Řazení produktů

701 položek celkem

Výpis produktů

mathez plechovky kakaovych lanyzu zvirata kralik cokobanka cz orig
Akce
222 Kč –12 %
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Veselá plechovka francouzských kakaových lanýžů s malinovými makronkami s...

MAZV-KRL
steinerkovarik sakurove mandle s tresnovym aroma front cokobanka 1024
Akce Expirace
248,21 Kč bez DPH
278 Kč
Měrná cena: 213,85 Kč / 100 g

Mandle v čokoládě s přírodním třešňovým aroma jsou něžnou, romantickou novinkou od...

SKCD13
wht pistacja 70g 1 800x1129
138,39 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 221,43 Kč / 100 g

Bílá BEAN-TO-BAR čokoláda 33% s přídavkem 100% pasty z prémiových pražených pistácií....

BESKID001
mango sorbet mock up 800x600
Bílá čokoláda 40 % MANGO sorbet
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Bílá BEAN-TO-BAR čokoláda a velká porce MANGA v dokonalé harmonii. Cílem Janka...

BESMANGO
fjak bila cokolada pavlova party se susenym ovocem a meringue 60 g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Limitovaná edice bílé čokolády z norské čokoládovny Fjak s červeným sušeným...

FJK-868
lila cokolada bila merunka2 cokobanka cz 768
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
Měrná cena: 270 Kč / 100 g

Limitovaná edice 40% bílé čokolády s lahodnými českými meruňkami sušenými mrazem a se...

LITCB02
fjak sjokolade 34 bila cokolada lingonberry s brusinkami bio 60 g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Bílá 34% čokoláda Fjak spárovaná s kyselou nordickou horskou brusinkou.

FJK-867
lachinata cokolada bila cokobanka cz 768
133,04 Kč bez DPH
149 Kč
Měrná cena: 149 Kč / 100 g

Jemné houbové aroma lanýžů vás příjemně překvapí v plné mléčné chuti bílé čokolády s...

LCHTC02
fjak carrot cake 60g
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Limitovaná edice bílé 35% čokolády Fjak s mrkví a kořením je lahodně krémová s...

FJK-863
chocome makadamove orechy RF112
Novinka Oceněná
350,89 Kč bez DPH
393 Kč
Měrná cena: 327,50 Kč / 100 g

Karamelizované makadamové ořechy v tonkovém másle a kakaovém prášku chocoMe v...

RF 112
chocome raffinee RF116
Novinka Oceněná
260,71 Kč bez DPH
292 Kč
Měrná cena: 243,33 Kč / 100 g

Kokosové dražé v hořké čokoládě s malinovou polevou od chocoMe edice Raffinée v krásné...

RF 116
chocome raffinee RF104
Novinka Oceněná
260,71 Kč bez DPH
292 Kč
Měrná cena: 243,33 Kč / 100 g

Pekanové ořechy v karamelové mléčné čokoládě s exotickou vanilkou z Tahiti a špetkou...

RF 104
michel cluizel bonboniera mendiants noir a lait cokobanka 768
1 026,79 Kč bez DPH
1 150 Kč
Měrná cena: 442,31 Kč / 100 g

Luxusní krabička ukrývá 25 čokoládových disků z výborné mléčné a hořké čokolády...

MCBON-13025
P21 mix single white
Novinka Výhodné balení Oceněná
350,89 Kč bez DPH
393 Kč
Měrná cena: 341,74 Kč / 100 g

Výběr 21 miničokoládiček s náplněmi z malin, pralinée z lískových oříšků Piemonte...

PT21301
cacaosuyo cokolada amazonas 100 front cokobanka cz 1024
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

Tato komplexní a intenzivní 100% čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v Peru je plná...

CSTC03
cacaosuyo cokolada cuzco 100 front cokobanka cz 1024
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

V regionu Cuzco v Peru se pěstuje kakao "Chuncho", které roste v údolí Quillabamba pod...

CSTC04
Cacaosuyo cokolada 100rupa25 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

100% čokoláda z báječných, pečlivě vybraných kakaových bobů z Peru. Budete překvapeni...

CSMC08
cacaosuyo rupa rupa peruvian amazon 100 horka cokolada cokobanka cz 555
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

100% čokoláda z báječných, pečlivě vybraných kakaových bobů z Peru. Budete překvapeni...

CSTC02
Cacaosuyo cokolada cusco chunco 80 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% miničokoláda pochází z nejvíce ceněných kakaových bobů Peru, známých jako...

CSMC03
Cacaosuyo cokolada 70lakuna cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% miničokoláda z bohaté amazonské džungle v Peru. Tahle temně sladká pochoutka je...

