The Best of Čokobanka, Page 2

Product sorting

68 items total

List of products

francois pralus horke kavolady cafe noir 100ks 500g cokobanka cz 1024
Economy-size
€45,83 excl. VAT
€51,33
Measure price: €10,27 / 100 g

Je libo tabulkovou kávu? Tato úžasná hořká kávoláda od Francoise Praluse vám toto přání...

SP-FPKA02-MINI-100KS
francois pralus horke kavolady cafe noir 40ks 200g cokobanka cz 1024
Economy-size
€18,12 excl. VAT
€20,29
Measure price: €10,15 / 100 g

Je libo tabulkovou kávu? Tato úžasná hořká kávoláda od Francoise Praluse vám toto přání...

SP-FPKA02-MINI-40KS
francois pralus minikavoladky carre de cafe noir a au lait 10ks cokobanka cz 1024
€5,10 excl. VAT
€5,71
Measure price: €11,42 / 100 g

Je libo tabulkovou kávu? Výhodné balení celkově 10 ks minikávolád od Francois Praluse....

SP-FPKA-MINI-10KS
francois pralus minikavoladky carre de cafe noir 10ks cokobanka cz 1024
€5,10 excl. VAT
€5,71
Measure price: €11,42 / 100 g

Je libo tabulkovou kávu? Tato úžasná hořká kávoláda od Francoise Praluse vám toto přání...

SP-FPKA02-MINI-10KS
SP FP MC09 MINI 100KS pralus sada minicokoladky 100% 100ks 500 g (1)
Economy-size Awarded
€45,83 excl. VAT
€51,33
Measure price: €10,27 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-100KS
SP FP MC09 MINI 40KS pralus sada minicokoladky 100% 40ks 200 g (1)
Economy-size Awarded
Miničokoládky Francois Pralus Madagaskar Criollo 100% Bio 40 ks 200 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€18,12 excl. VAT
€20,29
Measure price: €10,15 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-40KS
SP FP MC09 MINI 10KS pralus sada minicokolady 10ks 50g
Awarded
€5,10 excl. VAT
€5,71
Measure price: €11,42 / 100 g

Cenově výhodná sada 100% miničokoládek připravených z kakaových bobů...

SP-FP-MC09-MINI-10KS
michel cluizel cokolada s krupavym praline lait 45 cokobanka 768
€7,15 excl. VAT
€8,01
Measure price: €8,01 / 100 g

Lahodná vysokoprocentní – 45% – mléčná čokoláda s krémem praliné, křupavými palačinkami...

MCTC-12386
michel cluizel degustacni sada chocolats de plantation 16 cokobanka 768
Awarded
€10,81 excl. VAT
€12,11
Measure price: €15,14 / 100 g

Degustační sada hořkých plantážních čokolád Premier Cru Michel Cluizel. Obsahuje 16...

MCDS-12612
michel cluizel bonboniera chocolats noir a lait 48 cokobanka 768
€71,50 excl. VAT
€80,08
Measure price: €15,25 / 100 g

Luxusní – půlkilová – bonboniéra 48 nejlepších pralinek francouzského mistra...

MCBON-13748
michel cluizel bonboniera chocolats noir a lait 28 cokobanka 768
Bonboniéra Michel Cluizel „28 Chocolats Noir and Lait“ s dárkovou taškou
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (>5 pcs)
€45,83 excl. VAT
€51,33
Measure price: €16,83 / 100 g

Výběr 28 nejoblíbenějších mléčných a hořkých čokoládových pralinek z dílny...

MCBON-13728
cluizel tmava cokolada praline intense noir 72 oceneni cokobanka cz 768
Awarded
€7,15 excl. VAT
€8,01
Measure price: €8,01 / 100 g

Intenzivní 72% tmavá čokoláda potěší všechny milovníky čokolády nezapomenutelnou...

MCTC-12359
michel cluizel maxiperla pralinkova tmava cokobanka cz 638
Pralinková maxiperla Michel Cluizel tmavá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€1,06 excl. VAT
€1,19
Measure price: €9,15 / 100 g

Uvnitř perly objevíte křupavou skořápku z krokantu (směs mandlí a karamelu)...

MCN-01090-1KUS
francois pralus obri mlecna cokolada melissa cokobanka cz
Economy-size Awarded
Obří 3kg čokoláda Francois Pralus Mélissa Criollo 45%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€144,84 excl. VAT
€162,22
Measure price: €5,41 / 100 g

Vysokoprocentní – 45% – mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů vysoce aromatické...

FPKU18KG3
francois pralus pekelna pralinka barre infernale orange cokobanka.cz
Pekelná pralinka Francois Pralus Infernale pomerančová
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Skladem (2 pcs)
€18,12 excl. VAT
€20,29
Measure price: €13,53 / 100 g

Tato delikátní čokoláda je vlastně jednou obrovskou pralinkou: obsahuje totiž hustý...

FPTC63
FPKA02 MINI 1000
Minikávoláda Francois Pralus Carre de café noir
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€0,55 excl. VAT
€0,62
Measure price: €12,40 / 100 g

Je libo tabulkovou kávu? Tato úžasná hořká kávoláda od Francoise Praluse vám toto přání...

FPKA02-MINI
MARG01
Tradiční kakaové lanýže Mathez Fantaisie 500 g
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€12,21 excl. VAT
€13,68
Measure price: €2,74 / 100 g

Delikátní tradiční francouzské kakaové lanýže ve zlatém plechovém válci v elegantním...

MAPV-ZLT-MAT-001
francois pralus obri pralinka cubissime cokobanka cz 600
Awarded
Obří pralinka Francois Pralus Cubissime
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€67,84 excl. VAT
€75,98
Measure price: €16,88 / 100 g

Tato delikátní čokoláda je vlastně jednou obrovskou pralinkou: obsahuje totiž náplň...

FPPR01
FPMC09 MINI 1000
Awarded
Miničokoládka Francois Pralus Madagaskar 100% Bio
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€0,55 excl. VAT
€0,62
Measure price: €12,40 / 100 g

100% miničokoládka připravená z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo pěstovaných na...

FPMC09-MINI
Akesson Madagascar Bejofo Estate 100 prozent kakaomasse compo chocolats de luxe de 60 AS01012
Awarded
Čokoláda Akesson Madagaskar Bio 100%
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Momentálně nedostupné
€6,42 excl. VAT
€7,19
Measure price: €11,98 / 100 g

Tato lahůdková 100% čokoláda je připravena z kakaových bobů aromatické odrůdy Criollo z...

AKTC09

Listing controls

68 items total
Top