Steiner & Kovarik Aluna – mléčná čokoláda 55% s růží

Code: SKTCA05
€7,59 €6,78 excl. VAT €10,84 / 100 g
Skladem (37 pcs)

Pro radost všem, kteří chtějí podpořit svou ženskou esenci je vyrobena tato 55% mléčná čokoláda. Něhou a jemností vás zabalí jemný nádech růže, červených pomerančů, kokosu a másla. Slazena je kokosovým cukrem. Kakaové boby jsou vypěstované v Kolumbii na rodinné farmě v bio kvalitě.

Detailed information

Product detailed description

Steiner & Kovarik Aluna – mléčná čokoláda 55% s růží

Pro radost všem, kteří chtějí podpořit svou ženskou esenci je vyrobena tato 55% mléčná čokoláda. Něhou a jemností vás zabalí jemný nádech růže, červených pomerančů, kokosu a másla. Slazena je kokosovým cukrem. Kakaové boby jsou vypěstované v Kolumbii na rodinné farmě v bio kvalitě.

Mandle jsou jedna z nejstarších pěstovaných plodin. Nejsou jen oblíbenou pochoutkou ale dodávají i spoustu zdraví prospěšných  látek. Ve spojení s čokoládou se stávají základem pro nezapomenutelný chuťový zážitek.

 Výjimečná kvalita surovin:

  • Steiner & Kovarik dováží kakaové boby (směs Trinitario a Criollo) z rodinné farmy Justiniana Suaréze v Kolumbii, kde jsou pěstovány a zpracovávány v BIO kvalitě. V pražské čokoládovně pak boby šetrně praží, melou pomocí žulových kamenů. Kakaovou hmotu zpracovávají s pečlivostí a výjimečně dlouho (konšování trvá až 72 hodin) tak, aby byla výsledná čokoláda jemně krémová, plná chutí a vůní.
  • S farmářem jsou osobně v kontaktu, aby se přesvědčili, že kakaovníky hnojí pouze přírodními probiotiky, ctí přírodu a nepodporuje dětskou práci. Své spolupracovníky odměňuje férově díky odměnám, které mu čokoládovna platí v duchu vztahu Direct trade.
  • Čokoláda je slazena kokosovým cukrem, který obsahuje plno prospěšných látek a nezvedá hladinu krevního cukru tolik jako řepný nebo bílý cukr.

Složení: kakaové boby, kokosový cukr, sušené mléko, kakaové máslo, extrakt z pravé vanilky, extrakt z růže. Obsah kakaových součástí min 55 %. Uchovávejte v chladu a suchu. Vyrobeno ručně v České republice.

Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Hmotnost a velikost: 70 g, 15 x 10,3 x 1,2 cm

Firma Steiner & Kovarik je pražská rodinná firma, jejíž protagonisté vytvářejí čokolády srdcem a plní si tak svůj sen. Jejich motto Milujeme, co děláme. A děláme, co milujeme se odráží v jejich výběru těch nejkvalitnějších surovin i kreativitě a profesionalitě, s jakou tyto suroviny zpracovávají.

 

Nutriční hodnoty / výživové údaje 100 g
Energie v kJ 2201
Energie v kcal 526 
Tuky v g 34,5 
    z toho nasycené tuky v g 21 
Sacharidy v g 35,4 
    z toho cukry v g 32,1 
Bílkoviny v g 13,4 
Sůl v mg 0,24 

Additional parameters

Category: Chocolate - the best of planet Earth
Weight: 0.07 kg
? Obsah kakaové hmoty: 55
Chocolate Flavour: S PŘÍCHUTÍ, — OŘECHY & SEMÍNKA:, mandle
Druhy čokolády: mléčná
Zdravotní a dietní info: Bio, Ani stopa lepku, Ani stopa sóji, Bez alkoholu, Vhodné pro vegetariány
? Původ kakaových bobů: === AMERIKA ===, Kolumbie
Odrůda kakaových bobů: Criollo, Trinitario, Blend (směs)
Pomocny: 1, 2, 3, 4, 5
Druh čokolády: mléčná
Hmotnost: 70
Výrobce: Steiner & Kovarik
Značka: Steiner & Kovarik
Obsah kakaové hmoty: 55
Požadované vlastnosti: Bio

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Steiner & Kovarik –⁠ pražská čokoláda

je pražská rodinná firma Silvie Steiner a Petra Kovaříka. Už od roku 2005 věnují tvorbě čokolády láskyplnou pozornost, počínaje výběrem surovin a jejich pečlivé zpracování přes tvorbou designu až po péči o své zákazníky. Drží se principů poctivosti, originality, vzájemné úcty a síly lásky. Májí pevnou víru v to, že svým nasazením ovlivňují nejen vzhled a chuť svých výrobků, ale i energii, která z nich proudí. Čokoládu neustále obohacují o nové kombinace např. se  superpotravinami jako je moringa, borůvka nebo hlíva ústřičná a další. Jejich čokolády se prodávají hodně v zahraničí, své milovníky si našli v Německu, Japonsku či Ománu, kde čokoládu dodávají do paláce samotného sultána.

 Podporují místní zdroje, ať už jsou to místní farmáři pěstující kakaové boby nebo čeští dodavatelé pro další ingredience do čokolád i na jejich zabalení. Vlajkovou lodí čokoládovny jsou jejich čokolády v obalech s motivy Prahy – "Pražskou čokoládou", která je s oblibou využívána jako dárky do zahraničí. Čokolády jsou zabaleny do uměleckých děl Silvy Steiner - např. řada Mandaly nebo Posvátná geometrie.

Výrobce: Pražská čokoláda s.r.o., K sadu 754/2b, Praha
Výhradní distribuce: CokoBanka.cz s.r.o., Příkop 843/4, 60200 Brno, IČ: 27745775