Řazení produktů

279 položek celkem

Výpis produktů

cokobanka kapsicka zamilovani destnik cokobanka cz 1024
Zamilovaní pod deštníkem – dárkové pouzdro na čokoládu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
40,50 Kč bez DPH
49 Kč
Měrná cena: 245 Kč / 100 g

Elegantní, uzavíratelné pouzdro z pevného kartonu do kterého hbitě vklouzne čokoláda a...

K012
cokobanka kapsicka prostrelena srdce cokobanka cz 1024
40,50 Kč bez DPH
49 Kč
Měrná cena: 245 Kč / 100 g

Elegantní, uzavíratelné pouzdro z pevného kartonu do kterého hbitě vklouzne čokoláda a...

K045
cokobanka kapsicka zaslouzis si protoze cokobanka cz 1024
40,50 Kč bez DPH
49 Kč
Měrná cena: 245 Kč / 100 g

Elegantní, uzavíratelné pouzdro z pevného kartonu do kterého hbitě vklouzne čokoláda a...

K318
michel cluizel sada hra initiation cokobanka cz 768
Oceněná
1 116,07 Kč bez DPH
1 250 Kč
Měrná cena: 454,55 Kč / 100 g

Jedinečná dárková sada, se kterou ovládnete umění degustace čokolád. Kromě 55 vzorků...

MCDS-12936
francois pralus degustacni sada mini pyramide v celofanu cokobanka cz
Akce Expirace Oceněná
250 Kč –22 %
Cestovatelská degustační sada Francois Pralus Mini Pyramide 10 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 390 Kč / 100 g

Malá čokoládová cesta kolem světa. Degustační sada jednooblastních (single-origin)...

FPDS01
michel cluizel pralinkovy krem tartiner au praline 78 200g cokobanka cz 1024
Akce
295 Kč –14 %
225 Kč bez DPH
252 Kč
Měrná cena: 126 Kč / 100 g

78% praliné  krém z dílny čokolatiéra Michela Cluizela je lahůdkovou směsí tradičně...

MCKR-14478
mathez plechovky kakaovych lanyzu zvirata panda cokobanka cz orig
Akce
222 Kč –12 %
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Veselá plechovka tradičních francouzských kakaových lanýžů s motivem pandy pro malé i...

MAZV-PND
mathez plechovky kakaovych lanyzu zvirata kralik cokobanka cz orig
Akce
222 Kč –12 %
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Veselá plechovka francouzských kakaových lanýžů s malinovými makronkami s...

MAZV-KRL
chocome makadamove orechy RF112
Novinka Oceněná
350,89 Kč bez DPH
393 Kč
Měrná cena: 327,50 Kč / 100 g

Karamelizované makadamové ořechy v tonkovém másle a kakaovém prášku chocoMe v...

RF 112
chocome raffinee RF116
Novinka Oceněná
260,71 Kč bez DPH
292 Kč
Měrná cena: 243,33 Kč / 100 g

Kokosové dražé v hořké čokoládě s malinovou polevou od chocoMe edice Raffinée v krásné...

RF 116
chocome raffinee RF104
Novinka Oceněná
260,71 Kč bez DPH
292 Kč
Měrná cena: 243,33 Kč / 100 g

Pekanové ořechy v karamelové mléčné čokoládě s exotickou vanilkou z Tahiti a špetkou...

RF 104
michel cluizel bonboniera mendiants noir a lait cokobanka 768
1 026,79 Kč bez DPH
1 150 Kč
Měrná cena: 442,31 Kč / 100 g

Luxusní krabička ukrývá 25 čokoládových disků z výborné mléčné a hořké čokolády...

MCBON-13025
P21 mix single white
Novinka Výhodné balení Oceněná
350,89 Kč bez DPH
393 Kč
Měrná cena: 341,74 Kč / 100 g

Výběr 21 miničokoládiček s náplněmi z malin, pralinée z lískových oříšků Piemonte...

PT21301
cacaosuyo minicokolady discover cokobanka cz 768
Oceněná
312,50 Kč bez DPH
350 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g

Luxusní dárková dóza Cacaosuyo obsahuje 20 miničokoládek z různých oblastí Peru....

ZDARMA-CSDS01
Cacaosuyo cokolada mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje 40% mléčnou čokoládu s dalším pokladem starých...

CSMC02
Cacaosuyo cokolada70 mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Oceněná
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje 40% mléčnou čokoládu s dalším pokladem starých...

