Chocolate Hill bílá čokoláda 45% bez cukru vážená 250 g

Code: CHCTBC51G250
Economy-size
€11,04 €9,86 excl. VAT €4,42 / 100 g
Momentálně nedostupné
The item has been sold out…

Ochutnejte jemnou bílou čokoládu s bezkonkurenčním obsahem kakaového másla 45 %. Čokoláda je slazená přírodním sladidlem erythritol, díky kterému je příjemně svěží. Chuť dokresluje přírodní vanilka, která dělá čokoládu tak krásně jemnou. Na čokoládě ve formě malých tyčinek si tak můžete pochutnat bez výčitek – obsahuje jen přírodní sladidla a navíc i spoustu antioxidantů, díky vysokému obsahu kakaového másla. 

Detailed information

Product detailed description

Chocolate Hill bílá čokoláda 45% bez cukru vážená 250 g

Ochutnejte jemnou bílou čokoládu s obsahem kakaového másla 45 %. Čokoláda je slazená přírodním sladidlem erythritol, díky kterému je příjemně svěží. Chuť dokresluje přírodní vanilka, která dělá čokoládu tak krásně jemnou. Na čokoládě ve formě malých tyčinek si tak můžete pochutnat bez výčitek – obsahuje jen přírodní sladidla a navíc i spoustu antioxidantů, díky vysokému obsahu kakaového másla. Sotva byste našli bílou čokoládu, která ho obsahuje více. Forma tyčinek je ideální nejen pro mlsání, ale i pro přípravu vašich dezertů.

Díky nízkému procentu cukrů v této čokoládě, je čokoláda vhodná i pro diabetiky nebo pro ty, kteří si hýčkají rovnovážný stav v těle, ovlivňovaný změnou glykemického indexu. Z 34,4 g sacharidů je v čokoládě 20 g cukerného alkoholu (erythritol, který se v těle nemetabolizuje - nezvyšuje glykemický index). Erythritol je sladidlo, získávané z přírodních zdrojů, běžně se vyskytujících v mnoha druzích ovoce a obilnin. Více si o něm můžete přečíst v našem článku.

Složení: kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sladidlo erythritol (20 %). Obsah kakaové sušiny nejméně: 45 %. Může obsahovat stopy skořápkových plodů.

Upozornění: nadměrná konzumace Erythritolu může vyvolat projímavé účinky.

Hmotnost balení: 250 g, sáček Doypack

Brněnská čokoládovna Chocolate Hill je svěží vítr na naší čokoládové scéně. Její zakladatel Antonín Branč, kterému nikdo neřekne jinak než Tony, je dobrodruh tělem i duší a všeuměl se zlatýma českýma ručičkama k tomu ;) Na svých toulkách navštívil mnoho kakaových plantáží a umění čokolatiérskému se učil hezky v teple na Karibském ostrově Granadě. Tento manuálně překvapivě zručný muž si pak většinu strojů na výrobu čokolády sám vyrobil a nyní v Brně vyrábí prvotřídní čokoládu z těch nejlepších surovin. Více podrobností o čokoládovně Chocolate Hill naleznete na www.cokobanka.cz/chocolate-hill

Nutriční hodnoty / výživové údaje 
100 g
Energie v kJ 2208
Energie v kcal 533
Tuky v g 54,1
    z toho nasycené tuky v g 33
Sacharidy v g 34,4
    z toho cukerné alkoholy 20
    z toho cukry v g 14,4
Bílkoviny v g 12,4
Sůl v g 0,1

Additional parameters

Category: DEN DĚTÍ
Weight: 0.25 kg
? Obsah kakaové hmoty: 45
Chocolate Flavour: BEZ PŘÍCHUTĚ
Druhy čokolády: bílá
Zdravotní a dietní info: Bez cukru/ Dia, Low carb (bez cukru nebo min 77 % kakaa), Ani stopa lepku, Ani stopa sóji, Vhodné pro vegetariány
Pomocny: 1, 2, 3, 4, 5
Druh čokolády: bílé
Hmotnost: 250
Značka: Chocolate Hill
Výrobce: Chocolate Hill
Obsah kakaové hmoty: 45
Požadované vlastnosti: na vaření
Čokoláda - to nejlepší z planety Země > Česká čokoláda:
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Čokoláda Chocolate Hill

Brněnská čokoládovna Chocolate Hill je svěží vítr na naší čokoládové scéně.

Její zakladatel Antonín Branč, kterému nikdo neřekne jinak než Tony, je dobrodruh tělem i duší a všeuměl se zlatýma českýma ručičkama k tomu ;). Na svých toulkách navštívil mnoho kakaových plantáží a umění čokolatiérskému se učil hezky v teple na karibském ostrově Granadě. Tento manuálně překvapivě zručný muž si pak většinu strojů na výrobu čokolády sám vyrobil a nyní v Brně vytvářejí prvotřídní čokoládu z těch nejlepších surovin. Oblíbil si zejména aromatickou odrůdu kakaových bobů Criollo pro její svůdné ovocné chuťové tóny.

Výsledkem je poctivá čokoláda s bohatým a pestrým spektrem chutí a vůní. Mrkněte na video z čokoládovny!

Výrobce: Chocolate hill s.r.o., Žižkova 430/1, 602 00 Brno, IČ: 04379527
Distribuce: CokoBanka.cz s.r.o., Příkop 843/4, 60200 Brno, IČ: 27745775