Podmínky vrácení peněz

 V kostce (lidsky)

Pro Vás to nejdůležitější: do 14ti dnů můžete nepoškozené zboží bez udání důvodu vrátit a my Vám do 14 dnů od vrácení vrátíme peníze.

Vrácení zboží: napište či zavolejte a my se s Vámi domluvíme na jakou adresu máte zboží zaslat.

Jste s něčím nespokojení? Prosím napište či zavolejte! Problém s Vámi svižně vyřešíme.

Záleží nám na tom, abyste se k nám rádi vraceli. A stát se může cokoli. Například přepravní služba může zboží poškodit, ve skladu mohou poplést čokolády a poslat Vám jinou, může se vloudit čokoláda s příliš krátkou trvanlivostí... Zkrátka chyba se může objevit kdykoli. A když se to stane, tak je pro nás velmi důležité, že nám o tom dáte vědět. Protože jedině takto můžeme chybu napravit a zabránit jejímu opakování.

 V právní hantýrce

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od smlouvy

Při uzavření kupní smlouvy prostřednictvím prostředků komunikace na dálku má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, kdy v této lhůtě musí kupující doručit prodávajícímu úkon, se kterým současná platná právní úprava spojuje projev vůle směřující k odstoupení od smlouvy. Kupující může toto své právo na odstoupení od smlouvy realizovat tím, že buď doručí zboží osobně na prodejnu prodávajícího spolu s projevem vůle od smlouvy odstoupit, nebo na vlastní náklady zašle zboží prodávajícímu na jeho adresu prostřednictvím některého z přepravců spolu s písemným projevem vůle od smlouvy odstoupit. Při odstoupení od kupní smlouvy kupujícím spotřebitelem ve lhůtě 14 dnů ve smyslu § 53 odst. 7 obch. z. má kupující právo odstoupit bez jakékoliv sankce, tím není dotčen nárok prodávajícího na úhradu nákladů spojených s vrácením zboží.

Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozeno, pokud možno v původním obalu bez známek užívání včetně veškerého příslušenství, záručních listů a návodů. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.

Vrácení peněz lze uplatnit, pokud jsou dodrženy tyto podmínky:

  • Právo na vrácení peněz platí do 14dnů od doručení zboží.
  • Zboží nesmí být poškozené
  • Zboží musí být zabalené v původním obalu

Vaše ČokoBanka