Award-Winning Chocolate, Page 3

Product sorting

145 items total

List of products

cacaosuyo rupa rupa peruvian amazon 100 horka cokolada cokobanka cz 555
Awarded
€7,87 excl. VAT
€8,81
Measure price: €12,59 / 100 g

100% čokoláda z báječných, pečlivě vybraných kakaových bobů z Peru. Budete překvapeni...

CSTC02
Cacaosuyo cokolada cusco chunco 80 cokobanka cz 768
Awarded
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €15,56 / 100 g

70% miničokoláda pochází z nejvíce ceněných kakaových bobů Peru, známých jako...

CSMC03
Cacaosuyo cokolada 70lakuna art1 cokobanka cz 768
€7,87 excl. VAT
€8,81
Measure price: €12,59 / 100 g

70% miničokoláda z bohaté amazonské džungle v Peru. Tahle temně sladká pochoutka je...

CSMC09
Cacaosuyo cokolada 70lakuna cokobanka cz 768
Awarded
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €15,56 / 100 g

70% miničokoláda z bohaté amazonské džungle v Peru. Tahle temně sladká pochoutka je...

CSMC05
Cacaosuyo cokolada piuranibs cokobanka cz 768
Awarded
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €15,56 / 100 g

70% trea-to-bar (od stromu k tabulce) miničokoláda z bílých kakaových bobů regionu...

CSMC07
cacaosuyo tmava cokolada peru piura nibs 70 cokobanka cz 1024
Awarded
€7,87 excl. VAT
€8,81
Measure price: €12,59 / 100 g

70% trea-to-bar čokoláda z bílých kakaových bobů regionu Piura kombinuje krémovou...

CSTC05
cacaosuyo cokolada piura70 cokobanka cz 768
Awarded
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €15,56 / 100 g

70% trea-to-bar (od stromu k tabulce) miničokoláda byla vytvořena z bílého kakaa z...

CSMC06
cacaosuyo cokolada cusco cokobanka cz 768
Awarded
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €15,56 / 100 g

80% čokoláda, která chutná sladce! Čokoláda pocházející z vybraných kakaových bobů...

CSMC04
Cacaosuyo cokolada70 mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Awarded
€7,87 excl. VAT
€8,81
Measure price: €12,59 / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje mléčnou 40% čokoládu s dalším pokladem starých...

CSTC01
Cacaosuyo cokolada mlecna quinoa crunch cokobanka cz 768
Awarded
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €15,56 / 100 g

Tree to bar čokoládovna představuje mléčnou 40% čokoládu s dalším pokladem starých...

CSMC02
cacaosuyo cokolada milch25g art1 cokobanka cz 768
Awarded
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €15,56 / 100 g

50% mléčná miničokoláda z oblasti Piura v Peru vám přináší lahodně mléčnou,...

CSMC01
akesson s 75 horka cokolada madagascar bejofo estate pink pepper bio 60 g
Awarded
Čokoláda Akesson 75% Bio s růžovým pepřem
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,40 excl. VAT
€7,17
Measure price: €11,95 / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC04
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Awarded
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,40 excl. VAT
€7,17
Measure price: €11,95 / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
PC190493 scaled 1 600x450
Awarded
€6,40 excl. VAT
€7,17
Measure price: €11,95 / 100 g

Jemná 75% čokoláda připravená z odrůdy kakaových bobů Trinitario pěstovaných na...

AKTC02
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Bio 100%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,40 excl. VAT
€7,17
Measure price: €11,95 / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo Bio 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,40 excl. VAT
€7,17
Measure price: €11,95 / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat apotequil cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat Apotequil 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€10,79 excl. VAT
€12,08
Measure price: €12,08 / 100 g

Tato 75% čokoláda je připravena z kakaových bobů odrůdy Porcelana – nejvzácnější a...

BNTC22
bonnat cokolada el castilero cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat El Castillero 75%
Momentálně nedostupné
€10,79 excl. VAT
€12,08
Measure price: €12,08 / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z přírodní rezervace Indio Maíz v...

