Product sorting

542 items total

List of products

Cacaosuyo cokolada mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Awarded
€3,46 excl. VAT
€3,88
Measure price: €15,52 / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje mléčnou 40% čokoládu s dalším pokladem starých...

CSMC02
cacaosuyo cokolada milch25g art1 cokobanka cz 768
Awarded
€3,46 excl. VAT
€3,88
Measure price: €15,52 / 100 g

50% mléčná miničokoláda z oblasti Piura v Peru vám přináší lahodně mléčnou,...

CSMC01
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Awarded
Čokoláda Akesson 75% Bio s růžovým pepřem
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC04
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Awarded
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
PC190493 scaled 1 600x450
Awarded
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Bio 100%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo Bio 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat apotequil cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat Apotequil 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€10,77 excl. VAT
€12,06
Measure price: €12,06 / 100 g

Tato 75% čokoláda je připravena z kakaových bobů odrůdy Porcelana – nejvzácnější a...

BNTC22
bonnat cokolada el castilero cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat El Castillero 75%
Momentálně nedostupné
€10,77 excl. VAT
€12,06
Measure price: €12,06 / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z přírodní rezervace Indio Maíz v...

BNTC44
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€9,13 excl. VAT
€10,22
Measure price: €10,22 / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
bonnat cokolada madagaskar criollo 75 front cokobanka cz 1024
Čokoláda Bonnat Madagascar 100%
Momentálně nedostupné
€10,77 excl. VAT
€12,06
Measure price: €12,06 / 100 g

Vyzkoušejte 75% single origin čokoládu z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných...

BNTC60
bonnat-cokolada-trinite-cokobanka-cz
Čokoláda Bonnat Trinite 75%
Momentálně nedostupné
€6,75 excl. VAT
€7,56
Measure price: €7,56 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario pěstovaných na Trinidadu....

BNTC02
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda Bio 100%
Momentálně nedostupné
€8,94 excl. VAT
€10,01
Measure price: €16,68 / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
FPTC01 1000
Čokoláda Francois Pralus Brazílie 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€8,21 excl. VAT
€9,20
Measure price: €9,20 / 100 g

75% čokoláda z kakaových bobů odrůdy Forastero z Brazílie. Při ochutnávání nás nejdříve...

FPTC01
francois pralus cokolada colombie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Colombie 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€8,21 excl. VAT
€9,20
Measure price: €9,20 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaa variety Trinitario pěstovaného v Kolumbii. Chuťově...

FPTC02
francois pralus cokolada indonesie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Indonésie 75%
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na dotaz
€8,21 excl. VAT
€9,20
Measure price: €9,20 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných v Indonésii. Bohatá...

FPTC07
michel cuizel tmava cokolada 75 la javanaise cokobanka cz 1024
€8,21 excl. VAT
€9,20
Measure price: €9,20 / 100 g

Tato 75% čokoláda má vskutku unikátní chuťový profil. Tóny červeného ovoce se mísí s...

FPTC27
chocolate tree tmava cokolada guatemala lachua 65 cokobanka cz 1024
Čokoláda Chocolate Tree Guatemala Lachua 65%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€3,46 excl. VAT
€3,88
Measure price: €9,70 / 100 g

V okolí jezera Lachuá v Guatemale se pěstuje kakao společně s banány, kardamomem a...

CTR-1135
chocolate tree tmava cokolada liskooriskova gianduja cokobanka cz 1024
€3,46 excl. VAT
€3,88
Measure price: €9,70 / 100 g

Ochutnejte lahodnou tmavou čokoládu s tradiční giandujou – lískooříškovým krémem z...

CTR-1140
krak chocolate tmava cokolada cuba baracoa 70 cokobanka cz 1024
Čokoláda Krak Cuba Baracoa 70%
Momentálně nedostupné
€7,12 excl. VAT
€7,97
Measure price: €9,96 / 100 g

Kakaové boby v této tmavé 70% čokoládě pocházejí z oblasti Baracoa v provincii...

