Store rating
5,0
The average store rating is 5,0 out of 5 stars.
797 ratings
5
781x
4
12x
3
4x
2
0x
1
0x
Leave a rating
List of ratings
Prima obchod, široká nabídka, výborná domluva, milí lidé.
vše ok
+ Vyborné pralinky, velký výběr, rychlé vyřízení objednávky
+ kvalitní čokolády, ktéré v běžném obchodě nekoupím
+ Lidi,vite co jsou to kakao boby,neni to pro blbcy,většina lidi nepozna co to je,p.Vesely,co to vede,je jediny poctivy obchodnik,pozor,neni vychytraly pražak,co dokaže vam vysvětlit jake kakaove boby jsou dobre jake ne,kakaove boby nejsou pro hloupe amatery,čokoladu doma udělate houby,ale jen v čokobance mužete koupit kakaove boby Criollo,s chuti citrusu,naprosto čerstve,s nakyslou chuti,prostě nejlepši kakaove boby,otazka je,jak to poznate,když někdo řekne že boby chutnaji po čokoladě,vite jak chutna opravdova čokolada,nevite,radim vam duvěřovat panu Veselemu,od něho kakaove boby jsou čerstve a jedině on dokaže vam dodat odrudu Criollo,a za lidove penize,jinak budete kupovat boby ze zdrave vyživy s hruzostrašnou zemitou chuti,vzorky čokolady a bombon od čokobanky take chutnaly velice moc
Čokolády jsou excelentní !
Naprosto skvělý obchod! Jednání, rychlost dodání i pozornost k objednávce! Děkuji a ráda se budu vracet!
+ Výborné čokolády
+ Rychlé odeslání zboží
+ Vždy malý dáreček k objednávce v podobě pár malých čokoládek navíc
Tento obchod jsem si oblíbila pro velký výběr dobrých čokolád. Také se mi líbí že mívají různé akce.
rychlé vyřízení, příjemné jednání
+ velký výběr vynikajících čokolád
+ v nabídce i 100% čokolády
+ rychlost doručení
Byla jsem velmi mile překvapena rychlostí vyřízení objednávky. Zboží bylo perfektně zabaleno, přišlo neporušené. Tento obchod velmi doporučuji.
Vždy rychlá dodávka výborně čokolády. Naprostá spokojenost.
+ Neuvěřitelný výběr vynikající čokolády
+ Sympatické stránky, zajímavé popisy usnadňují výběr (no, nebo komplikují - člověk by zkusil všechno...)
+ I kdyby člověk neměl rád "newslettery", ty zdejší jsou prostě milé
Ocenila jsem vstřícné chování při problémech s placením kartou, i v předvánočním stresu mi zavolala velice milá paní, platbu jsme vyřešily a zboží bylo odesláno doslova obratem
vsechny zkusenosti skvele
+ Zajímavý výběr, skvělá komunikace
+ Velký výběr
+ Kvalita zboží
+ Vtipný přístup
- Newsletter jak z minulého století
+ Krásně zabaleno
+ Velmi rychlé vyřízení objednávky
+ malé dárečky k nákupu
- Nic
Velký výběr,skvělá komunikace a rychlost dodání!!! Naprostá spokojenost!!!
+ Rychlé jednání.
+ Velmi vtipná komunikace.
L
Leona
The store rating is 5 out of 5 stars.
|
08/12/2019
Rychlé dodání, výborná komunikace, kvalitní zboží, dárky navíc :-)