BNTC44
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€9,14 excl. VAT
€10,24
Measure price: €10,24 / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda Bio 100%
Momentálně nedostupné
€8,96 excl. VAT
€10,03
Measure price: €16,72 / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
chocolate tree tmava cokolada colombia arhuaco 70 cokobanka cz 1024
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €9,73 / 100 g

Arhuakové jsou domorodý kmen z pohoří Sierra Nevada v severní Kolumbii. Tamější krajina...

CTR-1125
chocolate tree cokolada peru piura 70 cokobanka cz 768
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €9,73 / 100 g

V peruánském regionu Piura se nachází vesnice Chililique. Je to komunita vedená ženami,...

CTR-1170
menakao-cokolada-ruzovy-pepr.cokobanka.cz
Awarded
Čokoláda Menakao 63% combava a růžový pepř
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€5,81 excl. VAT
€6,51
Measure price: €8,68 / 100 g

63% tmavá čokoláda dochucená růžovým pepřem a combavou. Combava je citrus podobný...

MKTC05N
menakao-cokolada-morska-sul.cokobanka.cz
Awarded
Čokoláda Menakao 63% s mořskou solí a kousky kakaových bobů
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€5,81 excl. VAT
€6,51
Measure price: €8,68 / 100 g

63% tmavá čokoláda dochucená Madagaskarskou mořskou solí a kousky pražených kakaových...

MKTC07N
michel cluizel tmava cokolada mendiant se susenym ovocem 72 cokobanka 768
Awarded
€6,77 excl. VAT
€7,58
Measure price: €7,58 / 100 g

Tmavá 72% čokoláda s ořechy, sultánkami a kandovanou pomerančovou kůrou. Najdete na ní...

MCTC-12335
standout chocolate tmava cokolada sambirano madagascar cokobanka cz 1024
€7,87 excl. VAT
€8,81
Measure price: €17,62 / 100 g

Tmavá čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v údolí Sambirano na Madagaskaru na...

STA-1060
SP BN DM 7 bonnat sada dark milk 7 cokobanka cz
Awarded
€65,46 excl. VAT
€73,32
Measure price: €10,47 / 100 g

Sedm tmavých 75% čokolád ušlechtilého původu od francouzského čokolatiéra Stéphana...

SP-BN-RO-7
francois pralus degustacni sada intro cokobanka cz
Degustační sada Francois Pralus Intro 10
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€9,14 excl. VAT
€10,24
Measure price: €20,48 / 100 g

Degustační sada na seznámení se single origin čokoládami Francois Pralus. Obsahuje 10...

CBDSFP01
dubajska madagaskar 800x800
Awarded
€12,91 excl. VAT
€14,46
Measure price: €13,15 / 100 g

Tato delikátní čokoláda je vlastně jednou obrovskou pralinkou: obsahuje totiž delikátní...

BESDUBAI001
mia cokolada ghana intense cokobanka cz 768
Action Shelf life Awarded
€7,58 –32 %
€4,57 excl. VAT
€5,12
Measure price: €6,02 / 100 g

85% čokoláda vás zláká hedvábně jemnou strukturou, tóny exotického ovoce v...

MI02
FPMC09 MINI 1000
Awarded
Miničokoládka Francois Pralus Madagaskar 100% Bio
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€0,54 excl. VAT
€0,61
Measure price: €12,20 / 100 g

100% miničokoládka připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPMC09-MINI
SP FP MC09 MINI 10KS pralus sada minicokolady 10ks 50g
Awarded
€5,08 excl. VAT
€5,69
Measure price: €11,38 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-10KS
SP FP MC09 MINI 100KS pralus sada minicokoladky 100% 100ks 500 g (1)
Economy-size Awarded
€45,71 excl. VAT
€51,20
Measure price: €10,24 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-100KS
SP FP MC09 MINI 40KS pralus sada minicokoladky 100% 40ks 200 g (1)
Economy-size Awarded
Miničokoládky Francois Pralus Madagaskar Criollo 100% Bio 40 ks 200 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€18,06 excl. VAT
€20,23
Measure price: €10,12 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-40KS
melissa 1 kg
Economy-size Awarded
€67,65 excl. VAT
€75,77
Measure price: €7,58 / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčné miničokoládky připravené z vysoce aromatických kakaových...

