Store rating
5,0
The average store rating is 5,0 out of 5 stars.
797 ratings
5
781x
4
12x
3
4x
2
0x
1
0x
Leave a rating
List of ratings
Jedním slovem SKVĚLÉ. Opravdu oceňuji váš přístup k zákazníkovi a zejména pak formulaci informačních emailů, při jejichž čtení jsem se vždy dobře pobavil :)
Děkuji
Děkujeme mnohokrát za milou recenzi :-). Vždycky máme radost, když se nám povede potěšit nejen čokoládou, ale i něčím navíc :-).
Úsměv v očích a čokoládu v ruce přeje
Jorga Cidlinská
+ Široka nabídka
+ Rychlost
+ Perfektní a "originální " komunikace
+ Objednání u me vyvolalo usmev
Vřele doporučuji
Děkujeme!
To je milá reakce. A jsem ráda, že Vás kolegyně Jorga rozveselila svým žertovným stylem :)
Hezký den přeji, Petja Veselá
Výborně čokolády, bezproblémový nákup. Doporučuji.
Děkujeme Vám za doporučení!
Hezké pondělí přeji, Petra Veselá
+ Skvělý sortiment
+ Milé a rychlé jednání
+ Přehledný obchod
Výborný obchod, kde každý milovník čokolády sežene, co hledá.
Děkujeme Vám za milou recenzi!
Přeji Vám hezký den,
Petra Veselá
+ Doplnkove info ke kazdemu produktu.
- Nevim
Super, muzu jen doporucit.
Děkujeme za milou recenzi!
Jsme rádi, že jste byl spokojený.
Pěkné Vánoční svátky přeji,
Petja Veselá
+ Krásné kvalitní výrobky
+ Rychlé zpracování a dodání
+ Pečlivě zabalené, avšak velmi skladně při zohlednění počtu kusů v mojí objednávce
Nakoupil jsem hned několik cokoladovych sad jako darky k Vánocům a všichni z nich byli nadšeni. Jako pozornost mi bylo pribaleno par čtverečku navíc, což mi přišlo mile. Dodávka byla rychlá a výrobky kvalitní. Neměl jsem ke službě žádnou výtku.
Děkujeme za velmi hezkou recenzi!
Mám radost, že jste byl spokojen a že Vás miničokoládky navíc potěšily :)
Přeji Vám pohodové Vánoční svátky!
Petja Veselá
+ Velký výběr.
+ Rychlé doručení.
+ Příjemná komunikace.
+ Dárek k objednávce.
Vše bylo velice pečlivě zabaleno, takže se žádná čokoláda cestou nepoškodila. Navíc jsem k objednávce dostala dárek, který mile potěšil. Určitě objednám znovu.
Děkujeme za krásnou recenzi!
Mám radost, že jste spokojená a těšíme se na Vaši další objednávku ;)
Krásné Vánoce přeji, Petja Veselá
+ Ochota. Skvělé produkty.
Vřele doporučuji.
Děkujeme Vám za příznivou recenzi.
Ať Vám čokolády chutnají!
Pěkný večer přeji, Petra Veselá
+ možnost koupit si nejlepší čokoládu na jednom místě
- pro mě bylo výdejní místo trochu z ruky, teď bych to již našel snadněji, třeba mohla být popsána cesta i hromadnou dopravou. Jinak kombinace vlak/z centra/ + autobus je dost rychlá.
Dekujeme Vam za vstricnou recenzi!
Výdejní místo, které jste použil - tedy náš sklad za Prahou, je opravdu z ruky. Jako výdejní místa používají naši zákazníci obvykle pobočky Zásilkovny, které jsou už skoro všude a vyzvednutí je tak velmi pohodlné.
Těšíme se na Vaši další objednávku a ať Vám čokolády chutnají!
Pěkný víkend přeji, Petra Veselá
+ -velký výběr a prvotřídní kvalita zboží
+ -spolehlivost
+ -rychlé dodání zboží
- žádné jsem nenašla
Děkujeme za vstřícnou recenzi!
Krásný večer přeji,
Petra Veselá
+ Mohu nakoupit takřka "z gauče".
+ Líbila se mi prezentace čokolád v Osinalicích,předvedená Petrou.
Odstavec výš - výhody. Mám mlsného zetě Martina, tak mu čokoládu od Vás přinese Ježíšek. Pro mě - důchodkyni není úplně možné kupovat tyto výborné čokolády často, ale to není důvod, proč bych o ČokoBance nemohla informovat a doporučit jiným mlsounům. Jestli se ale někdo rozhoupe, to už neovlivním :).
Děkujeme za milou a pozitivní recenzi!
Ať Vám oběma s Martinem chutná! ;)
Pěkný večer přeju!
Petra
+ Closness
+ Variety
+ Quality
Thank you Robert for a kind feedback!
I'm glad you were satisfied.
Wishing you nice evening,
Petra Veselá, CokoBanka.cz
+ Kvalitní zboží
Děkujeme za pozitivní hodnocení.
Přeji Vám hezký večer,
Petra Veselá
+ skvělý výběr kvalitní čokolády
- žádné, snad by potěšil osobní odběr v Brně
Skvělý obchod, velmi jsem si užil i poměrně netradičně napsané emaily vztažené k objednávce :-) K objednávce přiloženy i drobné ochutnávky jako bonus.
Dekujeme Vam za pozitivni referenci!
Jsem rada, ze se Vam zertovny styl kolegyne Jorgy libi :-) A taky ze Vam chutnaly minicokoladky pro radost.
Preji Vam krasny zimni den!
Petja Veselá
+ zboží, které jinde není
- holt dražší, ale je to kvalita, nemá osobní odběr v Brně, takže se musí platit poštovné
skvělé čokolády, škoda, že není osobní odběr v Brně
Dobrý večer,
děkujeme Vám za vstřícnou recenzi. Odběrné místo v Brně nemáme, ale zato dopravu do husté sítě Zásilkovna.cz máme jen 49 Kč, takže můžete snadno vybrat tu, co je Vám nejblíže.
Hezké gurmánské zážitky přeji,
Petra z ČokoBanky
- Moc kategorii cokolad - neprehledne
Děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás, že je pro Vás eshop nepřehledný. Bereme si to za domací úkol a vylepšíme to.
Hezký den Vám přeji, Petja Veselá
+ kvalitní zboží
spokojenost
Jsme rádi, že jste byla spokojena!
Hezké pondělí Vám přeji, Petja Veselá
+ vše jak má být...
- nenarazil jsem na nic...
doporučuji...
Jsme rádi, že jste byl spokojen.
Přeji Vám hezké odpoledne, Petja Veselá
+ Mají v tomto eshopu čokolády, které znám z jinak znám jen z francouzských gurmánských obchodů. Většinu jsem nikde jinde neviděla. A navíc jim rozumí. Radost si popovídat s kolegy čokoholiky :-)
profi a navíc přátelský přístup široký sortiment výborných čokolád kvalitně zabalené zboží rychlost doručení vše mají skladem
Moc Vám děkujeme za hezkou recenzi!
Byl to s Vámi prima pokec. To je vždycky radost popovídat s dalším fandou do dobrých čokolád :-)
Ať Vám stále chutná!
Za čokoholiky z ČokoBanky, Petr
+ široký výběr kvalitních čokolád
+ profesionální a ochotný servis
Jsem spokojen. Zboží dorazilo hezky zabaleno a včas. Dobrá komunikace.
Velmi Vám děkujeme pane Uřídile za hezkou recenzi. Vážíme si Vaší spokojenosti!
Přeji Vám krásné pondělí,
Petja Veselá