KRA-1020
krak chocolate cokolada colombia hacienda betulia b9 front cokobanka cz 768
€8,58 excl. VAT
€9,61
Measure price: €12,01 / 100 g

Čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v Kolumbii. Zvláštností těchto bobů je jejich...

KRA-1025
krak chocolate tmava cokolada tanzanie kokoa kamili 2021 cokobanka cz 800
€7,12 excl. VAT
€7,97
Measure price: €9,96 / 100 g

Tmavá single origin čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v oblíbeném tanzánském...

KRA-1055
krak chocolate cokolada thajsko chanthaburi front cokobanka cz 1024
€7,12 excl. VAT
€7,97
Measure price: €9,96 / 100 g

Single origin tmavá čokoláda z kakaových bobů z provincie Chanthaburi v Thajsku....

KRA-1065
menakao-cokolada-ruzovy-pepr.cokobanka.cz
Awarded
Čokoláda Menakao 63% combava a růžový pepř
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€5,80 excl. VAT
€6,50
Measure price: €8,67 / 100 g

63% tmavá čokoláda dochucená růžovým pepřem a combavou. Combava je citrus podobný...

MKTC05N
MKTC15 menakao cokolada 63 kesu morska sul
Čokoláda Menakao 63% s kešu a mořskou solí
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€5,80 excl. VAT
€6,50
Measure price: €8,67 / 100 g

63% tmavá čokoláda ochucená kešu ořechy a mořskou solí. V jediném kousnutí uspokojí...

MKTC15
menakao-cokolada-morska-sul.cokobanka.cz
Awarded
Čokoláda Menakao 63% s mořskou solí a kousky kakaových bobů
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€5,80 excl. VAT
€6,50
Measure price: €8,67 / 100 g

63% tmavá čokoláda dochucená Madagaskarskou mořskou solí a kousky pražených kakaových...

MKTC07N
michel cluizel tmava cokolada mendiant se susenym ovocem 72 cokobanka 768
Awarded
€6,75 excl. VAT
€7,56
Measure price: €7,56 / 100 g

Tmavá 72% čokoláda s ořechy, sultánkami a kandovanou pomerančovou kůrou. Najdete na ní...

MCTC-12335
standout chocolate tmava cokolada boruvky 63 cokobanka cz 718
Action Shelf life
€8,79 –27 %
€5,66 excl. VAT
€6,34
Measure price: €12,68 / 100 g

63% tmavá čokoláda z edice "Nordic Nature", která oslavuje skandinávskou přírodu a...

STA-1110
standout chocolate cokolada kerta semaya front cokobanka cz 500
€8,21 excl. VAT
€9,20
Measure price: €18,40 / 100 g

Limitovaná edice čokolády z kakaových bobů pěstovaných společností KSS Cooperative v...

STA-1052
standout chocolate piura yahuanduz 2022 70 front cokobanka cz 1024
€7,85 excl. VAT
€8,79
Measure price: €17,58 / 100 g

Limitovaná edice čokolády z kakaových bobů odrůdy Piura Blanco pěstovaných v Peru....

STA-1067
standout chocolate tmava cokolada sambirano madagascar cokobanka cz 1024
€7,85 excl. VAT
€8,79
Measure price: €17,58 / 100 g

Tmavá čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v údolí Sambirano na Madagaskaru na...

STA-1060
standout tmava cokolada safran front cokobanka cz 500
€8,21 excl. VAT
€9,20
Measure price: €18,40 / 100 g

Šafrán je nedílnou součástí švédského vánočního pečení. Když tak švédská čokoládovna...

STA-1135
SP BN DM 7 bonnat sada dark milk 7 cokobanka cz
Awarded
€65,33 excl. VAT
€73,17
Measure price: €10,45 / 100 g

Sedm tmavých 75% čokolád ušlechtilého původu od francouzského čokolatiéra Stéphana...

