Kundičková – Štěpánčiny divné čokolády

Kód: SDC07
377 Kč 327,83 Kč bez DPH 418,89 Kč / 100 g
Kompletně snězeno

Královna edice Štěpánčiných – nejdivnější z divných čokolád. Mládeži do 18 let nepřístupná :-). Něco, co mužům nedá spát, dokud nezkusí, a i v ženách to vyvolává víc než zvědavost. Bílá ochucená čokoláda ve tvaru ženského přirození spatřila světlo po dlouhém hledání toho správného „přírodě identického aroma“. Ideální dárek všem manželům, milencům, kolegům, švagrům, bratrům, otcům i dědům...Mrkněte na další výborně dochucené čokolády!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mrkněte na další výborně dochucené čokolády!

Královna edice Štěpánčiných – nejdivnější z divných čokolád. Mládeži do 18 let nepřístupná :-). Něco, co mužům nedá spát, dokud nezkusí, a i v ženách to vyvolává víc než zvědavost. Bílá ochucená čokoláda ve tvaru ženského přirození spatřila světlo po dlouhém hledání toho správného „přírodě identického aroma“. Ideální dárek všem manželům, milencům, kolegům, švagrům, bratrům, otcům i dědům...

Bílá čokoláda je zlehýnka obarvena dorůžova červenou řepou (jejíž chuť ani v nejmenším nezachytíte), vytvarovaná do tvaru ženského přirození, jejíž pubické ochlupení symbolizují semínka černuchy. Je ochucena „přírodě identickým aromatem“ – dvěma přírodními ingrediencemi: kapičkou růžové palmy, která svojí sladkostí vyvažuje syrovost krevetové pasty, která je afrodiziakální (i alergenní). Na výrobu této edice čokolád používá autorka čokoládu, vyrobenou v ČR (nejedná se tedy o bean-to-bar čokoládu). V této edici nejde ani tak o specifickou chuť základní čokolády, jako o neobvyklou kombinaci koření a dalších přísad a celkovou chuť výrobku.

Upozornění:

Každý kousek je ručně vyroben v téměř domácích podmínkách, zabalen do originálního barevného obalu malovaného autorkou „Edice Divných čokolád“ a doplněného poezií. Co kus, to originál. Čokoláda je ručně temperována, aby získala lesk, barvu a správný lom. Přesto či právě proto se někdy na čokoládě můžou vyskytnout různé mapy a skvrny, vzniklé reakcí při krystalizaci kakaového tuku a ostatních, neobvyklých druhů koření. Jedná se o bílou čokoládu, vyrobenou v ČR (nejedná se tedy o bean-to-bar čokoládu) s přísadami. V této edici nejde ani tak o specifickou chuť základní čokolády, jako o neobvyklou kombinaci koření a dalších přísad a celkovou chuť výrobku.

Složení: Bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, sojový lecitin, emulgátor, (polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagaskar, sušená červená řepa mletá, éterický olej růžová palma, semena černuchy seté, stopové množství krevetové pasty (krevety sušené drcené, sůl).

Hmotnost a balení: 90 g, cca 11 x 16 cm

Štěpánka Trenz, autorka celé „Edice Štěpánčiných Divných čokolád“ je mnohostrannou tvůrčí osobností: šperkařkou, sochařkou, kreslířkou „vaginálních portrétů“, zakladatelkou projektu Terapie tmou u Štědřicha, průvodkyní na cestách po jihovýchodní Asii, výrobkyní kašiček z Ostropestřce Mariánského, a tak dále... Říká, že Divné čokolády začala vyrábět jen proto, že jí „na světě scházely“. Příchutě a kombinace surovin jí přicházejí jako ucelené vhledy, sama si na ně kreslí obaly a píše poezii.

