak z kakaa z plantáží Peini v Belize. V čokoládě můžeme cítit...

KRA 1010
krak 70 horka cokolada vietnam anh em b10 2021 80 g
Akce Expirace
195 Kč –25 %
129,46 Kč bez DPH
145 Kč
Měrná cena: 181,25 Kč / 100 g

Vietnamské kakaové boby můžete ochutnat v nové tabulce od KRAK Chocolate, vyrobené z...

KRA 1072
willies cacao horka cokolada madagascar Sambirano gold 55 50 g
Akce Expirace
115 Kč –26 %
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 170 Kč / 100 g

55 % hořká čokoláda Sambirano Gold z Madagaskaru z plantáží na břehu řeky...

WIL 08
willie s cacao 72 horka cokolada las trincheras gold venezuela 50 g
Akce Expirace
115 Kč –26 %
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 170 Kč / 100 g

72 % hořká čokoláda Las Trincheras z venezuelkého kakaa vypěstovaného na...

WIL 13
willie s cacao 71 horka cokolada sambirano gold madagascar 50 g (2)
Akce Expirace
115 Kč –26 %
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 170 Kč / 100 g

71 % hořká čokoláda Sambirano Gold z Madagaskaru s intenzivní chutí letního ovoce,...

WIL 11
willie s cacao 69 horka cokolada surabaya gold indonesie java 50 g
Akce Expirace
115 Kč –26 %
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 170 Kč / 100 g

69 % hořká čokoláda Surabaya Gold, z bobů z indonéského ostrava Java,...

WIL 09
francois pralus degustacni sada mini pyramide v celofanu cokobanka cz
Akce Expirace Oceněná
250 Kč –22 %
Cestovatelská degustační sada Francois Pralus Mini Pyramide 10 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 390 Kč / 100 g

Malá čokoládová cesta kolem světa. Degustační sada jednooblastních (single-origin)...

FPDS01
chocolate tree cokolada maya mountain belize 75 cokobanka cz 768
Akce Expirace
95 Kč –21 %
66,96 Kč bez DPH
75 Kč
Měrná cena: 187,50 Kč / 100 g

Před mnoha miliony lety se ve Střední Americe přeměnil obrovský korálový útes a dal...

CTR-1120
cacaosuyo cokolada amazonas 100 front cokobanka cz 1024
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

Tato komplexní a intenzivní 100% čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v Peru je plná...

CSTC03
cacaosuyo cokolada cuzco 100 front cokobanka cz 1024
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

V regionu Cuzco v Peru se pěstuje kakao "Chuncho", které roste v údolí Quillabamba pod...

CSTC04
Cacaosuyo cokolada 100rupa25 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

100% čokoláda z báječných, pečlivě vybraných kakaových bobů z Peru. Budete překvapeni...

CSMC08
cacaosuyo rupa rupa peruvian amazon 100 horka cokolada cokobanka cz 555
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

100% čokoláda z báječných, pečlivě vybraných kakaových bobů z Peru. Budete překvapeni...

CSTC02
Cacaosuyo cokolada cusco chunco 80 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% miničokoláda pochází z nejvíce ceněných kakaových bobů Peru, známých jako...

CSMC03
Cacaosuyo cokolada 70lakuna cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% miničokoláda z bohaté amazonské džungle v Peru. Tahle temně sladká pochoutka je...

CSMC05
Cacaosuyo cokolada piuranibs cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% trea-to-bar (od stromu k tabulce) miničokoláda z bílých kakaových bobů regionu...

CSMC07
cacaosuyo tmava cokolada peru piura nibs 70 cokobanka cz 1024
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

70% trea-to-bar čokoláda z bílých kakaových bobů regionu Piura kombinuje krémovou...

CSTC05
cacaosuyo cokolada piura70 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% trea-to-bar (od stromu k tabulce) miničokoláda byla vytvořena z bílého kakaa z...

CSMC06
Cacaosuyo cokolada 70lakuna art1 cokobanka cz 768
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

70% čokoláda z bohaté amazonské džungle v Peru. Tahle temně sladká pochoutka je plná...

CSMC09
cacaosuyo cokolada cusco cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

80% čokoláda, která chutná sladce! Čokoláda pocházející z vybraných kakaových bobů z...

CSMC04
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Oceněná
Čokoláda Akesson 75% s růžovým pepřem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na vlastní...

AKTC04
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Oceněná
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar 100%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
PC190493 scaled 1 600x450
Oceněná
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01

Ovládací prvky výpisu

256 položek celkem