Kakaové lanýže Mathez lískooříškové – French Taste

Kód: MA-FTD-03
39 Kč 34,82 Kč bez DPH 111,43 Kč / 100 g
Kompletně snězeno
Položka byla vyprodána…

Delikátní francouzské kakaové lanýže (truffles) s lískovými oříšky v sáčku. Balení je ve francouzských barvách s motivy symbolů a památek Francie. Obsahuje 6 kakaových lanýžů, perfektní počet pro občasné mlsání přes den :-) Toto zboží už neprodáváme. Mrkněte na jiné výborné lanýže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto zboží už neprodáváme. Mrkněte na jiné výborné lanýže.

Kakaové lanýže Mathez lískooříškové – French Taste Collection - 35 g

Delikátní francouzské kakaové lanýže (truffles) s lískovými oříšky v sáčku. Balení je ve francouzských barvách s motivy symbolů a památek Francie. Obsahuje 6 kakaových lanýžů, perfektní počet pro občasné mlsání přes den :-)

Při objednání 12 a více kusů, zasíláme sáčky v původní krabici, která po otevření slouží jako elegantní stojan pro vystavení zboží tak, jak vidíte na obrázku.

Trvale udržitelné suroviny: v čokoládovně Mathez dbají na ekologickou trvalou udržitelnost:

  • kakao nakupují pouze z farem s UTZ certifikací, která označuje plantáže jež produkují kakao s ohledem na trvalou ekologickou udržitelnost pěstování.
  • palmojádrový olej nakupují pouze od výrobců s RSPO (Roundtable for Sustainable Palm Oil) certifikací sdružující výrobce podporující ekologický způsob pěstování palem olejných.

Hmotnost: 35 g, obsahuje 6 kakaových lanýžů.

Složení: rostlinný tuk (kokosový a palmový), cukr, odtučněný kakaový prášek, sušená syrovátka, kousky karamelizovaných lískových oříšků 6% (lískové oříšky, cukr), kakaový prášek, emulgátor: sojový lecitin, příchuť. Může obsahovat stopy mandlí, pistáciových ořechů, vajec a lepku. Původ kakaových bobů: západní Afrika.

Rodinná čokoládovna Mathez vyrábí delikátní francouzské lanýže už od roku 1934. Lanýže připravuje z prvotřídního kakaa a kvalitního neztuženého rostlinného tuku. Nachází se západě Francie a vice informací a zajímavostí o čokoládovně naleznete na www.CokoBanka.cz/mathez

Nutriční hodnoty / výživové údaje 100 g
Energie v kJ 2480
Energie v kcal 597
Tuky v g 45
    z toho nasycené tuky v g 37
Sacharidy v g 41
    z toho cukry v g 39
Bílkoviny v g 4,4
Sůl v g 0,12

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.035 kg
EAN: 3481291015473
Příchuť čokolády: S PŘÍCHUTÍ, — OŘECHY & SEMÍNKA:, lískové ořechy, kakaové lanýže
Zdravotní a dietní info: Bez alkoholu, Vhodné pro vegetariány
? Balení lanýžů: minisáček do ruky
Příchuť lanýžů: lískové oříšky
Pomocny: 1, 2, 3, 4, 5
Hmotnost: 35
Výrobce: Mathez
Značka: Mathez
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 17.5.2021
Ty jsou dobroučké
5
EZ Avatar autora | 8.11.2020
Super velikost na malý dárek pro vnoučata :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kakaové lanýže Mathez, od roku 1934

Čokoládovna Mathez vyrábí delikátní francouzské lanýže už od roku 1934. Lanýže připravuje z prvotřídního kakaa a kvalitního neztuženého rostlinného tuku.

Kromě tradičních kakaových a čokoládových lanýžů tu máme pro Vás pestrou nabídku lanýžů velmi kreativně dochucených: s brandy Marc de Champagne, s likérem Cointreau, s mořskou solí Guérande, s křupavým slaným karamelem, s křupavými francouzskými palačinkami crêpe dentelle, s malinovými makronkami, s čokoládovými sušenkami cookies, s mandlovým praliné, s lískovými oříšky, s chilli, s kakaovými boby, s pistáciemi, a také svérázné perlivé lanýže.

Výrobce: CHOCOLAT MATHEZ, 3 Parc d'Activités Saint Jean, 49330 Châteauneuf sur Sarthe, Francie
Výhradní distribuce: CokoBanka.cz s.r.o., Příkop 843/4, 60200 Brno, IČ: 27745775