Chocolate Bars, Page 2

Product sorting

97 items total

List of products

francois pralus cokolada fortissima 80 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Fortissima 80%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

80% čokoláda připravená z vybrané směsi kakaových bobů odrůd Criollo, Trinitario a...

FPTC16
bonnat colorados bonnat cuba cokobanka-cz
€9,17 excl. VAT
€10,27
Measure price: €10,27 / 100 g

Tato 75% tmavá čokoláda má velmi příjemnou hlaďoučkou konzistenci a výrazné ovocné...

BNTC95
michel cluizel el jardin 75 cokobanka cz 768
Awarded
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €10,27 / 100 g

69% plantážní čokoláda z plantáže „El Jardín“ v údolí řeky Ariari v Kolumbii....

MCTC-12105
bonnat tmava cokolada brazilie maragnan 75 front cokobanka cz 894
€10,81 excl. VAT
€12,11
Measure price: €12,11 / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů z Brazílie. Čokoláda má krémovou konzistenci, jakou...

BNTC58
FPTC11 1000
Čokoláda Francois Pralus Sao Tomé 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaa variety Forastero pěstovaného na ostrově Svatého...

FPTC11
FPTC13 1000
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario pěstovaných na Trinidadu....

FPTC13
cokolada francois pralus ghana 75 cokobanka cz
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů variety Forastero pěstovaného v Ghaně. Tato...

FPTC06
FPTC12 1000
Čokoláda Francois Pralus Tanzanie 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Forastero pěstovaných v Tanzánii. Aroma...

FPTC12
pralus-venezuela-cokobanka.cz
Čokoláda Francois Pralus Venezuela 75%
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

Tato 75% čokoláda překvapí mixem dvou protichůdných chuťových zážitků: jemná, kyselkavá...

FPTC14
Tablette Perou 72 1024x1024
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €12,32 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario, variety Nacional (jinak též...

DARCISHC02
Fjak origin 75 TANZANIA
€8,98 excl. VAT
€10,06
Measure price: €16,77 / 100 g

Tmavá 70% single origin čokoláda z bobů Kakao Kamili z Tanzánie s tóny banánu a...

FJK-869
fjak sjokolade 70 horka cokolada tanzanie women s lot bio 60 g
€10,81 excl. VAT
€12,11
Measure price: €20,18 / 100 g

Tmavá 70% single origin čokoláda z bobů Kakao Kamili z Tanzánie s tóny banánu a...

FJK-801
FPTC03 800
Čokoláda Francois Pralus Cuba 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda vyrobená z aromatické odrůdy Trinitario pěstované na Kubě s velmi...

FPTC03
francois pralus cokolada dominicaine cokobanka cz 768
Awarded
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

Chuťově zajímavá a pestrá čokoláda bohatá na kořeněné, ovocné a dřevité tóny. Možná...

FPTC04
francois pralus cokolada equatr 75 cokobanka cz 768
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario, variety Nacional (jinak též...

FPTC05
fced8c5a df92 4bc3 8493 ff25371ebdd2
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda vyrobená z aromatické odrůdy Trinitario pěstované na Kubě s velmi...

FPTC68
francois pralus papua new guinea cokobanka cz orig
Čokoláda Francois Pralus Papouasie 75% Trinitario
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

Charismatická čokoláda, s obsahem kakaové hmoty 75 %, se zajímavými ovocnými chutěmi a...

FPTC10
michel cluizel cokolada kayambe noir 72 cokobanka 768
Awarded
€6,05 excl. VAT
€6,78
Measure price: €9,69 / 100 g

Jemná čokoláda s vyváženou kulatou chutí vyniká plným kakaovým aroma s nádechem...

MCTC-12272
michel cluizel cokolada vila gracinda noir 73 cokobanka 768
Awarded
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €10,27 / 100 g

73% plantážní čokoláda „Vila Gracinda“ z ostrova Svatého Tomáše. V hlaďounké...

MCTC-12170
quantu mlecna cokolada creme de la creme cokobanka cz 1024
€7,88 excl. VAT
€8,83
Measure price: €17,66 / 100 g

Tato mléčná čokoláda se na první pohled může zdát obyčejná, nenechte se však zmást, je...

QAN-1020
original 60 768x1024 (1)
Action Shelf life
€10,06 –28 %
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Tato tmavá 70% single origin čokoláda z madagaskarské plantáže Sambirano...

FJK-800
Qantu Morropon Peru 70%
Action Shelf life
€8,83 –27 %
€5,69 excl. VAT
€6,37
Measure price: €12,74 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN 1134
12199e410bed4c68a7ec88bac390be8b
Action Shelf life
€8,83 –27 %
€5,69 excl. VAT
€6,37
Measure price: €12,74 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN 1133
Qantu Chuncho chocolate 70%
Action Shelf life
€8,83 –27 %
€5,69 excl. VAT
€6,37
Measure price: €12,74 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN 1132
Qantu Bagua 70% 50 g
Action Shelf life
€8,83 –27 %
€5,69 excl. VAT
€6,37
Measure price: €12,74 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN 1131
fondant cafe
New
€6,79 excl. VAT
€7,60
Measure price: €7,60 / 100 g

Vysokoprocentní – 65% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů pěstovaných na...

