Tmavá čokoládová kytička XC Alchemy Pairing Choco Pivo Stout 88%

Kód: XC-PC09
155 Kč 138,39 Kč bez DPH 645,83 Kč / 100 g
Skladem (2 ks)

Zemitá a výrazná 88% hořká čokoláda z Ugandy s kořením, bylinami a solí speciálně vytvořená pro Stout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tmavá čokoládová kytička XC Alchemy Pairing Choco Pivo Stout 88% 24 g

Zemitá a výrazná 88% hořká čokoláda z Ugandy s orientálním kořením, 17 bylinami, pepřem a dotekem zauzené mořské soli.  Tuto čokoládu si nejlépe vychutnáte s pivem typu Stout. Stout je tmavé pivo vyráběné z praženého sladu a ječmene, chmelu, vody a pivních kvasinech svrchně kasících. Má charakteristickou hustou pěnu, tmavou barvou a příchuť po praženém sladu, někdy ovoci. Asi nejznámější Stout je u nás Guinness. XC čokoládu STOUT však můžete párovat s jakýmkoliv černým pivem.
 
Snoubení: Zavěste čokoládu na okraj sklenice. Nejprve si přivoňte a objevujte společné aroma piva a čokolády. Ukousněte kousek čokolády, nechte ji pomalu rozplynout na jazyku. Poté se přes ní napijte.
 

Složení: kakaové boby (kakaový podíl min. 88 %), kakaové máslo, třtinový cukr, koření a byliny, sůl, přírodní vanilka, emulgátor: sojový lecitin, (alergeny: vanilka, stopy ořechů a pylů).

Hmotnost: 24 g (4 čokoládové kytičky)

Čokolády z dílny Čokoládového alchymisty Dana Syrového představují unikátní směs vůní a chutí. Výsledný produkt se skládá z mnoha ingrediencí a je vyvrcholením dlouhodobého procesu, v rámci kterého přijde řada i na maceraci, extrakci, staření nebo zakuřování. Tuto unikátní metodu jak snoubit byliny, květy, koření a čokoládu vytvořil sám Daniel Syrový. Vychází ze středověkých alchymistických postupů i původní staré technologie výroby parfémů. Díky tomu stejně jako nejlepší parfém či koňak, chutnají XC čokolády jinak na začátku a jinou chuť zanechají na samém konci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čokoláda - to nejlepší z planety Země
Hmotnost: 0.024 kg
? Obsah kakaové hmoty: 88
Příchuť čokolády: S PŘÍCHUTÍ, — KOŘENÍ:, — OSTATNÍ:, sůl
Druhy čokolády: hořká (tmavá)
Zdravotní a dietní info: Ani stopa ořechů, Bez alkoholu, Vhodné pro vegetariány
? Původ kakaových bobů: === AFRIKA ===, Uganda
Značka: XC Alchemy
Dodavatel: XC Alchemy
Druh čokolády: hořká
Hmotnost: 24
Obsah kakaové hmoty: 88

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čokolády z dílny Čokoládového alchymisty Dana Syrového představují unikátní směs vůní a chutí. Výsledný produkt se skládá z mnoha ingrediencí a je vyvrcholením dlouhodobého procesu, v rámci kterého přijde řada i na maceraci, extrakci, staření nebo zakuřování. Tuto unikátní metodu jak snoubit byliny, květy, koření a čokoládu vytvořil sám Daniel Syrový. Vychází ze středověkých alchymistických postupů i původní staré technologie výroby parfémů z jihofrancouzského Grasse. Díky tomu stejně jako nejlepší parfém či koňak, chutnají XC čokolády jinak na začátku a jinou chuť zanechají na samém konci.