FPMC18KG1
francois pralus minicokoladky melissa 40ks 200g 1024 cokobanka cz
Economy-size Awarded
€18,06 excl. VAT
€20,23
Measure price: €10,12 / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčné miničokoládky připravené z vysoce aromatických kakaových...

SP-FPMC18-MINI-40KS
akesson cokolada brazil mlecna cokobanka cz
Awarded
Mléčná čokoláda Akesson Brazílie 55%
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,40 excl. VAT
€7,17
Measure price: €11,95 / 100 g

Jemná vysokoprocentní – 55% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy...

AKTC10
fjak sjokolade 45 mlecna cokolada brown cheese s hnedym kozim syrem bio 60 g
€8,96 excl. VAT
€10,03
Measure price: €16,72 / 100 g

45% mléčná čokoláda z kakaových bobů z Haiti je ochucená kozím Brunostem ("brunost" =...

FJK-807
chocolate tree mlecna cokolada maranon peru cokobanka cz 768
Mléčná čokoláda Chocolate Tree Marañón 60%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €9,73 / 100 g

Vysokoprocentní mléčná čokoláda vyrobená z kakaových bodů vzácné peruánské odrůdy...

CTR-1145
chocolate tree mlecna cokolada peru cokobanka cz 768
€3,47 excl. VAT
€3,89
Measure price: €9,73 / 100 g

Mléčná čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v peruánském regionu Piura ve vesnici...

CTR-1160
francois pralus minicokoladky melissa 10ks cokobanka cz 1024
Awarded
€5,08 excl. VAT
€5,69
Measure price: €11,38 / 100 g

Cenově výhodná sada miničokoládek Mélissa Criollo od Francois Praluse. Mélissa je...

SP-FPMC18-MINI-10KS
pralus melissa100ks500g
Economy-size Awarded
€42,05 excl. VAT
€47,10
Measure price: €9,42 / 100 g

Cenově výhodná sada miničokoládek Mélissa Criollo od Francois Praluse. Mélissa je...

SP-FPMC18-MINI-100KS
francois pralus obri cokolada 100 cokobanka cz
Economy-size Awarded
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Madagaskar 100% BIO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€144,46 excl. VAT
€161,79
Measure price: €5,39 / 100 g

100% čokoláda připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPKU09KG3
francois pralus obri mlecna cokolada melissa cokobanka cz
Economy-size Awarded
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Mélissa Criollo 45%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€144,46 excl. VAT
€161,79
Measure price: €5,39 / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů vysoce aromatické...

FPKU18KG3
francois pralus obri pralinka cubissime cokobanka cz 600
Awarded
Obří pralinka Francois Pralus Cubissime
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€67,65 excl. VAT
€75,77
Measure price: €16,84 / 100 g

Tato delikátní čokoláda je vlastně jednou obrovskou pralinkou: obsahuje totiž náplň...

FPPR01
02 pekelna pralinka francois pralus infernale lait
Awarded
Pekelná pralinka Francois Pralus Infernale Lait
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€18,06 excl. VAT
€20,23
Measure price: €12,64 / 100 g

Pralinka roku 2009 podle vyjádření poroty na Academy of Chocolate v Londýně....

FPTC19
698 aluna detska
Awarded
€6,14 excl. VAT
€6,88
Measure price: €9,83 / 100 g

Pro radost všem, kteří chtějí podpořit svou ženskou esenci je vyrobena tato 55% mléčná...

SKTCA15
steinerkovarik aluna 55 kokosmleko cokobanka cz 768
€6,88 excl. VAT
€7,70
Measure price: €11 / 100 g

55% bean-to-bar veganská čokoláda přináší vůni Karibiku s tóny karamelu, másla, kokosu,...

SKTCA09

Listing controls

145 items total
Top