CSTC01
cacaosuyo cokolada milch25g art1 cokobanka cz 768
Oceněná
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena: 380 Kč / 100 g

50% mléčná miničokoláda z oblasti Piura v Peru vám přináší lahodně mléčnou, přesto...

CSMC01
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Oceněná
Čokoláda Akesson 75% s růžovým pepřem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na vlastní...

AKTC04
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Oceněná
Čokoláda Akesson Madagaskar 100%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
156,25 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena: 291,67 Kč / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Oceněná
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
FPTC11 1000
Čokoláda Francois Pralus Svatý Tomáš 75%
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
200,89 Kč bez DPH
225 Kč
Měrná cena: 225 Kč / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaa variety Forastero pěstovaného na ostrově Svatého...

FPTC11
menakao-cokolada-ruzovy-pepr.cokobanka.cz
Oceněná
Čokoláda Menakao 63% combava a růžový pepř
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Svěží, ovocné tóny, typické pro kakaové boby z Madagaskaru jsou podtrženy combavou –...

MKTC05N
menakao-cokolada-morska-sul.cokobanka.cz
Oceněná
Čokoláda Menakao 63% s mořskou solí a kousky kakaových bobů
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
Měrná cena: 212 Kč / 100 g

Pražené kousky kakaových bobů (tzv. nibsy) dodávají hluboké chuti čokolády křupavý...

MKTC07N
michel cluizel tmava cokolada mendiant se susenym ovocem 72 cokobanka 768
Oceněná
165,18 Kč bez DPH
185 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g

Tmavá 72% čokoláda s ořechy, sultánkami a kandovanou pomerančovou kůrou. Najdete na ní...

MCTC-12335
Dárková degustační sada Bonnat Exotické chutě 500 g
+ Dárek zdarma
1 116,07 Kč bez DPH
1 250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Pět exotických chutí (4 hořké 65 % čokolády s ovocem nebo pistáciemi a jedna ušlechtilá...

BNTCDARSADA2
Dárková degustační sada Les Grands Crus Historiques 500 g
Oceněná + Dárek zdarma
888,39 Kč bez DPH
995 Kč
Měrná cena: 199 Kč / 100 g

Pět hořkých čokolád "Grands Crus Historiques", vybrané Stéphanem Bonnatem, jsou tabulky...

BNTCDARSADA4
SOL31 sacek lneny 22x30 prirodni
40,50 Kč bez DPH
49 Kč
Měrná cena: 128,95 Kč / 100 g

Dárkový sáček z přírodního lnu ve své přirozené a jednoduché kráse sluší všem...

SOL31
SOL32 sacek len potisk pariz 22x30
40,50 Kč bez DPH
49 Kč
Měrná cena: 128,95 Kč / 100 g

Dárkový sáček z přírodního lnu, potištěný motivem z Paříže sluší všem čokoládovým...

SOL32
saketos sametovy cerny sacek cokobanka cz 768
48,76 Kč bez DPH
59 Kč
Měrná cena: 491,67 Kč / 100 g

Dárkový sáček z elegantního černého měkkého sametu sluší všem čokoládovým dobrotám....

SOSM53
sacek samet cerveny cokobanka cz 768
48,76 Kč bez DPH
59 Kč
Měrná cena: 491,67 Kč / 100 g

Dárkový sáček z plyšákově měkkého :-) sametu sluší všem čokoládovým dobrotám. Vložte do...

SOSM51
SOS23 sacek saten ruzovy
32,23 Kč bez DPH
39 Kč
Měrná cena: 325 Kč / 100 g

Dárkový sáček z hebkého saténu sluší všem čokoládovým dobrotám. Vložte do něj několik...

SOS23
SOS22 sacek saten zlaty
Dárkový sáček saténový zlatý 22 x 30 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
32,23 Kč bez DPH
39 Kč
Měrná cena: 325 Kč / 100 g

Dárkový sáček z hebkého saténu sluší všem čokoládovým dobrotám. Vložte do něj několik...

SOS22
SP BN DM 7 bonnat sada dark milk 7 cokobanka cz
Oceněná
1 598,21 Kč bez DPH
1 790 Kč
Měrná cena: 255,71 Kč / 100 g

Sedm tmavých 75% čokolád ušlechtilého původu od francouzského čokolatiéra Stéphana...

