Steiner & Kovarik ČOKOPUK z hořké čokolády

Code: SKCD-VEL08
€6,78 €6,05 excl. VAT €7,53 / 100 g
Skladem (32 pcs)

Oslavte příchod Velikonoc s rozkošným zajíčkem z bílé čokolády. Tento roztomilý malý kamarád vás okouzlí svou jemnou chutí a nádherně krémovou texturou. Skvělý dáreček pro děti i dospělé :-).

Detailed information

Product detailed description

Steiner & Kovarik Velikonoční zajíček z mléčné čokolády 110 g

Oslavte příchod Velikonoc s rozkošným zajíčkem z bílé čokolády. Tento roztomilý malý kamarád vás okouzlí svou jemnou chutí a nádherně krémovou texturou. Skvělý dáreček pro děti i dospělé :-).

Výjimečná kvalita surovin:

  • Steiner & Kovarik vyrábí bean-to-bar čokolády z kakaových bobů (směs Trinitario a Criollo), dovezených z Kolumbie. Zde jsou pěstovány a zpracovány v BIO kvalitě na rodinné farmě Justiniana Suaréze. V pražské čokoládovně pak boby šetrně praží, melou pomocí žulových kamenů. Kakaovou hmotu zpracovávají s pečlivostí a výjimečně dlouho (konšování trvá až 72 hodin) tak, aby byla výsledná čokoláda jemně krémová, plná chutí a vůní.
  • S farmářem jsou osobně v kontaktu, aby se přesvědčili, že kakaovníky hnojí pouze přírodními probiotiky, ctí přírodu a nepodporuje dětskou práci. Své spolupracovníky odměňuje férově díky odměnám, které mu čokoládovna platí v duchu vztahu Direct trade.

Složení: mléčná čokoláda: obsah kakaové sušiny nejméně 35 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaové boby, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma: přírodní vanilka). Uchovejte v chladu a suchu. Vyrobeno ručně v České republice.

Hmotnost: 110 g

Firma Steiner & Kovarik je pražská rodinná firma, jejíž protagonisté vytvářejí čokolády srdcem a plní si tak svůj sen. Jejich motto Milujeme, co děláme. A děláme, co milujeme se odráží v jejich výběru těch nejkvalitnějších surovin i kreativitě a profesionalitě, s jakou tyto suroviny zpracovávají.

Nutriční hodnoty / výživové údaje 100 g
Energie v kJ 2428
Energie v kcal 583
Tuky v g 38,6
    z toho nasycené tuky v g 23,3
Sacharidy v g 51,3
    z toho cukry v g 50,1
Bílkoviny v g 6,1
Sůl v mg 0,18

Additional parameters

Category: Chocolate - the best of planet Earth
Weight: 0.09 kg
? Obsah kakaové hmoty: 53
Chocolate Flavour: BEZ PŘÍCHUTĚ
Druhy čokolády: hořká (tmavá)
Zdravotní a dietní info: Ani stopa lepku, Bez alkoholu, Vhodné pro vegetariány
? Původ kakaových bobů: === AMERIKA ===, Kolumbie
Odrůda kakaových bobů: Criollo, Trinitario
Pomocny: 1, 2, 3, 4, 5
Hmotnost: 90
Výrobce: Steiner & Kovarik
Značka: Steiner & Kovarik
Druh čokolády: hořká

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Steiner & Kovarik –⁠ pražská čokoláda

je pražská rodinná firma Silvie Steiner a Petra Kovaříka. Už od roku 2005 věnují tvorbě čokolády láskyplnou pozornost, počínaje výběrem surovin a jejich pečlivé zpracování přes tvorbou designu až po péči o své zákazníky. Drží se principů poctivosti, originality, vzájemné úcty a síly lásky. Májí pevnou víru v to, že svým nasazením ovlivňují nejen vzhled a chuť svých výrobků, ale i energii, která z nich proudí. Čokoládu neustále obohacují o nové kombinace např. se  superpotravinami jako je moringa, borůvka nebo hlíva ústřičná a další. Jejich čokolády se prodávají hodně v zahraničí, své milovníky si našli v Německu, Japonsku či Ománu, kde čokoládu dodávají do paláce samotného sultána.

 Podporují místní zdroje, ať už jsou to místní farmáři pěstující kakaové boby nebo čeští dodavatelé pro další ingredience do čokolád i na jejich zabalení. Vlajkovou lodí čokoládovny jsou jejich čokolády v obalech s motivy Prahy – "Pražskou čokoládou", která je s oblibou využívána jako dárky do zahraničí. Čokolády jsou zabaleny do uměleckých děl Silvy Steiner - např. řada Mandaly nebo Posvátná geometrie.

Výrobce: Pražská čokoláda s.r.o., K sadu 754/2b, Praha
Výhradní distribuce: CokoBanka.cz s.r.o., Příkop 843/4, 60200 Brno, IČ: 27745775