Výživové údaje neuvádíme, protože Štěpánka Trenz se řadí mezi malé výrobce, kteří tuto povinnost dle zákona nemají.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Štěpánčiny divné čokolády
Hmotnost: 0.09 kg
Příchuť čokolády: S PŘÍCHUTÍ, — KOŘENÍ:, — OŘECHY & SEMÍNKA:, černucha
Druhy čokolády: bílá
Zdravotní a dietní info: Ani stopa lepku, Bez alkoholu
? Původ kakaových bobů: Blend (směs)
Odrůda kakaových bobů: Blend (směs)
Pomocny: 1, 2, 3, 4, 5
Druh čokolády: bílá
Hmotnost: 90
Značka: Štěpánčiny divné čokolády
Výrobce: Štěpánčiny divné čokolády
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
7x
Nevyplňujte toto pole:
1
P Avatar autora | 23.10.2022
Dostaly jsme jako dárek, vůbec nám nechutná, vylepšit chuť!
1
CH Avatar autora | 5.10.2022
kdyby si to koupila moje dcera tak ji zabiju
1
TO Avatar autora | 5.10.2022
jestli se budou vyrabet dalsi tak na tomto svete nechci byt
5
J Avatar autora | 13.3.2022
Jsme nadšeni nápadem i jeho výsledkem. Štěpánka nás baví! Víc Štěpánek pro tuhle Zemi!
1
T Avatar autora | 8.2.2022
Ty rybičky si autorka opravdu mohla odpustit, takto je to jen další nechutný sexistický výtvor (a popisek taky nehezky heteronormativní).
5
A Avatar autora | 10.11.2021
Zajímalo by mě kdo čuchal k týden nemyté frndě a ví že ta čokoláda voní stejně
5
T Avatar autora | 19.10.2021
Svět se v prdel obrací..nedivil bych se, kdyby autorka balila do poetickýho papíru přímo hovna. Chce se mi blut
5
A Avatar autora | 12.4.2021
Švagra málem trefil šlak :) Ale chutnala mu.
1
Avatar autora | 21.3.2021
Next time will it be with the taste of steamed eggs or laid shit?
1
J Avatar autora | 28.2.2021
What the fuck is wrong with you
5
K Avatar autora | 12.11.2020
Dala jsem ji příteli na služební cestu. :)
5
J Avatar autora | 8.11.2020
Velký překvapení! Jsem dost v šoku z té realisické vůně...
5
J Avatar autora | 1.10.2020
Neuvěřitelné aroma.
5
T Avatar autora | 7.8.2020
Vyborná, aromaticky věrná. Zajímalo by mě, jestli bude i novinka Menses.
5
Avatar autora | 25.5.2020
Tuhle byste měli dát mládeži do 18 let nepřístupno :) Znám ji z tantra festivalu. Dost mně překvapilo to věruhodné aroma... a kámoše co ji dostal ode mně jako dárek taky :) Chuťově velmi příjemná.

Edice „Štěpánčiny divné čokolády“ jsou originální a překvapivé! Prostě Chocolate punk!

Tato edice je splněným snem Štěpánky Trenz. Štěpánka používá kvalitní 70% čokoládu a míchá ji s neobvyklými příchutěmi v tak vyladěných kombinacích, že její čokolády zaujmou všude, kde rozbalí svůj krámek. Čokolády jsou jakýmsi uměleckým dílkem, každá z nich je ručně navážená, každý papír ručně ustřižený a etikety si autorka namalovala sama.

Štěpánka Trenz je mnohostrannou tvůrčí osobností: šperkařkou, sochařkou, kreslířkou „vaginálních portrétů“, zakladatelkou projektu Terapie tmou u Štědřicha, průvodkyní na cestách po Asii. Říká, že Divné čokolády začala vyrábět jen proto, že jí „na světě scházely“. Ze všeho nejvíc ji baví vymýšlet stále bizarnější příchutě, kreslit jim poetické etikety a pozorovat lidi, jak jsou z jejích čokolád nadšení či překvapení. 

Divné čokolády nás zaujaly natolik, že jsme se rozhodli se s Vámi o tento nevšední zážitek podělit. Doporučujeme je jako originální dárek pro Vaše dobrodružné kamarády a blízké. Z dílny Štěpánky Trenz vám také přinášíme kaše z ostropestřce mariánského v různých příchutích.

Výrobce: Štěpánka Trenz, Halasova 285, Lysice 679 71, IČ: 67046002

Zobrazit celý popis