SP-BN-RO-7
francois pralus degustacni sada intro cokobanka cz
Degustační sada Francois Pralus Intro 10
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
223,21 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena: 500 Kč / 100 g

Degustační sada na seznámení se single origin čokoládami Francois Pralus. Obsahuje 10...

CBDSFP01
dubajska madagaskar 800x800
Oceněná
315,18 Kč bez DPH
353 Kč
Měrná cena: 320,91 Kč / 100 g

Dubajská čokoláda od JANKA? ... no, ano ... ale tahle je hodně jiná - od JANKA Wozniaka...

BESDUBAI001
BB104 choroni
Akce Expirace Oceněná
195 Kč –41 %
102,68 Kč bez DPH
115 Kč
Měrná cena: 191,67 Kč / 100 g

Hořká čokoláda z kakaových bobů z oblasti Choroni, s kandovanou kůrou iyokan,...

BB104
MARG01
Kakaové lanýže Mathez Fantaisie brandy Marc de Champagne 500 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
315,18 Kč bez DPH
353 Kč
Měrná cena: 70,60 Kč / 100 g

Delikátní francouzské kakaové lanýže s brandy Marc de Champagne ve zlatém plechovém...

MAPV-ZLT-MAT-006
MARG01
Kakaové lanýže Mathez Fantaisie křupavé 500 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
315,18 Kč bez DPH
353 Kč
Měrná cena: 70,60 Kč / 100 g

Delikátní francouzské kakaové lanýže s drcenými křupavými francouzskými palačinkami...

MAPV-ZLT-MAT-005
Kakaové lanýže Mathez Fantaisie se slaným karamelem 500 g
Kakaové lanýže Mathez Fantaisie se slaným karamelem 500 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
315,18 Kč bez DPH
353 Kč
Měrná cena: 70,60 Kč / 100 g

Delikátní francouzské kakaové lanýže se slaným karamelem ve zlatém plechovém válci v...

MAPV-ZLT-MAT-002
mathez truffles dor 250g tradicni cokobanka cz 768
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g

Delikátní tradiční francouzské kakaové lanýže v elegantní zlaté papírové krabičce, ze...

MA-TBOX-OR-01
bonnat velikonocni vajicka art 3 cokobanka cz 1024
401,79 Kč bez DPH
450 Kč
Měrná cena: 750 Kč / 100 g

Nenechte se zmást! Do skořápky opravdového vajíčka dokázali u Bonnata velmi složitým...

BNVEL01
FPMC09 MINI 1000
Oceněná
Miničokoládka Francois Pralus Madagaskar Criollo 100%
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
13,39 Kč bez DPH
15 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 g

100% miničokoládka připravená z kakaových bobů vzácné aromatické odrůdy Criollo...

FPMC09-MINI
francois pralus 1kg minicokolada indonesie cokobanka cz 1024
Výhodné balení
1 741,07 Kč bez DPH
1 950 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Přináší chutě ostrova Jávy, který proslul kvalitou pěstovaného kakaa. Rostou zde...

FPMC07KG1
SP FP MC09 MINI 10KS pralus sada minicokolady 10ks 50g
Oceněná
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
Měrná cena: 278 Kč / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů vzácné aromatické...

SP-FP-MC09-MINI-10KS
SP FP MC09 MINI 100KS pralus sada minicokoladky 100% 100ks 500 g (1)
Výhodné balení Oceněná
1 116,07 Kč bez DPH
1 250 Kč
Měrná cena: 250 Kč / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů vzácné aromatické...

SP-FP-MC09-MINI-100KS
SP FP MC09 MINI 200KS pralus sada minicokolady 200ks 1 kg
Výhodné balení Oceněná
1 741,07 Kč bez DPH
1 950 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

100% miničokoládky připravené z kakaových bobů vzácné aromatické odrůdy Criollo,...

FPMC09KG1
SP FP MC09 MINI 40KS pralus sada minicokoladky 100% 40ks 200 g (1)
Výhodné balení Oceněná
Miničokoládky Francois Pralus Madagaskar Criollo 100% 40 ks 200 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
441,07 Kč bez DPH
494 Kč
Měrná cena: 247 Kč / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů vzácné aromatické...

SP-FP-MC09-MINI-40KS
francois pralus 1kg minicokolady venezuela 75 cokobanka cz 1024
1 741,07 Kč bez DPH
1 950 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 g

Tato 75% miničokoládka překvapí mixem dvou protichůdných chuťových zážitků: jemná,...

FPMC14KG1

Ovládací prvky výpisu

279 položek celkem