Kakaový čaj - horká čokoláda bez zbytečných kalorií

Vychutnejte si unikátní nápoj, co chutná jako kvalitní plantážní čokoláda a svádivě voní jak šálek té nejlepší horké čokolády v útulné francouzské kavárně. Je připraven z nepražených kousků kakaových bobů a z kakaových lusků. Kakaové boby pochází z rodinných plantáží v Malajsii a ve Vietnamu. Chuť kakaového čaje je čistá a svěží, vůně čokoládově intenzivní, až opojná.

Kakaový čaj je optimální mlsání pro ty z Vás, kdož milujete čokoládu, ale zrovna teď dáváte sbohem všem nadbytečným kaloriím.

Navíc díky theobrominu, flavonoidům a dalším účinným látkám má kakaový čaj jemně povzbuzující účinky - uklidní, rozjasní Vaši unavehou mysl, probudí dobrou náladu a zrelaxuje Vaše tělo. Obsah antioxidantů je v kakaovém čaji přirozeně vysoký, protože kakaové boby nejsou pražené, ale pouze velmi šetrně drcené. Kakaové čaje neobsahují žádné cukry ani jiné příměsi

Recept: sáček kakaového čaje dejte do hrníčku o objemu cca 150 ml a zalijte horkou vodou o teplotě cca 90°. Nechte louhovat 5 minut. A pak vychutnávejte ;)

Poznámka: kakaový čaj je znám též pod názvem Cacao Tea nebo Cocoa Tea.