Valrhona

Valrhona

Valrhona je francouzská čokoládovna nacházející se v údolí řeky Rhôny. Od jejího založení cukrářem Guironnetem v roce 1922 se rozrostla na dnes úctyhodných 1000 zaměstnanců. Od začátku svého působení její představitelé dbají na to, aby přinášeli radost a štěstí svým zákazníkům, ale i zaměstnancům a spolupracovníkům. Její představitelé procestovali celý svět, aby našli ty nejvhodnější plantáže kakaovníků, navázali úzký kontakt s místními pěstiteli a do Valrhony v srdci "Vallée du Rhône" dováželi ty nejlepší kakaové boby. Z nich pak tvoří čokolády s vášní a závazkem dosáhnout dokonalosti. Čokoládovna získala řadu ocenění za kvalitu procesu výroby čokolády i za vedení společnosti.

Čokolády řady Grand Cru jsou vyrobeny z nejlepších kakaových bobů z jednotlivých zeměpisných oblastí a byly mířeny nejdříve na trh odborníků, teprve později pro veřejnost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení