Store rating
5,0
The average store rating is 5,0 out of 5 stars.
797 ratings
5
781x
4
12x
3
4x
2
0x
1
0x
Leave a rating
List of ratings
+ Výborná čokoláda a výborné balení :-)
Děkujeme za hezkou recenzi!
Ať Vám chutná!
S veselým pozdravem, Petr Veselý
+ perfektní emailové odpovědi
+ rychlé dodání
+ spokojenost s produktem
Děkujeme Vám za hezké hodnocení.
Jsem rád, že jste byl spokojený.
Přeju Vám hezký povánoční čas a bujarý nový rok ;)
Petr Veselý
+ Velmi rychla komunikace a reseni problemu, prestoze je tesne pred Vanocemi (...a chyba nakonec byla na me strane)
Děkujeme za milá slova a máme radost, že to dobře dopadlo. Už ve mně hrklo, že jsme něco zbodali a že kvůli naší chybě přijdete o vánoční dárky, tak jsem teď ráda, že to tak není :-).
Úsměv v očích a čokoládu v ruce Vám přeje
Jorga Cidlinská
- Není možnost platit on-line kartou
Dobrý večer, děkujeme za mnohahvězdičkové hodnocení.
Co se platby kartou týče, tak tu jsme zrušili po zavedení EET.
Rozhodli jsme se, že riziko likvidačních pokut finanční správy za každou drobnou chybku (kterou navíc ve většině případů nejsme schopni ovlivnit) nám nestojí za klidné spaní.
Jakmile bude tento nesmysl zrušen, tak platby kartou opět zavedeme.
Přejeme Vám hezký advent a těšíme se na další návštěvu ;)
Petr Veselý
V Čokobance jsem nakupoval již mnohokrát. Objednání, komunikace s obchodem, doručení i následné "ochutnávání", vše proběhlo vždy k naprosté spokojenosti. Je příjemné vybírat mezi čokoládou skvělou a vynikající, vedle se mi ještě sáhnout nepodařilo. Několikrát jsem navštívil i kamenný obchod Choco Loves Coffee v Jugoslávské 27 a o něm platí to samé. Ať se Vám daří!
To mám velkou radost pane Fišero že jste u nás tak spokojenej!
Děkujeme za hezkou recenzi :)
Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a až Vám v novém roce dojde mlsání, zase se stavte :)
Petr Veselý
Senzační čokolády vysoké kvality. Obchod je spolehlivý, komunikace perfektní a vtipná :-).
Dobrý den, Hančo,
děkujeme za milá slova. Jsme rádi, když se nám povede zákazníky potěšit čokoládou i pobavit e-mailem :-). Přejeme krásný zbytek adventu a ať Vám chutná.
Úsměv v očích a čokoládu v ruce Vám přeje
Jorga Cidlinská
+ Vstřícnost a pečlivost směrem k zákazníkovi.
Děkujeme za milé hodnocení!
A jsem rád, že jsme Vás uspokojili jak se sluší a patří :)
Krásný předvánoční čas přeju, Petr Veselý
+ perfektně zabalené zboží
To mám radost, že se Vám pečlivost zabalení líbila.
Snažíme se na to dbát.
S veselým pozdravem, Petr Veselý
+ Fantastický výběr
+ Úžasné množství informací
+ Rychlost dodání
+ Příjemná komunikace
Jé, to nás moc těší taková milá reakce.
Děkujeme!
A budeme se snažit aby i Váš příští nákup u nás byl minimálně stejně příjemný :)
S veselým pozdravem,
Petr Veselý
Vše na výbornou, doprava, komunikace a luxusní zboží!!!Doporučuji všem.
Děkujeme Vám za milou recenzi :)
A těšíme se na Vaši další návštěvu!
Ať se Vám dobře mlsá!
S veselým pozdravem, Petr Veselý
+ cena, vyber tovaru, kvalita komunikacie
Děkujeme Vám za hezké hodnocení!
Je to radost mít takové zákazníky jako jste vy. :)
A podporovat tuhle ušlechtilou formu gurmánské závislosti :)
Ať Vám stále chutná!
Petr Hanzálek
+ Rychlost dodání
+ Perfektně zabalené, čokoláda se nepolámala
+ K balíčku bylo přibaleno pár čokládek jako dárek :-)
Rozhodně doporučuji, skvělý výběr a perfektní doručení.
Děkuju! To mám radost, že jste s pečlivost balení našeho skladu spokojen.
A taky že Vám naše "miničokoládky pro radost" udělaly radost :)
Těšíme se na Vaši další návštěvu! ;)
S veselým pozdravem,
Petr Veselý
Přehlednost, velký výběr, vstřícnost
Jsme rádi, že jste byl spokojen!
A těšíme se na Vaši další návštěvu.
Ať Vám chutná!
Petr Veselý
bezproblematický nákup s problematickou reakcí na obsah zásilky - ta musela býti zlikvidována velmi brzy popř. schována před mlsnými jazýčky
:-) s obsahem bývá problém často - podléhá velmi rychlé zkáze jakmile ho nějký mlsoun objeví :-)
Těšíme se na Vaši další návštěvu v e-shopíku.
Jsem s veselým pozdravem,
Petr Veselý
+ Za každou zakoupenou čokoládu dostanete dárek ve formě malé ochutnávkové čokoládky (5g).
+ Zboží bývá doručeno již druhý den po objednání (PO- objednání; ST; ČT- doručení).
+ Čokolády jsou pečlivě zabalené a chráněné před poškozením.
Velmi dobrý obchod, jediný distributor určitých značek čokolád pro ČR.
Děkujeme Vám za pozitivní recenzi! Jsem rád, že jste byl spokojen a že Vám naše miničokoládičky pro radost chutnaly :)
Těšíme se na Vaši další návštěvu, Petr Veselý
- velký výběr kvalitních čokolád
- dobrá přehlednost obchodu
- bezproblémová komunikace
- opravdu velmi rychlé dodání zboží
Děkujeme! Mám velkou radost, ze jste byla spokojená!
Až budete mít zase chuť zamlsat, stavte se ;)
Hezký den Vám přeji, Petr Veselý
+ rychlost, kvalita, cena
Děkujeme Vám za pozitivní recenzi. :)
A těšíme se na Vaši další návštěvu!
Petra Veselá
Zatím vše bez problému, rychlost vyřízení a dodání zboží.
Děkujeme za milou recenzi.
Jsme rádi že se Vám u nás dobře nakupovalo :)
Hezký podzimní den přeji, Petja Veselá
+ výborná komunikace a kavlita výrobků
Ďekujeme za hezkou recenzi!
Jsme rádi, že jste byla spokojená a budeme se snažit Vás uspokojit i příště. :)
Hezký babolétí den Vám přeji, Petra Veselá
- škoda, že není odběr v Brně a musí se platit poštovné, přestože obchod je v Brně
mají velmi dobré čokolády, které jinde nejsou, speciálně 100% menakao, cena vyšší, zmenšila se velikost tabulek, to je asi trend doby....
Dobrý den,
v Brně máme jen sídlo firmy, ale pracujeme doma, jak už to u malých firmiček bývá. A sklad máme v Praze. Ale přes zásilkovnu je poštovný jen za 49 kaček.
Jsem ráda, že Vám čokolády chutnají a těšíme se na Vaši další objednávku.
Hezký den Vám přeji, Petra Veselá
