Afrodíté Motherhood – Štěpánčiny divné čokolády

Kód: SDC23
159 Kč 138,26 Kč bez DPH 159 Kč / 100 g
Kompletně snězeno

Tato čokoláda je ódou na ty, ze kterých jsme všichni přišli... Na ty, jež nekonečně dávají: život, lásku i trpělivost. I ony mají právo na svou drogu! Bílá čokoláda s růžínakopávacím kořením. Je skvělým dárkem všem maminkám, ženám a milovníkům sladších čokolád. Chlapi mají pivo a fotbal, maminky tuto čokoládu! Mrkněte na další výborně dochucené čokolády!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mrkněte na další výborně dochucené čokolády!

Tato čokoláda je ódou na ty, ze kterých jsme všichni přišli... Na ty, jež nekonečně dávají: život, lásku i trpělivost. I ony mají právo na svou drogu! Bílá čokoláda s růží a nakopávacím kořením (skořice, hřebíček, kardamon a badyán). Je skvělým dárkem všem maminkám, ženám a milovníkům sladších čokolád. Chlapi mají pivo a fotbal, maminky tuto čokoládu!

Čokoláda Afrodíté MotherHood (lidově Maminka) je bílou sestrou čokolády Afrodíté (Milenka). Obě jsou ztvárněním 2. fáze ženského cyklu, která souvisí s úplňkem, ovulací, sexualitou, početím a mateřstvím. Ženy prochází během jednoho měsíčního cyklu čtyřmi velkými proměnami. Každá fáze si zaslouží svoji vlastní čokoládu! Štěpánka vytvořila i čokolády RůŽenka (předovulační fáze), PMS Baba (předmenstruační fáze) a Afrodíté Kálí (menstruační fáze).  Všechny pohromadě je můžete mít v sadě Cyklická žena.

Upozornění:

Každý kousek je ručně vyroben v téměř domácích podmínkách, zabalen do originálního barevného obalu malovaného autorkou „Edice Divných čokolád“ a doplněného poezií. Co kus, to originál. Čokoláda je ručně temperována, aby získala lesk, barvu a správný lom. Přesto či právě proto se někdy na čokoládě můžou vyskytnout různé mapy a skvrny, vzniklé reakcí při krystalizaci kakaového tuku a ostatních, neobvyklých druhů koření. Jedná se o bílou čokoládu, vyrobenou v ČR (nejedná se tedy o bean-to-bar čokoládu) s přísadami. V této edici nejde ani tak o specifickou chuť základní čokolády, jako o neobvyklou kombinaci koření a dalších přísad a celkovou chuť výrobku.

Složení: Bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor (sójový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR), sušená červená řepa mletá 3 %, směs ohřívacího koření (skořice mletá, hřebíček mletý, badyán mletý, kardamom mletý, zázvor sušený mletý) 3 %, lístky marockých růží max. 1 %, éterický olej růžové dřevo v jedlé kvalitě 0,03 %.

Pozor: Pro své ohřívací účinky není vhodné pro těhotné ženy, zejména v 1. trimestru těhotenství.
 

Hmotnost a balení: 100 g, cca 11 x 16 cm

Štěpánka Trenz, autorka celé „Edice Štěpánčiných Divných čokolád“ je mnohostrannou tvůrčí osobností: šperkařkou, sochařkou, kreslířkou „vaginálních portrétů“, zakladatelkou projektu Terapie tmou u Štědřicha, průvodkyní na cestách po jihovýchodní Asii, výrobkyní kašiček z Ostropestřce Mariánského, a tak dále... Říká, že Divné čokolády začala vyrábět jen proto, že jí „na světě scházely“. Příchutě a kombinace surovin jí přicházejí jako ucelené vhledy, sama si na ně kreslí obaly a píše poezii.

Výživové údaje neuvádíme, protože Štěpánka Trenz se řadí mezi malé výrobce, kteří tuto povinnost dle zákona nemají.

Doplňkové parametry

Kategorie: Štěpánčiny divné čokolády
Hmotnost: 0.1 kg
Příchuť čokolády: S PŘÍCHUTÍ, — KOŘENÍ:, kardamon, skořice, zázvor, — LUČNÍ KVĚTY & BYLINY:, růže
Druhy čokolády: bílá
Zdravotní a dietní info: Ani stopa lepku, Bez alkoholu, Vhodné pro vegetariány
? Původ kakaových bobů: Blend (směs)
Odrůda kakaových bobů: Blend (směs)
Pomocny: 1, 2, 3, 4, 5
Druh čokolády: bílé
Hmotnost: 100
Značka: Štěpánčiny divné čokolády
Výrobce: Štěpánčiny divné čokolády
Dodavatel: Štěpánka Trenz
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 7.5.2022
Když potřebuji nabrat dech s malými dětmi... Nakopávací "nebe v hubě"
4
L Avatar autora | 4.12.2021
Já nevím... měla by to být kombinace Růženky a Afrodíté. Obě mi chutnaly moc, samy o sobě. Ale tahle mi přišla nějaká divná :) Dobrá, ale jako by se tam všechny ty chutě až moc tříštily.

Edice „Štěpánčiny divné čokolády“ jsou originální a překvapivé! Prostě Chocolate punk!

Tato edice je splněným snem Štěpánky Trenz. Štěpánka používá kvalitní 70% čokoládu a míchá ji s neobvyklými příchutěmi v tak vyladěných kombinacích, že její čokolády zaujmou všude, kde rozbalí svůj krámek. Čokolády jsou jakýmsi uměleckým dílkem, každá z nich je ručně navážená, každý papír ručně ustřižený a etikety si autorka namalovala sama.

Štěpánka Trenz je mnohostrannou tvůrčí osobností: šperkařkou, sochařkou, kreslířkou „vaginálních portrétů“, zakladatelkou projektu Terapie tmou u Štědřicha, průvodkyní na cestách po Asii. Říká, že Divné čokolády začala vyrábět jen proto, že jí „na světě scházely“. Ze všeho nejvíc ji baví vymýšlet stále bizarnější příchutě, kreslit jim poetické etikety a pozorovat lidi, jak jsou z jejích čokolád nadšení či překvapení. 

Divné čokolády nás zaujaly natolik, že jsme se rozhodli se s Vámi o tento nevšední zážitek podělit. Doporučujeme je jako originální dárek pro Vaše dobrodružné kamarády a blízké. Z dílny Štěpánky Trenz vám také přinášíme kaše z ostropestřce mariánského v různých příchutích.

Výrobce: Štěpánka Trenz, Halasova 285, Lysice 679 71, IČ: 67046002

Zobrazit celý popis