Tmavá čokoládová kytička XC Alchemy Pairing Choco Bílé víno 72%
Kód: XC-PC01Detailní popis produktu
Tmavá čokoládová kytička XC Alchemy Pairing Choco Bílé víno 72% 24 g
Minimální doporučená trvanlivost – nejlépe spotřebujte do: 2/2025
|
|
72% tmavá čokoláda k polosuchým bílým vínům. Čokoláda z kakaových bobů z Peru obsahuje jemný blend 14 druhů koření a bylin s tóny rozinek, sušeného lučního kvítí, limetek s dotekem soli.
Složení: kakaová hmota (sušina min. 72%), kakaové máslo, třtinový cukr, koření a byliny, mořská sůl, přírodní Vanilka, emulgátor: sojový lecitin. Může obsahovat stopy ořechů, pylů a mléka
Hmotnost: 24 g (4 čokoládové kytičky)
Čokolády z dílny Čokoládového alchymisty Dana Syrového představují unikátní směs vůní a chutí. Výsledný produkt se skládá z mnoha ingrediencí a je vyvrcholením dlouhodobého procesu, v rámci kterého přijde řada i na maceraci, extrakci, staření nebo zakuřování. Tuto unikátní metodu jak snoubit byliny, květy, koření a čokoládu vytvořil sám Daniel Syrový. Vychází ze středověkých alchymistických postupů i původní staré technologie výroby parfémů. Díky tomu stejně jako nejlepší parfém či koňak, chutnají XC čokolády jinak na začátku a jinou chuť zanechají na samém konci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda - to nejlepší z planety Země |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.024 kg |
| ? Obsah kakaové hmoty: | 72 |
| Druhy čokolády: | hořká (tmavá) |
| Příchuť čokolády: | S PŘÍCHUTÍ, — KOŘENÍ:, — OSTATNÍ:, sůl |
| ? Původ kakaových bobů: | === AMERIKA ===, Peru |
| Zdravotní a dietní info: | Ani stopa ořechů, Bez alkoholu, Vhodné pro vegetariány |
| Značka: | XC Alchemy |
| Dodavatel: | XC Alchemy |
| Druh čokolády: | hořká |
| Hmotnost: | 24 |
| Obsah kakaové hmoty: | 72 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Čokolády z dílny Čokoládového alchymisty Dana Syrového představují unikátní směs vůní a chutí. Výsledný produkt se skládá z mnoha ingrediencí a je vyvrcholením dlouhodobého procesu, v rámci kterého přijde řada i na maceraci, extrakci, staření nebo zakuřování. Tuto unikátní metodu jak snoubit byliny, květy, koření a čokoládu vytvořil sám Daniel Syrový. Vychází ze středověkých alchymistických postupů i původní staré technologie výroby parfémů z jihofrancouzského Grasse. Díky tomu stejně jako nejlepší parfém či koňak, chutnají XC čokolády jinak na začátku a jinou chuť zanechají na samém konci.
