Award-Winning Chocolate, Page 2

Product sorting

80 items total

List of products

steinerkovarik aluna 66 mandle cokobanka cz 768
Awarded
€6,86 excl. VAT
€7,68
Measure price: €10,97 / 100 g

Unikátní bean-to-bar čokoláda je plná smetanově jemné chuti, kterou nedodává mléko ale...

SKTCA04
Krak chocolade Madagaskar MAVA Ottange 2022, 70%
Action Shelf life
€7,97 –25 %
€5,29 excl. VAT
€5,93
Measure price: €7,41 / 100 g

Intenzivní čokoláda Krak z kakaa z plantáží Peini v Belize. V čokoládě můžeme cítit...

KRA 1071
original 60 768x1024 (1)
Action Shelf life
€10,01 –28 %
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano...

FJK-800
fjak norwegian gin 60%, cokobanka
Action Shelf life
€10,01 –28 %
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano...

FJK-864
Qantu Bagua 70% 50 g
Action Shelf life
€8,79 –27 %
€5,66 excl. VAT
€6,34
Measure price: €12,68 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN 1131
krak chocolate cokolada belize peini plantation front cokobanka cz 768
Action Shelf life
€7,97 –25 %
€5,29 excl. VAT
€5,93
Measure price: €7,41 / 100 g

Intenzivní čokoláda Krak z kakaa z plantáží Peini v Belize. V čokoládě můžeme cítit...

KRA 1010
12199e410bed4c68a7ec88bac390be8b
Action Shelf life
€8,79 –27 %
€5,66 excl. VAT
€6,34
Measure price: €12,68 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN 1133
krak 70 horka cokolada vietnam anh em b10 2021 80 g
Action Shelf life
€7,97 –25 %
€5,29 excl. VAT
€5,93
Measure price: €7,41 / 100 g

Intenzivní čokoláda Krak z kakaa z plantáží Peini v Belize. V čokoládě můžeme cítit...

KRA 1072
francois pralus degustacni sada mini pyramide v celofanu cokobanka cz
Action Shelf life Awarded
€10,22 –22 %
Degustační sada Francois Pralus Mini Pyramide v celofánu
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€7,12 excl. VAT
€7,97
Measure price: €15,94 / 100 g

Malá čokoládová cesta kolem světa. Degustační sada jednooblastních (single-origin)...

FPDS01
chocolate tree cokolada maya mountain belize 75 cokobanka cz 768
Action Shelf life
€3,88 –20 %
€2,74 excl. VAT
€3,07
Measure price: €7,68 / 100 g

Před mnoha miliony lety se ve Střední Americe přeměnil obrovský korálový útes a dal...

CTR-1120
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Awarded
Čokoláda Akesson 75% Bio s růžovým pepřem
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC04
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Awarded
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
PC190493 scaled 1 600x450
Awarded
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Bio 100%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo Bio 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat apotequil cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat Apotequil 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€10,77 excl. VAT
€12,06
Measure price: €12,06 / 100 g

Tato 75% čokoláda je připravena z kakaových bobů odrůdy Porcelana – nejvzácnější a...

BNTC22
bonnat cokolada el castilero cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat El Castillero 75%
Momentálně nedostupné
€10,77 excl. VAT
€12,06
Measure price: €12,06 / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z přírodní rezervace Indio Maíz v...

BNTC44
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€9,13 excl. VAT
€10,22
Measure price: €10,22 / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
chocolate tree tmava cokolada colombia arhuaco 70 cokobanka cz 1024
€3,46 excl. VAT
€3,88
Measure price: €9,70 / 100 g

Arhuakové jsou domorodý kmen z pohoří Sierra Nevada v severní Kolumbii. Tamější krajina...

CTR-1125
chocolate tree cokolada peru piura 70 cokobanka cz 768
€3,46 excl. VAT
€3,88
Measure price: €9,70 / 100 g

V peruánském regionu Piura se nachází vesnice Chililique. Je to komunita vedená ženami,...

CTR-1170
menakao-cokolada-ruzovy-pepr.cokobanka.cz
Awarded
Čokoláda Menakao 63% combava a růžový pepř
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€5,80 excl. VAT
€6,50
Measure price: €8,67 / 100 g

63% tmavá čokoláda dochucená růžovým pepřem a combavou. Combava je citrus podobný...

MKTC05N
menakao-cokolada-morska-sul.cokobanka.cz
Awarded
Čokoláda Menakao 63% s mořskou solí a kousky kakaových bobů
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€5,80 excl. VAT
€6,50
Measure price: €8,67 / 100 g

63% tmavá čokoláda dochucená Madagaskarskou mořskou solí a kousky pražených kakaových...

MKTC07N
michel cluizel tmava cokolada mendiant se susenym ovocem 72 cokobanka 768
Awarded
€6,75 excl. VAT
€7,56
Measure price: €7,56 / 100 g

Tmavá 72% čokoláda s ořechy, sultánkami a kandovanou pomerančovou kůrou. Najdete na ní...

MCTC-12335
standout chocolate tmava cokolada sambirano madagascar cokobanka cz 1024
€7,85 excl. VAT
€8,79
Measure price: €17,58 / 100 g

Tmavá čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v údolí Sambirano na Madagaskaru na...

STA-1060
SP BN DM 7 bonnat sada dark milk 7 cokobanka cz
Awarded
€65,33 excl. VAT
€73,17
Measure price: €10,45 / 100 g

Sedm tmavých 75% čokolád ušlechtilého původu od francouzského čokolatiéra Stéphana...

SP-BN-RO-7
mia cokolada ghana intense cokobanka cz 768
Action Shelf life Awarded
€7,56 –32 %
€4,56 excl. VAT
€5,11
Measure price: €6,01 / 100 g

85% čokoláda vás zláká hedvábně jemnou strukturou, tóny exotického ovoce v...

MI02
FPMC09 MINI 1000
Awarded
Miničokoládka Francois Pralus Madagaskar 100% Bio
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€0,54 excl. VAT
€0,61
Measure price: €12,20 / 100 g

100% miničokoládka připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPMC09-MINI
SP FP MC09 MINI 10KS pralus sada minicokolady 10ks 50g
Awarded
€5,07 excl. VAT
€5,68
Measure price: €11,36 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-10KS
SP FP MC09 MINI 100KS pralus sada minicokoladky 100% 100ks 500 g (1)
Economy-size Awarded
€45,62 excl. VAT
€51,09
Measure price: €10,22 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-100KS
SP FP MC09 MINI 40KS pralus sada minicokoladky 100% 40ks 200 g (1)
Economy-size Awarded
Miničokoládky Francois Pralus Madagaskar Criollo 100% Bio 40 ks 200 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€18,03 excl. VAT
€20,19
Measure price: €10,10 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-40KS
francois pralus obri cokolada 100 cokobanka cz
Economy-size Awarded
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Madagaskar 100% BIO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€144,16 excl. VAT
€161,46
Measure price: €5,38 / 100 g

100% čokoláda připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPKU09KG3
steinerkovarik aluna 55 kokosmleko cokobanka cz 768
€6,86 excl. VAT
€7,68
Measure price: €10,97 / 100 g

55% bean-to-bar veganská čokoláda přináší vůni Karibiku s tóny karamelu, másla, kokosu,...

SKTCA09

Listing controls

80 items total
Top