Chocolate Bars, Page 3

Product sorting

153 items total

List of products

michel cluizel cokolada dark 70 cokobanka cz 768
Awarded
€7,15 excl. VAT
€8,01
Measure price: €8,01 / 100 g

70% čokoláda z oblasti Guayas z Ekvádoru s kousky pražených kakaových bobů z...

MCTC-12320
michel cluizel tmava cokolada s malinami a brusinkami 72 cokobanka 768
€6,79 excl. VAT
€7,60
Measure price: €7,60 / 100 g

Objevte chuť nové tmavé 72% čokolády, která je v kombinaci s červeným ovocem mírně...

MCTC-12332
michel cluizel cokolada vila gracinda noir 73 cokobanka 768
Awarded
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €10,27 / 100 g

73% plantážní čokoláda „Vila Gracinda“ z ostrova Svatého Tomáše. V hlaďounké...

MCTC-12170
bonnat amandes bonnat cuba cokobanka-cz
Mléčná čokoláda Bonnat 55% Amandes
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€9,17 excl. VAT
€10,27
Measure price: €10,27 / 100 g

Vysokoprocentní – 55% – mléčná čokoláda s jemně namletými mandlemi.

BNTC34
fruition mlecna cokolada spring salted dark milk 56 cokobanka cz 1015
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €15,40 / 100 g

Vysokoprocentní mléčná čokoláda je na pomezí mléčné a tmavé, sladké a slané. Okořeněná...

FRU-1065
michel cluizel cokolada s krupavym praline lait 45 cokobanka 768
€7,15 excl. VAT
€8,01
Measure price: €8,01 / 100 g

Lahodná vysokoprocentní – 45% – mléčná čokoláda s krémem praliné, křupavými palačinkami...

MCTC-12386
quantu mlecna cokolada creme de la creme cokobanka cz 1024
€7,88 excl. VAT
€8,83
Measure price: €17,66 / 100 g

Tato mléčná čokoláda se na první pohled může zdát obyčejná, nenechte se však zmást, je...

QAN-1020
steiner kovarik pulkilova bila cokolada front cokobanka cz 768
€18,26 excl. VAT
€20,45
Measure price: €4,09 / 100 g

Poctivá půlkilová bílá čokoláda z dílny Steiner & Kovarik je vyráběná z těch...

SKCD-VEL05
steiner kovarik pulkilova mlecna cokolada front cokobanka cz 768
€18,26 excl. VAT
€20,45
Measure price: €4,09 / 100 g

Tato půlkilová prémiová mléčná čokoláda Vás nadchne svojí vůni a neskutečnou chutí a...

SKCD-VEL06
quantu tmava cokolada erable et sel s javorovym sirupem a soli front cokobanka cz 1000
€8,62 excl. VAT
€9,65
Measure price: €19,30 / 100 g

60% tmavá čokoláda z kakaových bobů odrůdy Chuncho s kanadským javorovým sirupem a solí...

QAN-1110
original 60 768x1024 (1)
Action Shelf life
€10,06 –28 %
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano...

FJK-800
fjak norwegian gin 60%, cokobanka
Action Shelf life
€10,06 –28 %
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano...

FJK-864
Qantu Morropon Peru 70%
Action Shelf life
€8,83 –27 %
€5,69 excl. VAT
€6,37
Measure price: €12,74 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN 1134
fjak sjokolade 50 mlecna cokolada licorice root and sea salt bio 60 g
Action Shelf life
€10,06 –28 %
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Tato 50% mléčná čokoláda v sobě skrývá typickou severskou kombinaci – slanou lékořici....

FJK-810
12199e410bed4c68a7ec88bac390be8b
Action Shelf life
€8,83 –27 %
€5,69 excl. VAT
€6,37
Measure price: €12,74 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN 1133
Qantu Chuncho chocolate 70%
Action Shelf life
€8,83 –27 %
€5,69 excl. VAT
€6,37
Measure price: €12,74 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN 1132
Qantu Bagua 70% 50 g
Action Shelf life
€8,83 –27 %
€5,69 excl. VAT
€6,37
Measure price: €12,74 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN 1131
fondant cafe
New
€6,79 excl. VAT
€7,60
Measure price: €7,60 / 100 g

Vysokoprocentní – 65% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů pěstovaných na...

BNTC104
fjak carrot cake 60g
Bílá čokoláda Fjak Carrot Cake
Momentálně nedostupné
€8,98 excl. VAT
€10,06
Measure price: €16,77 / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano...

FJK-863
fjak bila cokolada pavlova party se susenym ovocem a meringue 60 g
€8,98 excl. VAT
€10,06
Measure price: €16,77 / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano...

FJK-868
fjak sjokolade 34 bila cokolada lingonberry s brusinkami bio 60 g
€8,98 excl. VAT
€10,06
Measure price: €16,77 / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano...

FJK-867
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Awarded
Čokoláda Akesson 75% Bio s růžovým pepřem
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC04
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Awarded
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
PC190493 scaled 1 600x450
Awarded
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Bio 100%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo Bio 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat apotequil cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat Apotequil 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€10,81 excl. VAT
€12,11
Measure price: €12,11 / 100 g

Tato 75% čokoláda je připravena z kakaových bobů odrůdy Porcelana – nejvzácnější a...

