Store rating
5,0
The average store rating is 5,0 out of 5 stars.
797 ratings
5
781x
4
12x
3
4x
2
0x
1
0x
Leave a rating
List of ratings
+ Kvalitní čokoláda, ochotné, vstřícné a velmi příjemné jednání.
Spolehlivost. Profesionalita - rozumí svému řemeslu. Odpovídají včas a ochotně. Kvalitní zabalení zboží. Nakupuji zde pravidelně a nemám na co si stěžovat. Všem doporučuji!
Děkujeme Vám velmi za hezkou recenzi paní Ivánková! Velmi nás těší. :)
Hezký svátek Vám přeji,
Petja Veselá
+ Nejvíce jsem spokojený s osobním přístupem. Jak paní Petja, tak paní Jorga mi ochotně už několikrát poradily. Paní Jorga má navíc zábavný styl korespondence :)
+ Také se mi líbí, že mají vždy vše skladem. Asi protože jsou výhradní dovozci.
Balíčky jsou zabaleny precizně, vždy jsem dostal včas zprávu, kdy zboží dorazí a dorazilo tak jak bylo řečeno.
Děkujeme pane Peroutko! Vaší spokojenosti si vážíme a Jorga slibuje, že Vám dál bude posílat žertovné emaily :)
Vaši mlsouni z ČokoBanky
+ Moc se v kvalitních čokoládách nevyznám - objednávka byl dárek - tak jsem do čokobanky nejdřív zavolala a velmi ochotně mi poradili a ještě mi hodně o čokoládách pověděli. Děkuju tímto panu Petrovi.
- rozumí svému řemeslu: čokoládě - kvalitně zabalený balíček - výborná komunikace Všem doporučuji.
Děkujeme Vám paní Jelínková za spokojenou recenzi! A těšíme se na Vaši další návštěvu. Hezký víkend Vám přeje Petr z ČokoBanky.
+ Už u čokobanky s manželem nakupujeme asi 5 let a rádi se vracíme. Několikrát nám moc dobře poradili, k balíčku dávají drobné čokoládky na ochutnání, což vždycky potěší. :)
Přijde mi, že čokoládám moc dobře rozumí. Jinak kvalita služeb perfektní: balíčky profesionálně zabalené, na dotazy odpovídají. Jednou dorazil balíček poškozený, což byla evidentně chyba dopravce, jak jsem jim zavolala, na nic se neptali a hned poslali zboží nové.
Moc Vám děkujeme za povzbudivou reakci paní Kunčická! A těšíme se na Vaši další objednávku :) Vaši mlsouni z ČokoBanky
+ Je to speciálka. A mají tam takové čokolády, co nikde jinde nemají. A taky mají vše skladem, tak nemusím čekat až to někde objednají, ale za dva dny to mám doma.
Zatím můj třetí nákup a potřetí spokojenost. Čokolády kvalitně zabalené, zákaznická podpora funguje a navíc je paní Jorga velmi vtipná :) Obchod s klidným svědomím doporučuji.
Děkujeme Vám pane Šmitáku. Velmi si ceníme Vašeho příznivého hodnocení. Vaše ČokoBanka.
+ Jsem čokoholik :) A tihle lidi čokoládě opravdu rozumí. Nakupuju u nich už 6tým rokem a zatím nebyl jedinný problém.
Nejvíc se mi líbí osobní přístup. Přijde mi, že si tu zákazníka - narozdíl od jiných obchodů - považují.
Děkujeme pane Zemánku! Vážíme si Vaší pochvaly.
