Řazení produktů

701 položek celkem

Výpis produktů

steinerkovarik draze visne cokobanka cz 768
Akce Expirace
278 Kč –20 %
198,21 Kč bez DPH
222 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g

Svěží kyselost višní se elegantně prolíná s intenzivní hořkostí čokolády a kakaa. Tato...

SKCD11
steinerkovarik mandle v ruby cokolade front cokobanka cz 1024
Akce Expirace
278 Kč –20 %
198,21 Kč bez DPH
222 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g

Vyzkoušejte ovocnou a svěží chuť nového druhu čokolády "Ruby" ve spojení s...

SKCD12
michel cluizel pralinkovy krem tartiner au praline 78 200g cokobanka cz 1024
Akce
295 Kč –14 %
225 Kč bez DPH
252 Kč
Měrná cena: 126 Kč / 100 g

78% praliné  krém z dílny čokolatiéra Michela Cluizela je lahůdkovou směsí tradičně...

MCKR-14478
mathez plechovky kakaovych lanyzu zvirata panda cokobanka cz orig
Akce
222 Kč –12 %
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Veselá plechovka tradičních francouzských kakaových lanýžů s motivem pandy pro malé i...

MAZV-PND
mathez plechovky kakaovych lanyzu zvirata kralik cokobanka cz orig
Akce
222 Kč –12 %
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Veselá plechovka francouzských kakaových lanýžů s malinovými makronkami s...

MAZV-KRL
steinerkovarik sakurove mandle s tresnovym aroma front cokobanka 1024
Akce Expirace
248,21 Kč bez DPH
278 Kč
Měrná cena: 213,85 Kč / 100 g

Mandle v čokoládě s přírodním třešňovým aroma jsou něžnou, romantickou novinkou od...

SKCD13
wht pistacja 70g 1 800x1129
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 221,43 Kč / 100 g

Bílá BEAN-TO-BAR čokoláda 33% s přídavkem 100% pasty z prémiových pražených pistácií....

BESKID001
mango sorbet mock up 800x600
Bílá čokoláda 40 % MANGO sorbet
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Bílá BEAN-TO-BAR čokoláda a velká porce MANGA v dokonalé harmonii. Cílem Janka...

BESMANGO
fjak bila cokolada pavlova party se susenym ovocem a meringue 60 g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Limitovaná edice bílé čokolády z norské čokoládovny Fjak s červeným sušeným...

FJK-868
lila cokolada bila merunka2 cokobanka cz 768
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
Měrná cena: 270 Kč / 100 g

Limitovaná edice 40% bílé čokolády s lahodnými českými meruňkami sušenými mrazem a se...

LITCB02
fjak sjokolade 34 bila cokolada lingonberry s brusinkami bio 60 g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Bílá 34% čokoláda Fjak spárovaná s kyselou nordickou horskou brusinkou.

FJK-867
lachinata cokolada bila cokobanka cz 768
133,04 Kč bez DPH
149 Kč
Měrná cena: 149 Kč / 100 g

Jemné houbové aroma lanýžů vás příjemně překvapí v plné mléčné chuti bílé čokolády s...

LCHTC02
fjak carrot cake 60g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Limitovaná edice bílé 35% čokolády Fjak s mrkví a kořením je lahodně krémová s...

FJK-863
chocome makadamove orechy RF112
Novinka Oceněná
350,89 Kč bez DPH
393 Kč
Měrná cena: 327,50 Kč / 100 g

Karamelizované makadamové ořechy v tonkovém másle a kakaovém prášku chocoMe v...

RF 112
chocome raffinee RF116
Novinka Oceněná
260,71 Kč bez DPH
292 Kč
Měrná cena: 243,33 Kč / 100 g

Kokosové dražé v hořké čokoládě s malinovou polevou od chocoMe edice Raffinée v krásné...

RF 116
chocome raffinee RF104
Novinka Oceněná
260,71 Kč bez DPH
292 Kč
Měrná cena: 243,33 Kč / 100 g

Pekanové ořechy v karamelové mléčné čokoládě s exotickou vanilkou z Tahiti a špetkou...

RF 104
michel cluizel bonboniera mendiants noir a lait cokobanka 768
1 026,79 Kč bez DPH
1 150 Kč
Měrná cena: 442,31 Kč / 100 g

Luxusní krabička ukrývá 25 čokoládových disků z výborné mléčné a hořké čokolády...

