Dárkový čokobox Cheersbox "BEST OF"

Kód: CHB-DC-02
3 000 Kč 2 678,57 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Ultimátní čokobox pro všechny opravdové Čokoholiky! Ten nejlepší výběr specialit od vybraných francouzských a českých mistrů čokolatiérů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový čokobox Cheersbox "BEST OF"

Ultimátní čokobox pro všechny opravdové Čokoholiky! Ten nejlepší výběr specialit od vybraných francouzských a českých mistrů čokolatiérů. 

Box obsahuje:

Složení produktů: pro jednotlivá složení vizte odkazy samotných produktů.

Výjimečná kvalita surovin: 

Co se surovin týče, dává si Michel Cluizel opravdu záležet. Dokonce si nechal patentovat ochrannou známku „Nobles Ingredients“ (neboli „urozené, vznešené suroviny“), která v praxi znamená, že ve svých výrobcích používá:

  • pouze čisté kakaové máslo, bez jakýchkoli příměsí rostlinných tuků,
  • přírodní Bourbon vanilku namísto vanilinu,
  • nepoužívá sójový lecitin ani umělá aromata,
  • a všechny výrobky jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů.

Francois Pralus rád cestuje a kakaové boby si osobně vybírá u pěstitelů. Na výrobu čokolády používá pouze čisté kakaové máslo bez jakýchkoli příměsí rostlinných tuků, a třtinový cukr místo cukru řepného. Nikdy nepoužívá vanilin, ani umělá aromata. Všechny výrobky jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů.

Český čokoládový alchymista Dan Syrový se specializuje na přípravu čokolád chuťově vyladěných k vínům a ušlechtilým destilátům.

Extravagantní 78% hořká čokoláda z Brazílie s kořením, která se harmonicky snoubí s červeným vínem. Základem jsou kakaové boby z Brazílie, které doplňuje 17 druhů koření, bylin a diamantová himalájská sůl. Čokoládu speciálně vyladil chocolatier Dan Syrový pro příležitost, kdy rozjímáte nad sklenkou vína. Je výrazně kakaová s ovocným až marmeládovým dozvukem se středomořským kořením. Tuto čokoládu si nejlépe vychutnáte s plnými těžkými červenými víny odrůd Malbec, Syrah a Cabernet Sauvignon.
  

Snoubení: Zavěste čokoládu na okraj sklenice s vínem. Nejprve si přivoňte a objevujte společné aroma vína a čokolády. Ukousněte kousek čokolády, nechte ho zcela rozplynou na jazyku a poté se napijte vína.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové ČOKOBOXY
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výroba a výhradní distribuce: CokoBanka.cz s.r.o., Příkop 843/4, 60200 Brno, IČ: 27745775