Řazení produktů

214 položek celkem

Výpis produktů

standout cokolada smrkove jehlici 66 front cokobanka cz 500
Čokoláda Standout Chocolate Smrkové jehličí 66%
Průměrné hodnocení produktu je 2,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 430 Kč / 100 g

Tato opravdu netradiční čokoláda z kakaových bobů z Dominikánské republiky obsahuje...

STA-1140
standout chocolate cokolada urubamba peru 70 front cokobanka cz 1024
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 430 Kč / 100 g

Tmavá čokoláda z kakaových bobů variety Chuncho. Kakaové boby v této čokoládě se...

STA-1065
bonnat penizky zatisi drevo cokobanka cz 768
29,46 Kč bez DPH
33 Kč
Měrná cena: 471,43 Kč / 100 g

Bitcoin, který si můžete dovolit! ;-) Výjimečná 75% tmavá čokoládová mince od mistra...

BNMC01-MINI7
bonnat penizky zatisi drevo cokobanka cz 768
29,46 Kč bez DPH
33 Kč
Měrná cena: 471,43 Kč / 100 g

Bitcoin, který si můžete dovolit! ;-) Výjimečná 75% tmavá čokoládová mince od mistra...

BNMC01-MINI3
bonnat penizky zatisi drevo cokobanka cz 768
29,46 Kč bez DPH
33 Kč
Měrná cena: 471,43 Kč / 100 g

Bitcoin, který si můžete dovolit! ;-) Výjimečná 75% tmavá čokoládová mince od mistra...

BNMC01-MINI2
bonnat penizky zatisi drevo cokobanka cz 768
29,46 Kč bez DPH
33 Kč
Měrná cena: 471,43 Kč / 100 g

Bitcoin, který si můžete dovolit! ;-) Výjimečná 75% tmavá čokoládová mince od mistra...

BNMC01-MINI8
petit carre cafe
378,57 Kč bez DPH
424 Kč
Měrná cena: 424 Kč / 100 g

Degustační sada dvaceti ks minikávoládek Francois Pralus ze čtyř druhů...

FPDS15
francois pralus minicokolada ekvador cokobanka cz 500
1 741,07 Kč bez DPH
1 950 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

75% miničokoládka připravená z kakaových bobů odrůdy Nacional (jinak též známé pod...

FPMC05KG1
francois pralus 1kg minicokolada kolumbie cokobanka cz 1024
1 741,07 Kč bez DPH
1 950 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda, ve které se střídají kouřové tóny tabáku se sladkými tóny...

FPMC02KG1
Napolitains Bio 1
1 741,07 Kč bez DPH
1 950 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

75% plantážní čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPMC08KG1
minikávolády noir 1 kg
Výhodné balení
1 741,07 Kč bez DPH
1 950 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Je libo tabulkovou kávu? Tyto úžasné hořké minikávolády od Francoise Praluse vám toto...

FPKA02KG1
lachinata krem pistacie cokobanka cz 768
254,46 Kč bez DPH
285 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 100 g

Pistáciový krém s extra panenským olivovým olejem je pouze ze 3 ingrediencí: vybrané...

LCHKR01
willie s cacao 100 horka cokolada pure gold sur del lago 40 g
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

100% čistá hořká čokoláda z kakaa z oblasti Sur del Lago na jihu venezuelského jezera...

WIL 15
steinerkovarik aluna bila hliva cokobanka cz 768
Oceněná
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

Bílá bean-to-bear čokoláda s 40% obsahem kakaového másla v sobě ukrývá zdraví...

SKTCA12
steinerkovarik aluna ryze cokobanka cz 768
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

55% bean-to-bar čokoláda z řady Aluna je nezvykle dochucena rýží. Ta ji zjemňuje...

SKTCA06
steinerkovarik aluna hericium cokobanka cz 768
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

V tmavé 60% čokoládě s funkčním doplňkem - dřevitou houbou Hericiem ucítíte jemné tóny...

SKTCA08
steinerkovarik aluna CBD cokobanka cz 768
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

Hořká 77% bean-to-bar čokoláda z řady Aluna vymazlená konopným olejem, kapkou japonské...

SKTCA07
steinerkovarik aluna 44 kokosmleko cokobanka cz 768
Oceněná
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

Do stínu kokosových palem vás zanese kolibřík s touto 44% bean-to-bar veganskou...

SKTCA10
steinerkovarik aluna 84 guatemala cokobanka cz 768
167,86 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena: 268,57 Kč / 100 g

88% bean-to-bar čokoláda slazená kokosovým cukrem vám přinese plnou chuť kakaových bobů...

SKTCA02
lila cokolada kokos cokobanka cz 768
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Kokos a tmavá čokoláda, zjemněná kakaovým máslem a slazená kokosovým cukrem, to ladí!...

LITCT02
lila cokolada indie cokobanka cz 768
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 310 Kč / 100 g

Kakaové boby pro tuto tabulku uzrály na jihu Indie ve státě Kerala, který je známý jako...

LITCT03
original 60 768x1024 (1)
Akce Expirace
245 Kč –28 %
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano Valley má...

FJK-800
fjak norwegian gin 60%, cokobanka
Akce Expirace
245 Kč –28 %
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Limitovaná edice hořké 60% čokolády Fjak s ginem z palírny Feddie Ocean...

FJK-864
krak 70 horka cokolada vietnam anh em b10 2021 80 g
Akce Expirace
195 Kč –25 %
129,46 Kč bez DPH
145 Kč
Měrná cena: 181,25 Kč / 100 g

Vietnamské kakaové boby můžete ochutnat v nové tabulce od KRAK Chocolate, vyrobené z...

KRA 1072
willies cacao horka cokolada madagascar Sambirano gold 55 50 g
Akce Expirace
115 Kč –26 %
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 170 Kč / 100 g

55 % hořká čokoláda Sambirano Gold z Madagaskaru z plantáží na břehu řeky...

WIL 08
willie s cacao 72 horka cokolada las trincheras gold venezuela 50 g
Akce Expirace
115 Kč –26 %
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 170 Kč / 100 g

72 % hořká čokoláda Las Trincheras z venezuelkého kakaa vypěstovaného na...

WIL 13
willie s cacao 71 horka cokolada sambirano gold madagascar 50 g (2)
Akce Expirace
115 Kč –26 %
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 170 Kč / 100 g

71 % hořká čokoláda Sambirano Gold z Madagaskaru s intenzivní chutí letního ovoce,...

WIL 11
willie s cacao 69 horka cokolada surabaya gold indonesie java 50 g
Akce Expirace
115 Kč –26 %
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena: 170 Kč / 100 g

69 % hořká čokoláda Surabaya Gold, z bobů z indonéského ostrava Java,...

WIL 09
willie s cacao 88 horka cokolada san agustin gold kolumbie 50 g
Akce Expirace
125 Kč –24 %
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 100 g

88% hořká čokoláda San Agustin z výjimečných bobů odrůdy Trinitario z oblasti San...

WIL 14
francois pralus degustacni sada mini pyramide v celofanu cokobanka cz
Akce Expirace Oceněná
250 Kč –22 %
Cestovatelská degustační sada Francois Pralus Mini Pyramide 10 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 390 Kč / 100 g

Malá čokoládová cesta kolem světa. Degustační sada jednooblastních (single-origin)...

FPDS01
chocolate tree cokolada maya mountain belize 75 cokobanka cz 768
Akce Expirace
95 Kč –21 %
66,96 Kč bez DPH
75 Kč
Měrná cena: 187,50 Kč / 100 g

Před mnoha miliony lety se ve Střední Americe přeměnil obrovský korálový útes a dal...

CTR-1120
fjak bila cokolada pavlova party se susenym ovocem a meringue 60 g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Limitovaná edice bílé čokolády z norské čokoládovny Fjak s červeným sušeným...

FJK-868
fjak sjokolade 34 bila cokolada lingonberry s brusinkami bio 60 g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Bílá 34% čokoláda Fjak spárovaná s kyselou nordickou horskou brusinkou.

FJK-867
fjak carrot cake 60g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Limitovaná edice bílé 35% čokolády Fjak s mrkví a kořením je lahodně krémová s...

FJK-863
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Oceněná
Čokoláda Akesson 75% s růžovým pepřem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na vlastní...

AKTC04
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Oceněná
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar 100%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
PC190493 scaled 1 600x450
Oceněná
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat apotequil cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Apotequil 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

Tato 75% čokoláda je připravena z kakaových bobů odrůdy Porcelana – nejvzácnější a...

BNTC22
bonnat cokolada el castilero cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat El Castillero 75%
Momentálně nedostupné
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z přírodní rezervace Indio Maíz v...

BNTC44
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
bonnat cokolada madagaskar criollo 75 front cokobanka cz 1024
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

Vyzkoušejte 75% single origin čokoládu z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na...

BNTC60
bonnat-cokolada-trinite-cokobanka-cz
Čokoláda Bonnat Trinite 75%
Momentálně nedostupné
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario pěstovaných na Trinidadu....

BNTC02
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda 100%
Momentálně nedostupné
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
FPTC01 1000
Čokoláda Francois Pralus Brazílie 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda z kakaových bobů odrůdy Forastero z Brazílie. Při ochutnávání nás nejdříve...

FPTC01
FPTC03 800
Čokoláda Francois Pralus Cuba 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda vyrobená z aromatické odrůdy Trinitario pěstované na Kubě s velmi...

FPTC03
francois pralus cokolada equatr 75 cokobanka cz 768
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario, variety Nacional (jinak též...

FPTC05

Ovládací prvky výpisu

214 položek celkem