Degustační sada „Cyklická žena“ – Štěpánčiny divné čokolády

Kód: SDCDS74
799 Kč 694,78 Kč bez DPH 159,80 Kč / 100 g
Kompletně snězeno

Půlkilová sada 5 ženských čokolád je oslavou ženské cykličnosti. Dopřejte své ženě čokoládu pro každou z jejich 4 fázi měsíčního cyklu (pro 2. fázi ve dvou variacích). Muž získá návod na 4 proměny ženy: Panna, Milenka/Maminka, Baba a bohyně Kálí. Mrkněte na další výborně dochucené čokolády!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Mrkněte na další výborně dochucené čokolády!

Sada 5 ženských čokolád je oslavou ženské cykličnosti. Dopřejte své ženě čokoládu pro zpříjemnění každého ze 4 týdnů jejího cyklu! 2. fáze má dokonce dvě variace (Milenka a Maminka).

Série čokolád Afrodíté obsahuje afrodiziakální nebo jiné „ženské“ koření, květy a byliny. V sadě najdete 2 bílé a 3 hořké (70%, 80% a 90%) čokolády s přísadami

RůŽenka je první „růžoládou“ (obarvená sušenou červenou řepou), Afrodíté milenka/ matka dává na výběr tmavou či bílou čokoládu s afrodiziakálním kořením80% čokoláda PMS BABA se sušeným zázvorem a muškátovým květem nabízí neobyčejně svěží a pikantní synergickou kombinací a nakonec Afrodíté Kálí 90% tmavou čokoládu s ženskou bylinou Matcha.

Sada je luxusním dárkem všem ženám a dívkám (Ať jsou, či nejsou cyklické :)). Balení je i cenově výhodné.

Muži, ani vy neodejdete s prázdnou! Získáte návod na "použití žen během jednotlivých fází cyklu" (stačí rozstřihnout obal podle vodících linek). Návod si můžete poskládat do peněženky (funguje i na kolegyně, kamarádky či milenky ;-)) nebo jej magnetkou připevněte doma na lednici. Požádejte partnerku o spolupráci! Ať magnetku posouvá na aktuální fázi svého cyklu, chce-li, abyste jí lépe porozuměl...

Čokolády v sadě:

  1. RůŽenka: bílá čokoláda s červenou řepou a růží 
  2. Afrodíté70% čokoláda s afrodiziakálním a zahřívacím marockým kořením a růží
  3. Afrodíté Motherhood: bílá čokoláda s růží a zahřívacím marockým kořením
  4. PMS Baba: 80% hořká čokoláda s muškátovým květem a zázvorem
  5. Afrodíté Kálí: 90% hořká čokoláda s afrodiziakálním koření, růží a bylinou matcha

Upozornění:

Každý kousek je ručně vyroben v téměř domácích podmínkách, zabalen do originálního barevného obalu malovaného autorkou „Edice Divných čokolád“ a doplněného poezií. Co kus, to originál. Čokoláda je ručně temperována, aby získala lesk, barvu a správný lom. Přesto či právě proto se někdy na čokoládě můžou vyskytnout různé mapy a skvrny, vzniklé reakcí při krystalizaci kakaového tuku a ostatních, neobvyklých druhů koření. V této edici nejde ani tak o specifickou chuť základní čokolády, jako o neobvyklou kombinaci koření a dalších přísad a celkovou chuť výrobku.

Složení: bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, sójový lecitin, emulgátor (polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagaskar), hořká čokoláda 70% (kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, emulgátor (sojový lecitin, polyglycerol-polyricín-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR), 80% čokoláda (kakaová hmota UGANDA 80%, cukr, kakaové máslo, aroma: přírodní vanilka), 90% čokoláda (kakaová hmota UGANDA 80% a EBONY 96%, cukr, kakaové máslo, vanilka) červená řepa sušená, lístky růží, éterický olej (růžová palma, růžové dřevo), směsi koření, matcha modrá. Detailní výčet koření je uveden ve složení jednotlivých čokolád.

Hmotnost a balení: 500 g, 5 tabulek o rozměrech cca 11 x 16 cm

Štěpánka Trenz, autorka celé „Edice Štěpánčiných Divných čokolád“ je mnohostrannou tvůrčí osobností: šperkařkou, sochařkou, kreslířkou „vaginálních portrétů“, zakladatelkou projektu Terapie tmou u Štědřicha, průvodkyní na cestách po jv Asii, výrobkyní kašiček z Ostropestřce Mariánského, a tak dále... Říká, že Divné čokolády začala vyrábět jen proto, že jí „na světě scházely“. Příchutě a kombinace surovin jí přicházejí jako ucelené vhledy, sama si na ně kreslí obaly a píše poezii.

Výživové údaje neuvádíme, protože Štěpánka Trenz se řadí mezi malé výrobce, kteří tuto povinnost dle zákona nemají.

Doplňkové parametry

Kategorie: Štěpánčiny divné čokolády
Hmotnost: 0.5 kg
Příchuť čokolády: S PŘÍCHUTÍ, — KOŘENÍ:, hřebíček, kardamon, kari, kurkuma, skořice, guarana, — OVOCE:, — LUČNÍ KVĚTY & BYLINY:, matcha, růže, — OSTATNÍ:, červená řepa
Druhy čokolády: hořká (tmavá), bílá
Zdravotní a dietní info: Ani stopa lepku, Bez alkoholu, Vhodné pro vegetariány
? Původ kakaových bobů: Blend (směs)
Odrůda kakaových bobů: Blend (směs)
Pomocny: 1, 2, 3, 4, 5
Druh čokolády: bílé
Hmotnost: 500
Značka: Štěpánčiny divné čokolády
Výrobce: Štěpánčiny divné čokolády

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Edice „Štěpánčiny divné čokolády“ jsou originální a překvapivé! Prostě Chocolate punk!

Tato edice je splněným snem Štěpánky Trenz. Štěpánka používá kvalitní 70% čokoládu a míchá ji s neobvyklými příchutěmi v tak vyladěných kombinacích, že její čokolády zaujmou všude, kde rozbalí svůj krámek. Čokolády jsou jakýmsi uměleckým dílkem, každá z nich je ručně navážená, každý papír ručně ustřižený a etikety si autorka namalovala sama.

Štěpánka Trenz je mnohostrannou tvůrčí osobností: šperkařkou, sochařkou, kreslířkou „vaginálních portrétů“, zakladatelkou projektu Terapie tmou u Štědřicha, průvodkyní na cestách po Asii. Říká, že Divné čokolády začala vyrábět jen proto, že jí „na světě scházely“. Ze všeho nejvíc ji baví vymýšlet stále bizarnější příchutě, kreslit jim poetické etikety a pozorovat lidi, jak jsou z jejích čokolád nadšení či překvapení. 

Divné čokolády nás zaujaly natolik, že jsme se rozhodli se s Vámi o tento nevšední zážitek podělit. Doporučujeme je jako originální dárek pro Vaše dobrodružné kamarády a blízké. Z dílny Štěpánky Trenz vám také přinášíme kaše z ostropestřce mariánského v různých příchutích.

Výrobce: Štěpánka Trenz, Halasova 285, Lysice 679 71, IČ: 67046002

Zobrazit celý popis