CSMC05
Cacaosuyo cokolada piuranibs cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% trea-to-bar (od stromu k tabulce) miničokoláda z bílých kakaových bobů regionu...

CSMC07
cacaosuyo tmava cokolada peru piura nibs 70 cokobanka cz 1024
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

70% trea-to-bar čokoláda z bílých kakaových bobů regionu Piura kombinuje krémovou...

CSTC05
cacaosuyo cokolada piura70 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

70% trea-to-bar (od stromu k tabulce) miničokoláda byla vytvořena z bílého kakaa z...

CSMC06
Cacaosuyo cokolada 70lakuna art1 cokobanka cz 768
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

70% čokoláda z bohaté amazonské džungle v Peru. Tahle temně sladká pochoutka je plná...

CSMC09
cacaosuyo cokolada cusco cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

80% čokoláda, která chutná sladce! Čokoláda pocházející z vybraných kakaových bobů z...

CSMC04
cacaosuyo minicokolady discover cokobanka cz 768
Oceněná
312,50 Kč bez DPH
350 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g

Luxusní dárková dóza Cacaosuyo obsahuje 20 miničokoládek z různých oblastí Peru....

ZDARMA-CSDS01
Cacaosuyo cokolada mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje 40% mléčnou čokoládu s dalším pokladem starých...

CSMC02
Cacaosuyo cokolada70 mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje 40% mléčnou čokoládu s dalším pokladem starých...

CSTC01
cacaosuyo cokolada milch25g art1 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

50% mléčná miničokoláda z oblasti Piura v Peru vám přináší lahodně mléčnou, přesto...

CSMC01
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Oceněná
Čokoláda Akesson 75% s růžovým pepřem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na vlastní...

AKTC04
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Oceněná
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar 100%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
PC190493 scaled 1 600x450
Oceněná
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat apotequil cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Apotequil 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

Tato 75% čokoláda je připravena z kakaových bobů odrůdy Porcelana – nejvzácnější a...

BNTC22
bonnat cokolada el castilero cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat El Castillero 75%
Momentálně nedostupné
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z přírodní rezervace Indio Maíz v...

BNTC44
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
bonnat cokolada madagaskar criollo 75 front cokobanka cz 1024
263,39 Kč bez DPH
295 Kč
Měrná cena: 295 Kč / 100 g

Vyzkoušejte 75% single origin čokoládu z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na...

BNTC60
bonnat-cokolada-trinite-cokobanka-cz
Čokoláda Bonnat Trinite 75%
Momentálně nedostupné
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario pěstovaných na Trinidadu....

BNTC02
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda 100%
Momentálně nedostupné
218,75 Kč bez DPH
245 Kč
Měrná cena: 408,33 Kč / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
FPTC01 1000
Čokoláda Francois Pralus Brazílie 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda z kakaových bobů odrůdy Forastero z Brazílie. Při ochutnávání nás nejdříve...

FPTC01
francois pralus cokolada indonesie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Indonésie Criollo 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných v Indonésii. Bohatá...

FPTC07
francois pralus cokolada colombie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Kolumbie 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaa variety Trinitario pěstovaného v Kolumbii. Chuťově...

FPTC02
michel cuizel tmava cokolada 75 la javanaise cokobanka cz 1024
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

Tato 75% čokoláda má vskutku unikátní chuťový profil. Tóny červeného ovoce se mísí s...

FPTC27
chocolate tree tmava cokolada colombia arhuaco 70 cokobanka cz 1024
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 237,50 Kč / 100 g

Arhuakové jsou domorodý kmen z pohoří Sierra Nevada v severní Kolumbii. Tamější krajina...

CTR-1125
chocolate tree tmava cokolada guatemala lachua 65 cokobanka cz 1024
Čokoláda Chocolate Tree Guatemala Lachua 65%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 237,50 Kč / 100 g

V okolí jezera Lachuá v Guatemale se pěstuje kakao společně s banány, kardamomem a...

CTR-1135
chocolate tree tmava cokolada liskooriskova gianduja cokobanka cz 1024
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 237,50 Kč / 100 g

Ochutnejte lahodnou tmavou čokoládu s tradiční giandujou – lískooříškovým krémem z...

CTR-1140
chocolate tree cokolada mexico aztec spice cokobanka cz 768
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 237,50 Kč / 100 g

Tato tmavá kořeněná čokoláda je vyrobena v tradičním mexickém stylu ze 70 % kakaa a 10...

CTR-1150

Ovládací prvky výpisu

701 položek celkem