BNTC22
bonnat cokolada el castilero cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat El Castillero 75%
Momentálně nedostupné
€10,81 excl. VAT
€12,11
Measure price: €12,11 / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z přírodní rezervace Indio Maíz v...

BNTC44
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€9,17 excl. VAT
€10,27
Measure price: €10,27 / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
bonnat cokolada madagaskar criollo 75 front cokobanka cz 1024
Čokoláda Bonnat Madagascar 100%
Momentálně nedostupné
€10,81 excl. VAT
€12,11
Measure price: €12,11 / 100 g

Vyzkoušejte 75% single origin čokoládu z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných...

BNTC60
bonnat-cokolada-trinite-cokobanka-cz
Čokoláda Bonnat Trinite 75%
Momentálně nedostupné
€6,79 excl. VAT
€7,60
Measure price: €7,60 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario pěstovaných na Trinidadu....

BNTC02
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda Bio 100%
Momentálně nedostupné
€8,98 excl. VAT
€10,06
Measure price: €16,77 / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
FPTC01 1000
Čokoláda Francois Pralus Brazílie 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda z kakaových bobů odrůdy Forastero z Brazílie. Při ochutnávání nás nejdříve...

FPTC01
francois pralus cokolada colombie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Colombie 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaa variety Trinitario pěstovaného v Kolumbii. Chuťově...

FPTC02
francois pralus cokolada indonesie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Indonésie 75%
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na dotaz
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných v Indonésii. Bohatá...

FPTC07
michel cuizel tmava cokolada 75 la javanaise cokobanka cz 1024
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

Tato 75% čokoláda má vskutku unikátní chuťový profil. Tóny červeného ovoce se mísí s...

FPTC27
menakao-cokolada-ruzovy-pepr.cokobanka.cz
Awarded
Čokoláda Menakao 63% combava a růžový pepř
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€5,83 excl. VAT
€6,53
Measure price: €8,71 / 100 g

63% tmavá čokoláda dochucená růžovým pepřem a combavou. Combava je citrus podobný...

MKTC05N
MKTC15 menakao cokolada 63 kesu morska sul
Čokoláda Menakao 63% s kešu a mořskou solí
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€5,83 excl. VAT
€6,53
Measure price: €8,71 / 100 g

63% tmavá čokoláda ochucená kešu ořechy a mořskou solí. V jediném kousnutí uspokojí...

MKTC15
menakao-cokolada-morska-sul.cokobanka.cz
Awarded
Čokoláda Menakao 63% s mořskou solí a kousky kakaových bobů
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€5,83 excl. VAT
€6,53
Measure price: €8,71 / 100 g

63% tmavá čokoláda dochucená Madagaskarskou mořskou solí a kousky pražených kakaových...

MKTC07N
michel cluizel tmava cokolada mendiant se susenym ovocem 72 cokobanka 768
Awarded
€6,79 excl. VAT
€7,60
Measure price: €7,60 / 100 g

Tmavá 72% čokoláda s ořechy, sultánkami a kandovanou pomerančovou kůrou. Najdete na ní...

MCTC-12335
SP BN DM 7 bonnat sada dark milk 7 cokobanka cz
Awarded
€65,63 excl. VAT
€73,51
Measure price: €10,50 / 100 g

Sedm tmavých 75% čokolád ušlechtilého původu od francouzského čokolatiéra Stéphana...

SP-BN-RO-7
Bonnat Kuna Balam
New
€12,10 excl. VAT
€13,55
Measure price: €13,55 / 100 g

Vysokoprocentní – 65% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů pěstovaných na...

BNTC100
pistáciová
€9,17 excl. VAT
€10,27
Measure price: €10,27 / 100 g

Vysokoprocentní – 65% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů pěstovaných na...

BNTC109
bonnat bonboniera
New
€121 excl. VAT
€135,52
Measure price: €27,10 / 100 g

Vysokoprocentní – 65% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů pěstovaných na...

BNTB01
akesson cokolada brazil mlecna cokobanka cz
Awarded
Mléčná čokoláda Akesson Brazílie 55%
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Jemná vysokoprocentní – 55% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy...

AKTC10
fjak sjokolade 45 mlecna cokolada brown cheese s hnedym kozim syrem bio 60 g
€8,98 excl. VAT
€10,06
Measure price: €16,77 / 100 g

45% mléčná čokoláda z kakaových bobů z Haiti je ochucená kozím Brunostem ("brunost" =...

FJK-807
fruition mini mlecna cokolada brown butter cokobanka cz 600
€5,69 excl. VAT
€6,37
Measure price: €21,23 / 100 g

Inovativní forma mléčné čokolády – kromě mléka obsahuje přepuštěné hnědé máslo, díky...

FRU-1090
fruition chocolate mlecna cokolada dominican nacional dark milk cokobanka cz 1024
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €15,40 / 100 g

Vysokoprocentní mléčná čokoláda z kakaových bobů vzácné odrůdy Nacional z Dominikánské...

FRU-1056

Listing controls

153 items total
Top