Velká degustační sada 16 druhů – Štěpánčiny divné čokolády

Kód: SDCDS73
799 Kč 694,78 Kč bez DPH 499,38 Kč / 100 g
Kompletně snězeno

Toužíte ochutnat divné čokolády, ale zároveň se jich trošku bojíte? V téhle „Velké degustační sadě pro Gastropoutnice i Gastroproutníky“ můžete uždíbnout z 16 druhů Štěpánčiných čokolád a navíc se pokochat miniaturami jejich obalů. Hodí se i pro komorní degustaci s přáteli nebo rodinou. Toto zboží už bohužel neprodáváme. Mrkněte na další výborně dochucené čokolády!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto zboží už bohužel neprodáváme. Mrkněte na další výborně dochucené čokolády!

Velká degustační sada 16 druhů – Štěpánčiny divné čokolády

Toužíte ochutnat divné čokolády, ale zároveň se jich trošku bojíte? V téhle „Velké degustační sadě pro Gastropoutnice i Gastroproutníky“ můžete uždíbnout z 16 druhů Štěpánčiných čokolád (každý vzorek má 10 g) a navíc se pokochat miniaturami jejich obalů. Hodí se i pro komorní degustaci s přáteli nebo rodinou.

Velká degustační sada je spojením dvou menších sad. Nejprve vznikla malá degustační sada s 8 druhy s názvem GastroProutník, aneb: "Můžeš je mít všechny!" Gastroproutník je vyobrazen jako podivný mužík, který proutkem zdvíhá kanýrky a sukénky, pod každou je jiný druh čokolády, na které si už brousí zuby i jazýček... Tato sada obsahuje zejména hořké a pikantnější druhy, takže byla nazvána mužskou sadou. Konkrétně tyto (Popisy a složení najdete u jednotlivých čokolád):

Brzy nato vznikla druhá degustační sada s 8 druhy s názvem GastroPoutnice, aneb: "Vydej se na cestu!" Na obrázku se odvážná Poutnice vydává do krajin zcela neprobádaných a nezmapovaných chuťových kombinací a v surrealistické krajině prochází lesem z vidliček mezi obřími krevetami, sušenými rajčátky, citrony... Tato sada obsahuje hlavně sladší, druhy a druhy v bílé čokoládě, takže byla nazvána ženskou sadou.  Konkrétně tyto (Na popisy a podrobné složení nahlédněte u jednotlivých čokolád):

Upozornění:

Každý kousek je ručně vyroben v téměř domácích podmínkách, zabalen do originálního barevného obalu malovaného autorkou „Edice Divných čokolád“ a doplněného poezií. Co kus, to originál. Čokoláda je ručně temperována, aby získala lesk, barvu a správný lom. Přesto či právě proto se někdy na čokoládě můžou vyskytnout různé mapy a skvrny, vzniklé reakcí při krystalizaci kakaového tuku a ostatních, neobvyklých druhů koření. Na výrobu této edice čokolád používá autorka čokoládu, vyrobenou v ČR (nejedná se tedy o bean-to-bar čokoládu.) V této edici nejde ani tak o specifickou chuť základní čokolády, jako o neobvyklou kombinaci koření a dalších přísad a celkovou chuť výrobku.

Složení: bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, sojový lecitin, emulgátor (polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR) nebo 70% čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, emulgátor (sojový lecitin, polyglycerol-polyricín-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR) a směsi koření a bylin, ovoce, zeleniny a kávy 

Hmotnost a balení: cca 160 g papírová krabice s 16 vzorky po 10 g

Štěpánka Trenz, autorka celé „Edice Štěpánčiných Divných čokolád“ je mnohostrannou tvůrčí osobností: šperkařkou, sochařkou, kreslířkou „vaginálních portrétů“, zakladatelkou projektu Terapie tmou u Štědřicha, průvodkyní na cestách po jihovýchodní Asii, výrobkyní kašiček z Ostropestřce Mariánského, a tak dále... Říká, že Divné čokolády začala vyrábět jen proto, že jí „na světě scházely“. Příchutě a kombinace surovin jí přicházejí jako ucelené vhledy, sama si na ně kreslí obaly a píše poezii.

Výživové údaje neuvádíme, protože Štěpánka Trenz se řadí mezi malé výrobce, kteří tuto povinnost dle zákona nemají.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.16 kg
Příchuť čokolády: S PŘÍCHUTÍ, — KOŘENÍ:, cibule, česnek, gulášové koření, hřebíček, kardamom, kari, káva, kurkuma, skořice, guarana, — OVOCE:, — LUČNÍ KVĚTY & BYLINY:, špenát, zelený čaj, — OSTATNÍ:
Druhy čokolády: hořká (tmavá), bílá
Zdravotní a dietní info: Ani stopa lepku, Bez alkoholu, Vhodné pro vegetariány
? Původ kakaových bobů: Blend (směs)
Odrůda kakaových bobů: Blend (směs)
Pomocny: 1, 2, 3, 4, 5
Druh čokolády: tmavá
Hmotnost: 160
Značka: Štěpánčiny divné čokolády
Výrobce: Štěpánčiny divné čokolády

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Edice „Štěpánčiny divné čokolády“ jsou originální a překvapivé! Prostě Chocolate punk!

Tato edice je splněným snem Štěpánky Trenz. Štěpánka používá kvalitní 70% čokoládu a míchá ji s neobvyklými příchutěmi v tak vyladěných kombinacích, že její čokolády zaujmou všude, kde rozbalí svůj krámek. Čokolády jsou jakýmsi uměleckým dílkem, každá z nich je ručně navážená, každý papír ručně ustřižený a etikety si autorka namalovala sama.

Štěpánka Trenz je mnohostrannou tvůrčí osobností: šperkařkou, sochařkou, kreslířkou „vaginálních portrétů“, zakladatelkou projektu Terapie tmou u Štědřicha, průvodkyní na cestách po Asii. Říká, že Divné čokolády začala vyrábět jen proto, že jí „na světě scházely“. Ze všeho nejvíc ji baví vymýšlet stále bizarnější příchutě, kreslit jim poetické etikety a pozorovat lidi, jak jsou z jejích čokolád nadšení či překvapení. 

Divné čokolády nás zaujaly natolik, že jsme se rozhodli se s Vámi o tento nevšední zážitek podělit. Doporučujeme je jako originální dárek pro Vaše dobrodružné kamarády a blízké. Z dílny Štěpánky Trenz vám také přinášíme kaše z ostropestřce mariánského v různých příchutích.

Výrobce: Štěpánka Trenz, Halasova 285, Lysice 679 71, IČ: 67046002

Zobrazit celý popis