SP-BN-RO-7
francois pralus degustacni sada intro cokobanka cz
Degustační sada Francois Pralus Intro 10
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€9,13 excl. VAT
€10,22
Measure price: €20,44 / 100 g

Degustační sada na seznámení se single origin čokoládami Francois Pralus. Obsahuje 10...

CBDSFP01
bonnat degustacni sada opera dominos front cokobanka cz 620
€52,92 excl. VAT
€59,27
Measure price: €32,93 / 100 g

Degustační sada 35 75% miničokoládek 7 druhů z celého světa –od Madagaskaru, přes Srí...

BNDS03
willie s cacao 36 bila cokolada el blanco 50 g cokobanka
EL BLANCO Willie´s Cacao
Momentálně nedostupné
€4,20 excl. VAT
€4,70
Measure price: €9,40 / 100 g

Luxusní bonboniéra v podobě krásné kovové dózy s bambusovým víkem je naplněná mandlemi...

WIL 01
Bonnat Kuna Balam
New
€12,04 excl. VAT
€13,49
Measure price: €13,49 / 100 g

Vysokoprocentní – 65% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů pěstovaných na...

BNTC100
pistáciová
€9,13 excl. VAT
€10,22
Measure price: €10,22 / 100 g

Vysokoprocentní – 65% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů pěstovaných na...

BNTC109
BB104 choroni
Action Shelf life Awarded
€7,97 –41 %
€4,20 excl. VAT
€4,70
Measure price: €7,83 / 100 g

Výběr 28 pralinek s náplní z ganache z vybraných oblíbených plantáží Michela Cluizela....

BB104
raaka 58 horka cokolada mango spinach turmeric 50 g
€8,94 excl. VAT
€10,01
Measure price: €20,02 / 100 g
RAK 06
raaka 68 horka cokolada tamarind ginger ale 50 g
€8,94 excl. VAT
€10,01
Measure price: €20,02 / 100 g
RAK 05
raaka 70 horka cokolada salted cherry wood 50 g.png
€8,94 excl. VAT
€10,01
Measure price: €20,02 / 100 g
RAK 01
raaka 68 horka cokolada vanilla rooibos 50 g
€8,94 excl. VAT
€10,01
Measure price: €20,02 / 100 g
RAK 04
willie s cacao 70 horka cokolada chulucanas gold peru 50 g
Action Shelf life
€4,70 –26 %
€3,10 excl. VAT
€3,47
Measure price: €6,94 / 100 g

Luxusní bonboniéra v podobě krásné kovové dózy s bambusovým víkem je naplněná mandlemi...

WIL 10
francois pralus cacao 100 3kg cokobanka cz
Economy-size
€49,27 excl. VAT
€55,18
Measure price: €5,52 / 100 g

Čisté (100%) kakao z chuťově bohatých kakaových bobů z Dominikánské republiky ve...

FPKP01KG1
MARG01
Kakaové lanýže Mathez Fantaisie křupavé 500 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€12,88 excl. VAT
€14,43
Measure price: €2,89 / 100 g

Delikátní francouzské kakaové lanýže s drcenými křupavými francouzskými palačinkami...

MAPV-ZLT-MAT-005
Kakaové lanýže Mathez Fantaisie se slaným karamelem 500 g
Kakaové lanýže Mathez Fantaisie se slaným karamelem 500 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€12,88 excl. VAT
€14,43
Measure price: €2,89 / 100 g

Delikátní francouzské kakaové lanýže se slaným karamelem ve zlatém plechovém válci v...

MAPV-ZLT-MAT-002
petit carre cafe
€15,47 excl. VAT
€17,33
Measure price: €17,33 / 100 g

Malá čokoládová cesta kolem světa. Degustační sada jednooblastních (single-origin)...

FPDS15

Listing controls

542 items total
Top