BNTC104
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Bio 100%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
AK002 Dunkle Schokolade 75 Prozent Criollo Madgaskar Akesson 1920x1920
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Criollo Bio 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Krásná přehlídka chuťových možností, jež dobrá čokoláda nabízí. Tato lahůdková 75%...

AKTC01
bonnat apotequil cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat Apotequil 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€10,81 excl. VAT
€12,11
Measure price: €12,11 / 100 g

Tato 75% čokoláda je připravena z kakaových bobů odrůdy Porcelana – nejvzácnější a...

BNTC22
bonnat cokolada el castilero cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat El Castillero 75%
Momentálně nedostupné
€10,81 excl. VAT
€12,11
Measure price: €12,11 / 100 g

75% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z přírodní rezervace Indio Maíz v...

BNTC44
bonnat cokolada haiti cokobanka cz 1024
Awarded
Čokoláda Bonnat Haiti 75%
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€9,17 excl. VAT
€10,27
Measure price: €10,27 / 100 g

Chuťově pestrá čokoláda s výranou zemitostí a kořeněnými tóny skořice. V závěru se...

BNTC37
bonnat cokolada madagaskar criollo 75 front cokobanka cz 1024
Čokoláda Bonnat Madagascar 100%
Momentálně nedostupné
€10,81 excl. VAT
€12,11
Measure price: €12,11 / 100 g

Vyzkoušejte 75% single origin čokoládu z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných...

BNTC60
bonnat-cokolada-trinite-cokobanka-cz
Čokoláda Bonnat Trinite 75%
Momentálně nedostupné
€6,79 excl. VAT
€7,60
Measure price: €7,60 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario pěstovaných na Trinidadu....

BNTC02
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda Bio 100%
Momentálně nedostupné
€8,98 excl. VAT
€10,06
Measure price: €16,77 / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
FPTC01 1000
Čokoláda Francois Pralus Brazílie 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda z kakaových bobů odrůdy Forastero z Brazílie. Při ochutnávání nás nejdříve...

FPTC01
francois pralus cokolada colombie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Colombie 75%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaa variety Trinitario pěstovaného v Kolumbii. Chuťově...

FPTC02
francois pralus cokolada indonesie 75 cokobanka cz 600
Čokoláda Francois Pralus Indonésie 75%
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na dotaz
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

75% čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných v Indonésii. Bohatá...

FPTC07
michel cuizel tmava cokolada 75 la javanaise cokobanka cz 1024
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €9,24 / 100 g

Tato 75% čokoláda má vskutku unikátní chuťový profil. Tóny červeného ovoce se mísí s...

FPTC27
SP BN DM 7 bonnat sada dark milk 7 cokobanka cz
Awarded
€65,63 excl. VAT
€73,51
Measure price: €10,50 / 100 g

Sedm tmavých 75% čokolád ušlechtilého původu od francouzského čokolatiéra Stéphana...

SP-BN-RO-7
Bonnat Kuna Balam
New
€12,10 excl. VAT
€13,55
Measure price: €13,55 / 100 g

Vysokoprocentní – 65% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů pěstovaných na...

BNTC100
akesson cokolada brazil mlecna cokobanka cz
Awarded
Mléčná čokoláda Akesson Brazílie 55%
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Jemná vysokoprocentní – 55% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy...

AKTC10
fruition chocolate mlecna cokolada dominican nacional dark milk cokobanka cz 1024
€8,25 excl. VAT
€9,24
Measure price: €15,40 / 100 g

Vysokoprocentní mléčná čokoláda z kakaových bobů vzácné odrůdy Nacional z Dominikánské...

FRU-1056
quantu mlecna cokolada oh la vache cokobanka cz 768
€7,88 excl. VAT
€8,83
Measure price: €17,66 / 100 g

Úžasně jemná vysokoprocentní mléčná čokoláda z peruánských kakaových bobů a kanadského...

QAN-1060
francois pralus obri cokolada 75 rozbalena cokobanka cz 839
New Economy-size
Obří 3 kg tmavá čokoláda Francois Pralus Fortissima 80%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Vyprodáno
€144,84 excl. VAT
€162,22
Measure price: €5,41 / 100 g

80% čokoláda připravená z vybrané směsi kakaových bobů odrůd Criollo, Trinitario a...

FPKU16KG3
francois pralus obri cokolada 100 cokobanka cz
Economy-size Awarded
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Madagaskar 100% BIO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€144,84 excl. VAT
€162,22
Measure price: €5,41 / 100 g

100% čokoláda připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPKU09KG3
francois pralus obri mlecna cokolada melissa cokobanka cz
Economy-size Awarded
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Mélissa Criollo 45%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€144,84 excl. VAT
€162,22
Measure price: €5,41 / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů vysoce aromatické...

FPKU18KG3
francois pralus obri cokolada 75 rozbalena cokobanka cz 839
Economy-size
Obří 3kg tmavá čokoláda Francois Pralus Madagaskar 75% Bio
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€144,84 excl. VAT
€162,22
Measure price: €5,41 / 100 g

75% plantážní čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPKU08KG3
quantu tmava cokolada gran blanco cokobanka cz 500
€7,88 excl. VAT
€8,83
Measure price: €17,66 / 100 g

Tmavá 70% čokoláda ze vzácných Piura kakaových bobů, díky kterým je čokoláda nezvykle...

QAN-1035

Listing controls

97 items total
Top