Product sorting

18 items total

List of products

francois pralus cokolada madagascar 100 cokobanka cz 768
Awarded
Čokoláda Francois Pralus Madagaskar 100% Bio
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€9,14 excl. VAT
€10,24
Measure price: €10,24 / 100 g

100% čokoláda připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPTC09
sac 100%
New
Tradiční horká čokoláda Bonnat 100%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€21,39 excl. VAT
€23,96
Measure price: €9,58 / 100 g

100% čokoláda z dílny Stephana Bonnata ve formě čokoládových peciček na přípravu...

BNHC03
bonnat-100-cacao-cokobanka-cz
Čokoláda Bonnat 100%
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€9,14 excl. VAT
€10,24
Measure price: €10,24 / 100 g

100% čokoláda. Pouze pro otrlé povahy! Silně hořko-kyselá chuť.

BNTC10
MKTC16 menakao cokolada 100 kakaonibs
Čokoláda Menakao Madagaskar 100% s kousky kakaových bobů
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€5,81 excl. VAT
€6,51
Measure price: €8,68 / 100 g

Smělá a poutavá 100% hořká čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario...

MKTC16
standout chocolate cokolada belize maya mountain100 50g cokobanka cz 710
€7,87 excl. VAT
€8,81
Measure price: €17,62 / 100 g

Tato 100% čokoláda z kakaových bobů pěstovaných v oblasti pohoří Maya Mountains v...

STA-1015
willie s cacao 100 horka cokolada pure gold sur del lago 40 g
€4,57 excl. VAT
€5,12
Measure price: €10,24 / 100 g

Luxusní bonboniéra v podobě krásné kovové dózy s bambusovým víkem je naplněná mandlemi...

WIL 15
akesson cokolada forastero 100 cokobanka cz 768
Awarded
Čokoláda Akesson Brazílie 100% s kousky bobů
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,40 excl. VAT
€7,17
Measure price: €11,95 / 100 g

Delikátní 100% čokoláda s křupavými kousky kakaových bobů. Kakaové boby odrůdy...

AKTC11
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Bio 100%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,40 excl. VAT
€7,17
Measure price: €11,95 / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda Bio 100%
Momentálně nedostupné
€8,96 excl. VAT
€10,03
Measure price: €16,72 / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
FPMC09 MINI 1000
Awarded
Miničokoládka Francois Pralus Madagaskar 100% Bio
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€0,54 excl. VAT
€0,61
Measure price: €12,20 / 100 g

100% miničokoládka připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPMC09-MINI
SP FP MC09 MINI 200KS pralus sada minicokolady 200ks 1 kg
Economy-size Awarded
€71,31 excl. VAT
€79,87
Measure price: €7,99 / 100 g

100% miničokoládky připravené z kakaových bobů vzácné, aromatické odrůdy...

FPMC09KG1
SP FP MC09 MINI 10KS pralus sada minicokolady 10ks 50g
Awarded
€5,08 excl. VAT
€5,69
Measure price: €11,38 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-10KS
SP FP MC09 MINI 100KS pralus sada minicokoladky 100% 100ks 500 g (1)
Economy-size Awarded
€45,71 excl. VAT
€51,20
Measure price: €10,24 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-100KS
SP FP MC09 MINI 40KS pralus sada minicokoladky 100% 40ks 200 g (1)
Economy-size Awarded
Miničokoládky Francois Pralus Madagaskar Criollo 100% Bio 40 ks 200 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€18,06 excl. VAT
€20,23
Measure price: €10,12 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-40KS
francois pralus obri cokolada 100 cokobanka cz
Economy-size Awarded
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Madagaskar 100% BIO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€144,46 excl. VAT
€161,79
Measure price: €5,39 / 100 g

100% čokoláda připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPKU09KG3
willie s cacao 100 horka cokolada bez cukru orange almond 50 g
€4,94 excl. VAT
€5,53
Measure price: €11,06 / 100 g

Luxusní bonboniéra v podobě krásné kovové dózy s bambusovým víkem je naplněná mandlemi...

WIL 17
willie s cacao 100 horka cokolada bez cukru pistachio date 50 g
€4,94 excl. VAT
€5,53
Measure price: €11,06 / 100 g

Luxusní bonboniéra v podobě krásné kovové dózy s bambusovým víkem je naplněná mandlemi...

WIL 16
willie s cacao 100 horka cokolada bez cukru raisin hazelnut 50 g
€4,94 excl. VAT
€5,53
Measure price: €11,06 / 100 g

Luxusní bonboniéra v podobě krásné kovové dózy s bambusovým víkem je naplněná mandlemi...

WIL 18

Listing controls

18 items total