MCBON-13025
P21 mix single white
Novinka Výhodné balení Oceněná
350,89 Kč bez DPH
393 Kč
Měrná cena: 341,74 Kč / 100 g

Výběr 21 miničokoládiček s náplněmi z malin, pralinée z lískových oříšků Piemonte...

PT21301
cacaosuyo cokolada amazonas 100 front cokobanka cz 1024
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

Tato komplexní a intenzivní 100% čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v Peru je plná...

CSTC03
cacaosuyo cokolada cuzco 100 front cokobanka cz 1024
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

V regionu Cuzco v Peru se pěstuje kakao "Chuncho", které roste v údolí Quillabamba pod...

CSTC04
Cacaosuyo cokolada 100rupa25 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

100% čokoláda z báječných, pečlivě vybraných kakaových bobů z Peru. Budete překvapeni...

CSMC08
cacaosuyo rupa rupa peruvian amazon 100 horka cokolada cokobanka cz 555
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

100% čokoláda z báječných, pečlivě vybraných kakaových bobů z Peru. Budete překvapeni...

CSTC02
Cacaosuyo cokolada cusco chunco 80 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% miničokoláda pochází z nejvíce ceněných kakaových bobů Peru, známých jako...

CSMC03
Cacaosuyo cokolada 70lakuna cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% miničokoláda z bohaté amazonské džungle v Peru. Tahle temně sladká pochoutka je...

CSMC05
Cacaosuyo cokolada piuranibs cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% trea-to-bar (od stromu k tabulce) miničokoláda z bílých kakaových bobů regionu...

CSMC07
cacaosuyo tmava cokolada peru piura nibs 70 cokobanka cz 1024
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

70% trea-to-bar čokoláda z bílých kakaových bobů regionu Piura kombinuje krémovou...

CSTC05
cacaosuyo cokolada piura70 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% trea-to-bar (od stromu k tabulce) miničokoláda byla vytvořena z bílého kakaa z...

CSMC06
Cacaosuyo cokolada 70lakuna art1 cokobanka cz 768
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

70% čokoláda z bohaté amazonské džungle v Peru. Tahle temně sladká pochoutka je plná...

CSMC09
cacaosuyo cokolada cusco cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

80% čokoláda, která chutná sladce! Čokoláda pocházející z vybraných kakaových bobů z...

CSMC04
cacaosuyo minicokolady discover cokobanka cz 768
Oceněná
312,50 Kč bez DPH
350 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g

Luxusní dárková dóza Cacaosuyo obsahuje 20 miničokoládek z různých oblastí Peru....

ZDARMA-CSDS01
Cacaosuyo cokolada mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje 40% mléčnou čokoládu s dalším pokladem starých...

CSMC02
Cacaosuyo cokolada70 mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje 40% mléčnou čokoládu s dalším pokladem starých...

CSTC01
cacaosuyo cokolada milch25g art1 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

50% mléčná miničokoláda z oblasti Piura v Peru vám přináší lahodně mléčnou, přesto...

CSMC01
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Oceněná
Čokoláda Akesson 75% s růžovým pepřem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na vlastní...

AKTC04
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Oceněná
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar 100%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
PC190493 scaled 1 600x450
Oceněná
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat apotequil cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Apotequil 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

Tato 75% čokoláda je připravena z kakaových bobů odrůdy Porcelana – nejvzácnější a...

BNTC22
bonnat cokolada el castilero cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat El Castillero 75%
Momentálně nedostupné
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z přírodní rezervace Indio Maíz v...

BNTC44
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
bonnat cokolada madagaskar criollo 75 front cokobanka cz 1024
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

Vyzkoušejte 75% single origin čokoládu z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na...

BNTC60
bonnat-cokolada-trinite-cokobanka-cz
Čokoláda Bonnat Trinite 75%
Momentálně nedostupné
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario pěstovaných na Trinidadu....

BNTC02
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda 100%
Momentálně nedostupné
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
FPTC01 1000
Čokoláda Francois Pralus Brazílie 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda z kakaových bobů odrůdy Forastero z Brazílie. Při ochutnávání nás nejdříve...

FPTC01
francois pralus cokolada indonesie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Indonésie Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných v Indonésii. Bohatá...

FPTC07
francois pralus cokolada colombie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Kolumbie 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaa variety Trinitario pěstovaného v Kolumbii. Chuťově...

FPTC02
michel cuizel tmava cokolada 75 la javanaise cokobanka cz 1024
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

Tato 75% čokoláda má vskutku unikátní chuťový profil. Tóny červeného ovoce se mísí s...

FPTC27

Ovládací prvky výpisu

701 položek celkem