100% Chocolate

Zde očekáváme, že se srdce pravověrného čokoholika - puristy rozbuší neskrývanou vášní! Do 100% čokolády nebylo přidáno ani zrnko cukru.

Pro Vaše pohodlí jsme sem přidali též čokolády o jedno procento sladší: 99% čokolády. A také 100% kakao.

Čokolády jsou z rodinných čokoládoven se staletou tradicí, z prvotřídních kakaových bobů vybraných odrůd.

Product sorting

10 items total

List of products

francois pralus cokolada madagascar 100 cokobanka cz 768
Awarded
Čokoláda Francois Pralus Madagaskar 100% Bio
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€9,13 excl. VAT
€10,22
Measure price: €10,22 / 100 g

100% čokoláda připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPTC09
MKTC16 menakao cokolada 100 kakaonibs
Čokoláda Menakao Madagaskar 100% s kousky kakaových bobů
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€5,80 excl. VAT
€6,50
Measure price: €8,67 / 100 g

Smělá a poutavá 100% hořká čokoláda připravená z kakaových bobů odrůdy Trinitario...

MKTC16
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Bio 100%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,38 excl. VAT
€7,15
Measure price: €11,92 / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09
fjak sjokolade 100 horka cokolada uganda 60 g
Čokoláda Fjak Uganda Bio 100%
Momentálně nedostupné
€8,94 excl. VAT
€10,01
Measure price: €16,68 / 100 g

Intenzivní 100% tmavá čokoláda s tóny ořechů a tabáku. Tato čokoláda se vyrábí z bobů,...

FJK-832
FPMC09 MINI 1000
Awarded
Miničokoládka Francois Pralus Madagaskar 100% Bio
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€0,54 excl. VAT
€0,61
Measure price: €12,20 / 100 g

100% miničokoládka připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPMC09-MINI
SP FP MC09 MINI 200KS pralus sada minicokolady 200ks 1 kg
Economy-size Awarded
€71,17 excl. VAT
€79,71
Measure price: €7,97 / 100 g

100% miničokoládky připravené z kakaových bobů vzácné, aromatické odrůdy...

FPMC09KG1
SP FP MC09 MINI 10KS pralus sada minicokolady 10ks 50g
Awarded
€5,07 excl. VAT
€5,68
Measure price: €11,36 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-10KS
SP FP MC09 MINI 100KS pralus sada minicokoladky 100% 100ks 500 g (1)
Economy-size Awarded
€45,62 excl. VAT
€51,09
Measure price: €10,22 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-100KS
SP FP MC09 MINI 40KS pralus sada minicokoladky 100% 40ks 200 g (1)
Economy-size Awarded
Miničokoládky Francois Pralus Madagaskar Criollo 100% Bio 40 ks 200 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€18,03 excl. VAT
€20,19
Measure price: €10,10 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-40KS
francois pralus obri cokolada 100 cokobanka cz
Economy-size Awarded
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Madagaskar 100% BIO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€144,16 excl. VAT
€161,46
Measure price: €5,38 / 100 g

100% čokoláda připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPKU09KG3

Listing controls

10 items total