Steiner & Kovarik káva v hořké čokoládě s kakaem

Code: SKCD01
€9,61 €8,58 excl. VAT €6,41 / 100 g
Skladem (17 pcs)

Nemáte čas na kávu? Vychutnejte si silnou kávovou chuť s hořkou čokoládou. Vybraná zrnka kávy brazilské odrůdy Catuai jsou bohatě obalena hořkou 55% čokoládou, která se rozplývá na jazyku a dodává intenzivní chuťový zážitek. Kávová zrna jsou posypána kakaem, vytvářející harmonii tří ingrediencí - kávy, hořké čokolády a kakaového prášku.

Detailed information

Product detailed description

Steiner & Kovarik káva v hořké čokoládě s kakaem, 150 g

Nemáte čas na kávu? Vychutnejte si silnou kávovou chuť s hořkou čokoládou. Vybraná zrnka kávy brazilské odrůdy Catuai jsou bohatě obalena hořkou 55% čokoládou, která se rozplývá na jazyku a dodává intenzivní chuťový zážitek. Kávová zrna jsou posypána kakaem, vytvářející harmonii tří ingrediencí - kávy, hořké čokolády a kakaového prášku.

Výjimečná kvalita surovin:

  • Steiner & Kovarik vyrábí bean-to-bar čokolády z kakaových bobů (směs Trinitario a Criollo), dovezených z Kolumbie. Zde jsou pěstovány a zpracovány v BIO kvalitě na rodinné farmě Justiniana Suaréze. V pražské čokoládovně pak boby šetrně praží, melou pomocí žulových kamenů. Kakaovou hmotu zpracovávají s pečlivostí a výjimečně dlouho (konšování trvá až 72 hodin) tak, aby byla výsledná čokoláda jemně krémová, plná chutí a vůní.
  • S farmářem jsou osobně v kontaktu, aby se přesvědčili, že kakaovníky hnojí pouze přírodními probiotiky, ctí přírodu a nepodporuje dětskou práci. Své spolupracovníky odměňuje férově díky odměnám, které mu čokoládovna platí v duchu vztahu Direct trade.

Složení: Hořká čokoláda (min. 80 %): obsah kakaové sušiny min. 55 % (cukr, kakaové boby, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma: pravá vanilka), káva pražená (min. 16 %), kakaový prášek (min. 0,7 %). Může obsahovat mlékoarašídy a suché skořápkové plodyUchovejte v chladu a suchu. Vyrobeno ručně v České republice.

Hmotnost a velikost: 150 g, 16,5 x 6,8 x 3,5 cm

Firma Steiner & Kovarik je pražská rodinná firma, jejíž protagonisté vytvářejí čokolády srdcem a plní si tak svůj sen. Jejich motto Milujeme, co děláme. A děláme, co milujeme se odráží v jejich výběru těch nejkvalitnějších surovin i kreativitě a profesionalitě, s jakou tyto suroviny zpracovávají.

 

Nutriční hodnoty / výživové údaje 100 g
Energie v kJ 2196
Energie v kcal 525 
Tuky v g 32,9 
    z toho nasycené tuky v g 18,2 
Sacharidy v g 48,3 
    z toho cukry v g 42,9 
Bílkoviny v g 6,7 
Sůl v mg 0,01 Additional parameters

Category: Nuts and Fruit in Chocolate
Weight: 0.15 kg
? Obsah kakaové hmoty: 55
Zdravotní a dietní info: Ani stopa lepku, Ani stopa sóji, Bez alkoholu, Vhodné pro vegetariány
Pomocny: 1, 2, 3, 4, 5
Druh: káva
Hmotnost: 150
Výrobce: Steiner & Kovarik
Značka: Steiner & Kovarik
Obalené v: hořké čokoládě

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Steiner & Kovarik –⁠ pražská čokoláda

je pražská rodinná firma Silvie Steiner a Petra Kovaříka. Už od roku 2005 věnují tvorbě čokolády láskyplnou pozornost, počínaje výběrem surovin a jejich pečlivé zpracování přes tvorbou designu až po péči o své zákazníky. Drží se principů poctivosti, originality, vzájemné úcty a síly lásky. Májí pevnou víru v to, že svým nasazením ovlivňují nejen vzhled a chuť svých výrobků, ale i energii, která z nich proudí. Čokoládu neustále obohacují o nové kombinace např. se  superpotravinami jako je moringa, borůvka nebo hlíva ústřičná a další. Jejich čokolády se prodávají hodně v zahraničí, své milovníky si našli v Německu, Japonsku či Ománu, kde čokoládu dodávají do paláce samotného sultána.

 Podporují místní zdroje, ať už jsou to místní farmáři pěstující kakaové boby nebo čeští dodavatelé pro další ingredience do čokolád i na jejich zabalení. Vlajkovou lodí čokoládovny jsou jejich čokolády v obalech s motivy Prahy – "Pražskou čokoládou", která je s oblibou využívána jako dárky do zahraničí. Čokolády jsou zabaleny do uměleckých děl Silvy Steiner - např. řada Mandaly nebo Posvátná geometrie.

Výrobce: Pražská čokoláda s.r.o., K sadu 754/2b, Praha
Výhradní distribuce: CokoBanka.cz s.r.o., Příkop 843/4, 60200 Brno, IČ: 27745775